Dodaj do ulubionych

Mamy do czynienia z największym atakiem....

08.12.21, 13:25
"Mejza: Mamy do czynienia z największym atakiem politycznym po 1989 roku...."
Mam ochotę opluć "facjatę" ... Choć uważam że to za mało . Ale ale taki mamy rząd ,i układy w jego wnętrzu . Jeden kupuje "okazyjnie" działki od arcybiskupa ,drugi "sprzedaje" ułudę nieuleczalnie chorym . Co jeszcze tkwi w tym "prawdziwie polskim " układzie ???
Obserwuj wątek
    • e-zybi Re: Mamy do czynienia z największym atakiem.... 08.12.21, 15:43
      Myślę, że takich "artystów" jest Mejza jest wielu w tym układzie. Co afera, to przykrywa się inną, lub zamiata pod dywan. Wyrzuca miliony w błoto, choćby działalność Macierewicza, który Ameryki nie odkrył, Kurskiego propaganda w państwowej TV za nasze pieniądze, Obajtka majątek "finansowany" z państwowych funduszy itd. Ciągle im mało i mało, z Polski zrobili sobie po układach dojną krowę, a gdyby to całe "towarzystwo" ruszyć to pie*dolnie wszystko w PiSdu. Zawsze wydawało mi się, że bezczelności i głupoty komuny nie da się przebić, a tu masz...Opozycja jest za słaba, jej tak naprawdę nie ma. Żrą się między sobą o przywództwo, a prawdziwego lidera trudno wykreować. Elektorat wyborczy mamiony ochłapem popiera to wszystko i jest...jak jest!
        • exbenek Re: Mamy do czynienia z największym atakiem.... 08.12.21, 18:32
          Racja w 100% . Co do opozycji to czasami mam wrażenie ,że oni się na społeczeństwo obrazili i robią wszystko aby PIS trwał i trwał . ...W Tbgu w PO jest wojenka ,Mastalerz jest demokratycznie wybranym szefem ,ale ja się pytam kto dopuścił do tego aby ten "egzemplarz" został ogóle "członkiem" PO ??? Bo znając chore ambicje tegoż "członka" mniemam że zostanie kandydatem na posła . I w piz....u. Bo 75% wyborców PO w Tbgu ,prędzej zje kartę do głosowania niż zagłosuje na tego pana ....
          • genia50 Re: Mamy do czynienia z największym atakiem.... 08.12.21, 19:02
            Sama byłam zdumiona i zawiedziona gdy się dowiedziałam o tym wyborze. Jakoś tak kojarzy mi się ze starymi MKS - ami wyglądającymi jak międzywojenne karetki które zakupił, wyekspediowaniu części tarnobrzeskiego Sanepidu do Rzeszowa aby z próbkami badań trzeba było tam jeżdzić, sprzedażą PEC firmie, która powróciła do węgla (raczej miału) i zasmogowała całą okolicę ( a robiła proekologiczne filmiki) , drogimi prezentami dla proboszczów okolicznych parafii itp.Ludzie więdzą zapewne więcej o tej "działalności" (i słynnej jajecznicy) , więc na tym skończę, choć muszę powiedzieć że na początku i w kampanii wyborczej był całkiem spoko, sama dałam się nabrać i głosowałam :-(
    • e-zybi Re: Mamy do czynienia z największym atakiem.... 09.12.21, 07:58
      ""Łukasz Mejza nie miał nic wspólnego z moją terapią, nie pomógł mi. Gdy wszedł w politykę, powiedziałem, że nie chcę mieć z nim nic wspólnego" - mówił jeszcze trzy tygodnie temu Tomasz Guzowski, wspólnik wiceministra sportu Łukasza Mejzy. W środę wystąpił w jego obronie na konferencji prasowej. Miał być dowodem, że terapia - którą oferowała firma Vinci NeoClinic - działa."
      I kto tu odpie*dala szopkę, Łukasz czy Tomasz? A może dla dobra wspólnego interesu... :-(

wiadomosci.wp.pl/nie-chce-miec-z-mejza-nic-wspolnego-ujawniamy-co-niedawno-mowil-czlowiek-z-konferencji-wiceministra-6713264332376768a
      • genia50 Re: Mamy do czynienia z największym atakiem.... 09.12.21, 12:06
        Ci politycy to powinni grać w piłkę ręczną jako obrotowi. Mam takie wątpliwości, czy w przyszłości jak zmieni się rząd to wobec winnych wyciągnięte będą konsekwencje, czy tak jak zwykle im się upiecze, bo następcy nie będą chcieli w przyszłości ryzykować i ewentualnie gdy zawinią ponosić odpowiedzialności karnej , czyli tak jak zwykle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka