Dodaj do ulubionych

Zaproszenie:-)

06.10.21, 18:01
Zapraszam na prywatne forum. Dodałam do niego z tego forum Boba I Genię. Pozdrawiam serdecznie:-)

forum.gazeta.pl/forum/f,275026,Pogaduchy.html
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:13
      Tego BOBa? www.youtube.com/results?search_query=bob+budowniczy+po+polsku
      • x49xx Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:23
        Aleś mnie rozbawił. Dla Ciebie i dla niego miejsce się znajdzie:-)
        • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 12:08
          W moim przedziale wszyscy... www.youtube.com/watch?v=rtZb3uXs-uo
          • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 23:24
            Żeby się tam wprosić , to trzeba starać się żakowską wizę, a ja już na takową nie mam szans, hi, hi...
            • x49xx Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 09:35
              Musiałbyś zdobyć moje zaufanie, a to raczej niemożliwe:-)
              • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 10:15
                Czy aby na pewno chodzi tu o zaufanie? Jak ktoś ma odmienne zdanie to co? WON! Brak argumentów...czy merytorycznie nie do ogarnięcia przez Panią? ;-)
                • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 12:07
                  Czyli sama sobie ukręciła bat, ponieważ taka kolejka jest ustawiona że strach się bać, hi, hi..
                  • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 12:16
                    Jak to mówią "głupich nie sieją..." 😉
                    • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 12:50
                      No tak nazywała nas "burakami" a teraz nie bardzo ma z kim rozmawiać, nawet we wsi nie ma przyjaciół, hi, hi...
                      • x49xx Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 14:38
                        Dodaję Cię, Śmieszku, do niewidocznych, jakoś sobie poradzę bez rozmów z Tobą, pozdrawiam.
                        • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 15:14
                          Ale inni będą czytać, a Ty z ciekawości też, hi, hi...
                          • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 15:28
                            No to się Leszku doigrałeś...ale witaj w klubie niewidzialnych 😉
                            • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 15:42
                              Najgorzej bo nie wiem jak można się wkupić w jej łaski...
                        • a.sdf.gh.kl Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 16:31
                          Czyli... przechodzi do grupy STEALTH :-(
                          • x49xx Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 16:54
                            Może kiedyś dorośnie, to go odblokuję, może przeprosi, nie wiem, pozdrawiam:-)
                            • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 18:37
                              Czyżby nie osiągnęła jeszcze Pani szczytu śmieszności? Dziwne!
                              • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 18:47
                                Tylko doktor może pomóc, hi, hi...
                                • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 14.10.21, 00:09

Hi, hi: < lh3.googleusercontent.com/proxy/h-gNjen5B9utfO3f-XWZRGbV7PrKelQ_dkR3dHtR_-Pcs07vlieQX5IfOfE_qz0Lhpf_aQe6D2yHf2XcQpui0_aExX6X1MP7kNh7YO_ml7DwVFmj2r_DPbUwh_CdSwCCVHL9ojkAi7Nn73RaTZcf >
    • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:24
      Niech się Pani nie ośmiesza, księdzu może Pani lizać...nie zamierzam zaniżać swojego poziomu ;-)
      • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:26
        "AUTO-MOTO" nie wypaliło?
        • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:44
          Danuta tak gorąco zaprasza a chętnych jakoś nie ma...panowie z "automoto" jakoś nie walą drzwiami i oknami...magnetyzmu brak czy jak? 😉
          • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 18:49
            Prędzej romantyzm dopadł reumatyzm ;-)
      • a.sdf.gh.kl Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 21:00
        Rozumiem, że wolisz lizać tej swojej materialistce, co to ją kupiłeś na bazarze jak arab.
        Pomalutku wychodzi co z ciebie za ziółko :-(
        • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 02:53
          Co Ty wiesz o miłości? Ale...
          • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 08:31
            Biedny księdzu...może tylko pomarzyć o takiej chacie i bidę klepać na swojej plebanii ☹
          • a.sdf.gh.kl Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:38
            Stalker, hejter, cwany wyrachowany goguś i do tego chwalipięta
            www.youtube.com/watch?v=vB6m6oqys-k
            • x49xx Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:50
              :-)
            • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 19:53
              Lubię jak mi ZAZDROŚCISZ ;-)
              • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 23:01
                Czy ktoś z was dostał zaproszenie na pogaduchy?
                • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 12.10.21, 12:18
                  Niby zaproszenie było do wszystkich...ale tylko niby...ja zaszczytu nie dostąpiłam...bo zbyt silną konkurencją dla Danuśki jestem 😉
          • a.sdf.gh.kl Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:40
            Koordynaty celu wprowadzone. Mam więcej takich pięknych luf
            www.defence24.pl/usa-chrzest-haubicy-o-donosnosci-70-km
            • x49xx Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:49
              Trzymaj w gotowości:-)
              • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:51
                Cha, cha!...no pojechałaś moja droga...mężuś takiej "lufy" nie posiada? 😉
            • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 11.10.21, 18:53
              Gratulacje proszę księdzu...Danuśka się załapała...uwierzyła że księdzu taką "lufą" dysponuje...ale ona zawsze łatwowierna i naiwna była 😉
    • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 06.10.21, 20:37
      Hi, hi:Jak stworzyć własne forum
      Oto konkretne kroki, które należy podjąć, aby stworzyć naprawdę udane forum.

1. Wybierz hosta internetowego
      Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to ocenić swoją obecną firmę hostingową i spojrzeć na inne opcje.

Jerry's Najlepszy wybór hostingu może pomóc Ci uzyskać dobry pomysł, jeśli płacisz uczciwą cenę, jak szybki jest Twój serwer i czy serwer poradzi sobie z obciążeniem forum, jeśli stanie się popularne. Na przykład, czy istnieją dodatkowe opcje aktualizacji do hostingu serwera dedykowanego?

Po zawężeniu wybór firm hostingowych, poświęć trochę czasu, aby się z nimi skontaktować i wyjaśnić, jaka jest Twoja wizja forum internetowego i czy będą mieli opcje, aby poradzić sobie z obciążeniem, gdyby Twoje forum miało zauważalny wzrost ruchu.

Uzyskaj również szczegółowe informacje na temat kosztów związanych z aktualizacją, jeśli Twoje forum stanie się popularne. Na początku możesz zacząć od taniego hostingu współdzielonego; ale wraz z rozwojem forum możesz potrzebować VPS lub hosting dedykowany do obsługi ruchu na forum.

A2Hosting- Zalecany host internetowy dla właścicieli forum.
      A2 Hosting oferuje szeroką gamę rozwiązań hostingowych w rozsądnych cenach - co naszym zdaniem jest najlepsze dla Forum (kliknij tutaj, aby odwiedzić A2 Hosting).
      Zalecany hosting forum: A2 Hosting, AltusHost, Interserver.

2. Skonfiguruj swoją platformę forum
      Niezbędny WP Szybki start
      Platforma Nexcess Membership Site
      Jeśli nie chcesz zajmować się aplikacjami forum, hostingiem ani czymkolwiek innym, Nexcess ma ciekawą ofertę – WP Szybki start. Jest to kompleksowe rozwiązanie renomowanego dostawcy usług hostingowych Liquid Web, idealne dla osób zainteresowanych prowadzeniem forum opartego na subskrypcji.

Otrzymasz dostęp do hostingu, niestandardowej infrastruktury WordPress, rozwiązań do przetwarzania płatności, funkcji zarządzania członkami i systemu raportowania za stałą miesięczną opłatę. Dodaj wtyczkę forum i gotowe. Wyeliminowali ból głowy związany z wdrażaniem i po prostu stworzyli idealną usługę opartą na potrzebach.

Plany Zacznij od 49 USD miesięcznie, przejdź do kasy!

Po zlokalizowaniu hostingu nadszedł czas, aby zdecydować o rodzaju forum, które chcesz założyć na swojej stronie. Istnieje wiele różnych rodzajów oprogramowania, z których można korzystać, a każde z nich ma swoje szczególne zalety.

Muut
      Narzędzie platformy forum - Muut
      Odwiedź online: muut.com
      • e-zybi Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 02:57
        Leszku, Ty od razu z grubej rury, a x49xx chce tylko poślinić się flirtując ;-)
        • zolza670 Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 08:28
          Oj, to nie forum tylko Tinder...zainstalować na telefonie i ...hulaj dusza piekla nie ma...a gorąco będzie...i poślini się nasza droga D. ile tylko ta dusza zapragnie 🙂
        • smieszekleszek Re: Zaproszenie:-) 07.10.21, 11:22
          No to z grubej rury, hi, hi: < :img23.demotywatoryfb.pl//uploads/201704/1492881418_yiw2ow_600.jpg >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka