Dodaj do ulubionych

dlaczego w Tarnobrzegu woda wciąż drożeje ?

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 16.01.03, 16:44
Pomimo, że w Tarnobrzegu woda jest droższa niż w okolicy, ciągle MPGK
kombinuje jak podwyższyć jej cenę. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego na to
pozwalamy ?
Obserwuj wątek
    • cfiercinteligent Re: dlaczego w Tarnobrzegu woda wciąż drożeje ? 17.01.03, 00:23
      Gość portalu: zdziwiony napisał(a):

> Pomimo, że w Tarnobrzegu woda jest droższa niż w okolicy, ciągle MPGK
      > kombinuje jak podwyższyć jej cenę. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego na to
      > pozwalamy ?

A czego się po Dziubińskim spodziewałeś? Z czegoś trzeba przecież sfinansować
      podwyżkę jego zarobków.
    • Gość: kejti Re: dlaczego w Tarnobrzegu woda wciąż drożeje ? IP: *.krakow.tdci.pl 17.01.03, 12:20
      Szczena opada!
      PGK Tranobrzeg to dramat!
      Moze ktos wreszcie by pomyslal konstruktywnie o prywatyzacji tego pasozyta?Ile
      mozna znosic te paranoiczne decyzje??? Miasto-czyli my - ciagle doklada do
      tego monstrum, a tam sie wszystkim dobrze dzieje i sa jedna wielka rodzina!
      I ciekawostka : Bedzie oplata "za odczyt wodomierzy"!!! Przeciez to jakas
      paranoja - dlaczego ja mam oplacac ( niedosc, ze z podaatkow etc.)inkasentow
      PGK???Jestem pismienna i umiem czytac i moge podawac stan wodomierza osobiscie
      telefonicznie, a jak PGK mi nie wierzy to niech sobie to sprawdza na wlasny
      koszt!
      I jeszcze jedno - drozej bedzie kosztowalo odczytywanie licznikow "na domkach"
      niz "w blokach" - to juz jest chyba dyskryminacja! A niby czego gdzies drozej,
      a gdzies taniej???? LUDZIE!!! Zrobmy jakis "dym" i nie dajmy sie zwariowac!
      P.S. Jezeli przeczyta to Pan Rzecznik to bardzo prosze o odpowiedz na moje
      pytania!
      • cfiercinteligent Re: dlaczego w Tarnobrzegu woda wciąż drożeje ? 17.01.03, 17:01
        Gość portalu: kejti napisał(a):

> Szczena opada!
        > PGK Tranobrzeg to dramat!
        > Moze ktos wreszcie by pomyslal konstruktywnie o prywatyzacji tego pasozyta?
        Ile
        >
        > mozna znosic te paranoiczne decyzje??? Miasto-czyli my - ciagle doklada do
        > tego monstrum, a tam sie wszystkim dobrze dzieje i sa jedna wielka rodzina!
        > I ciekawostka : Bedzie oplata "za odczyt wodomierzy"!!! Przeciez to jakas
        > paranoja - dlaczego ja mam oplacac ( niedosc, ze z podaatkow etc.)inkasentow
        > PGK???Jestem pismienna i umiem czytac i moge podawac stan wodomierza
        osobiscie
        > telefonicznie, a jak PGK mi nie wierzy to niech sobie to sprawdza na wlasny
        > koszt!
        > I jeszcze jedno - drozej bedzie kosztowalo odczytywanie licznikow "na
        domkach"
        > niz "w blokach" - to juz jest chyba dyskryminacja! A niby czego gdzies
        drozej,
        > a gdzies taniej???? LUDZIE!!! Zrobmy jakis "dym" i nie dajmy sie zwariowac!
        > P.S. Jezeli przeczyta to Pan Rzecznik to bardzo prosze o odpowiedz na moje
        > pytania!

Rzecznik to ci powie, że to wina Mastalerza i Millera. Szkoda go nawet pytać.
        A Dziubiński konsekwentnie relaizuje tylko swój program. To najsłabsi i
        najubożsi i muszą sfinansować przerost zatrudnienia i gigantyczne zarobki w
        PGK. Ci co oszczędzają wodę też zostaną skarceni. A inkasent przyjdzie do
        ciebie tylko za opłatą.
        Tarnobrzeżanie sami sobie zgotowli ten los.
        • irek_gladysz Re: dlaczego w Tarnobrzegu woda wciąż drożeje ? 18.01.03, 11:16
          cfiercinteligent napisała:

> Gość portalu: kejti napisał(a):
          >
          > > Szczena opada!
          > > PGK Tranobrzeg to dramat!
          > > Moze ktos wreszcie by pomyslal konstruktywnie o prywatyzacji tego pasozyt
          > a?
          > Ile
          > >
          > > mozna znosic te paranoiczne decyzje??? Miasto-czyli my - ciagle doklada d
          > o
          > > tego monstrum, a tam sie wszystkim dobrze dzieje i sa jedna wielka rodzina
          > !
          > > I ciekawostka : Bedzie oplata "za odczyt wodomierzy"!!! Przeciez to jakas
          > > paranoja - dlaczego ja mam oplacac ( niedosc, ze z podaatkow etc.)inkasent
          > ow
          > > PGK???Jestem pismienna i umiem czytac i moge podawac stan wodomierza
          > osobiscie
          > > telefonicznie, a jak PGK mi nie wierzy to niech sobie to sprawdza na wlasn
          > y
          > > koszt!
          > > I jeszcze jedno - drozej bedzie kosztowalo odczytywanie licznikow "na
          > domkach"
          > > niz "w blokach" - to juz jest chyba dyskryminacja! A niby czego gdzies
          > drozej,
          > > a gdzies taniej???? LUDZIE!!! Zrobmy jakis "dym" i nie dajmy sie zwariowa
          > c!
          > > P.S. Jezeli przeczyta to Pan Rzecznik to bardzo prosze o odpowiedz na moje
          >
          > > pytania!
          >
          > Rzecznik to ci powie, że to wina Mastalerza i Millera. Szkoda go nawet pytać.
          > A Dziubiński konsekwentnie relaizuje tylko swój program. To najsłabsi i
          > najubożsi i muszą sfinansować przerost zatrudnienia i gigantyczne zarobki w
          > PGK. Ci co oszczędzają wodę też zostaną skarceni. A inkasent przyjdzie do
          > ciebie tylko za opłatą.
          > Tarnobrzeżanie sami sobie zgotowli ten los.

A co! jak nie kijem ich to pałą. To jest program pana Janka. Ja ze swej strony
          proponuję by podwyżkę cen wody zrobić tylko tym którzy głosowali na
          Mastalerza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka