Dodaj do ulubionych

"Jak być dobrą żoną w sypialni?"

19.07.21, 22:08
"Podczas jednej z audycji na antenie Radia Maryja poruszono temat tego, "jak być dobrą żoną w sypialni". Blog dawkainformacji opublikował kilka wypowiedzi, które padły w rozmowie. Wpis udostępniony został również na instagramie Make Life Harder.
- Jakby ktoś chciał się podszkolić w ugruntowaniu cnót niewieścich - skomentowali.
Niedawno na antenie Radia Maryja poruszony został temat tego, "jak być dobrą żoną w sypialni". Jak podał blog dawka informacji, uczestnikami audycji, którą poprowadził Lech Polakiewicz, był ksiądz Marcin Różański, a także Danuta i Piotr Sobol. Poruszali oni takie tematy, jak "obowiązek małżeński", antykoncepcja czy jedność małżeńska. Jak czytamy we wpisie na blogu dawka informacji, podczas audycji można było usłyszeć takie stwierdzenia, jak:
"Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego."
"Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy."
"Zakładam życie w trójkącie - Pan Bóg, mój mąż i ja. Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi.
"Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie (…) bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę."
"Ważne żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie."
Wpis na blogu udostępniony został przez profil Make Life Harder na Instagramie. - Jakby ktoś chciał się podszkolić w ugruntowaniu cnót niewieścich, to Radio Maryja ma protipy - skomentowali.
Obserwuj wątek
   • e-zybi Re: "Jak być dobrą żoną w sypialni?" 20.07.21, 06:55
    "Takie p.....lenie na antenie 😠" Niby o seksie, ale z czasów jakiś prehistorycznych ;-)

    Bardziej współcześnie...
    "O działaniu dominikanina Pawła M. już w latach 90. było powszechnie wiadomo w kręgach kościelnych. Pies z kulawą nogą nie chciał się tym zainteresować. Nie reagowały władze kościelne w Poznaniu czy we Wrocławiu. Z moich wiarygodnych informacji wynika, że osoby pokrzywdzone były potraktowane z niezwykłą brutalnością przez ówczesnego prowincjała o. Macieja Ziębę. Sposób, w jaki wyrażał się on o zgwałconych kobietach, jest absolutnie przerażający - ujawnia w rozmowie z Interią ks. prof. Andrzej Kobyliński. Wymienia też inne groźne praktyki stosowane w Kościele, ocenia wstrząsające odkrycia w Kanadzie i wskazuje, co łączy Tuska, Michnika i Kaczyńskiego. [...] Mówił ksiądz na początku o praktykach opartych na manipulacji. Niedawno Paulina Guzik w "Więzi" opisała wstrząsające działania charyzmatycznego dominikanina Pawła M. Zacytuję jedną z pokrzywdzonych: "Tłukł mnie do nieprzytomności, a potem gwałcił. Pamiętam, jak raz uciekłam. Dogonił mnie swoim busem i zaciągnął za włosy do środka. Tłumaczył, że jeśli nie wypełnię we wspólnocie woli Bożej, diabeł zdobędzie cały świat". Wykorzystywanie, nadużycia, manipulacja."
    Diabeł od wieków rządzi światem...przyodziany w sutanny :-(

    Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/autor/justyna-tomaszewska-kaczmarczyk/news-ks-andrzej-kobylinski-w-polsce-kwitna-magia-i-zabobon,nId,5367534#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka