Dodaj do ulubionych

Ateistyczny lewacki świat!?

11.09.23, 14:15
Aż się wierzyć nie chce?! Ciekawe czy w lewackich onetach wyborczych i wirtualnych znajdziecie coś na ten temat?
www.fronda.pl/a/19-letnia-kobieta-walczy-o-zycie-w-Wielkiej-Brytanii-sad-i-szpital-blokuja-jej-wyjazd,220339.html
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 14:52
   Pozostaje mieć tylko nadzieję, że przy łasce Jezusa jej sprawy potoczą się pomyślnie. Czego jej życzę...
   • mar1mar1 Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 15:24
    Wiarę przede wszystkim. Bo może być tak że jak "...trwoga to do Boga..." a Pan Bóg to taki supermarket i natychmiast da to co aktualnie potrzebuję...
    Faktem w tym przypadku jest to że ta biedna istota NIC nie może zrobić bo tak uwaliła sobie w swoim przeżartym ideologią i chorym umyśle jakaś sędzina. I to niby ma być ten postęp i nowoczesność w zachodnim wydaniu?! Żałosne ale i bardzo niebezpieczne gdy ten syf wpuścimy do siebie. Gdyby nie PIS osiem lat temu to to samo mielibyśmy dzisiaj u nas!
    • e-zybi Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 15:35
     Mówisz, gdyby nie PiS: "Żałosne ale i bardzo niebezpieczne gdy ten syf wpuścimy do siebie. Gdyby nie PIS osiem lat temu to to samo mielibyśmy dzisiaj u nas!

     A co Ty na to? z netu...

     NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT KACZYŃSKIEGO WOBEC POLAKÓW
     W wyniku umowy mocarstw w Jałcie Polska oddana została w strefę wpływu Rosji Sowieckiej, czyli w strefę wpływu ustroju komunistycznego. Polacy tych decyzji nie akceptowali i bardzo długo sprzeciwiali się, nawet zbrojnie. Musieli jednak ulec przewadze siły, jednak nigdy nie zrezygnowali z walki o wyrzucenie z Polski znienawidzonego ustroju. Wielu Polakow oddało życie w tej walce, wielu spędziło wiele lat w więzieniach.
     Polacy pozbyli się znienawidzonego ustroju dopiero w 1989 roku, a propagowanie tego ustroju zostało prawnie zakazane, na równi z ustrojem faszystowskim.
     Od pięciu lat rządy sprawuje PIS sterowana żelazną ręką przez Jaroslawa Kaczyńskiego. Dominującym hasłem partii PIS jest walka z komunizmem i pozostałościami komunizmu.
     To jest właśnie ten PRZEKRĘT Jarosława Kaczyńskiego. Pod hasłem walki z komunizmem wprowadzać najbardziej obrzydliwą wersję komunizmu tzw komunizmu wojennego, czyli takiego jaki znamy w czasach dyktatury Stalina i obecnie znamy w Korei Płn. Miałem okazję poznać jakim ustrojem jest komunizm, mialem okazję poznać go teoretycznie, więc to co Polakom wprowadza partia PIS jest dla mnie oczywiste. Oszukiwani są Polacy, ale najbardziej obrzydliwie oszukiwani sa Polacy wcześniej tak bardzo ciemiężeni przez komunizm, ktorym wydaje się, że partia PIS likwiduje komunizm w Polsce.
     Należy zadać sobie pytanie dlaczego Kaczyński tak kocha komunizm i dlaczego ponownie chce nas uszczęśliwic tym ustrojem? Myślę, że podanie kilku faktów związanych z tym człowiekiem odpowie na to pytanie. Oto te fakty:
     1-
     • mar1mar1 Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 15:48
      Tak z ciekawości proszę linka do artu który wkleiłeś.
      demagog.org.pl/fake_news/henryk-swiatkowski-wujem-jaroslawa-kaczynskiego-fake-news/
      Dotyczy całego wklejonego artu.
      Nie wiesz że w necie jest masa takich "perełek". Tak z jednej jak i z drugiej strony. Weryfikuj dokładnie co ci podsuwają szczególnie w necie, przecież dzisiaj można samemu sobie dokładnie sprawdzić podawane info. To nie powinny być te czasy kiedy przeważali "łykacze" bo nie było jak sprawdzić info.
      • e-zybi Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 15:57
       Nie wklejam nigdy linka gdy informacji nie sprawdzę, natknąłem się przypadkiem na te treści.
       • mar1mar1 Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 16:01
        Słusznie, ale warto jeszcze nie wklejać nie sprawdzonych materiałów gdy się nie wkleja nie sprawdzonych linków :) tym bardziej że co niektórzy łykają wszystko jak leci o ile jest to zgodne z ich tokiem myślowym.
  • ireneo Re: Ateistyczny lewacki świat!? 11.09.23, 17:57
   mar1mar1 napisał:

   > Aż się wierzyć nie chce?! Ciekawe czy w lewackich onetach wyborczych i wirtualn
   > ych znajdziecie coś na ten temat?
   > www.fronda.pl/a/19-letnia-kobieta-walczy-o-zycie-w-Wielkiej-Brytanii-sad-i-szpi
   > tal-blokuja-jej-wyjazd,220339.html
   +++++++
   Wystarczy przecież zadzwonić do Ugandy przyjedzie Baszabora i wyzdrowieje ta chora. Ile on weźmie pół miliona funtów? Drugie pół jak odzyska zdrowie calkowicie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka