Dodaj do ulubionych

Rozpoczął się egzamin gimnazjalny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 10:09
Kto pisał ten tekst? Przecież egzamin gimnazjalny nie promuje ucznia do
następnej klasy, tylko jest to egzamin kończący naukę w gimnazjum. Trochę
wiedzy panie redaktorze by się przydało, a nie wypisywanie głupot.
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.w193-248.abo.wanadoo.fr 05.05.04, 10:15
      jeszcze jeden stres i co to nie promocja do nastepnej klasy i tak drukujemy
      bzdury. A bac powinni sie nauczyciele ktorzy nic nie zrobili w kierunku
      przekazania wiedzy.A niestety tak to jest.Boze kiedy uczen bez strachu bedzie
      zdobywal wiedze
      • Gość: Tyśka Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 195.150.162.* 05.05.04, 12:39
        Poprostu ludzi stresują.... Eh..
        • Gość: mik Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.toya.net.pl 05.05.04, 13:13
          Bezstresowo ciezko uczyc.Jakos wiedze trzeba sprawdzic. A jak jest wiekszosc nauczycieli sama przygotowana to wiemy.
          Co do pytan to nie zazdroszcze gimnazjalistom.Mysle ze temat o modach jest niezbedny w zyciu i podsumowuje nauke w gimnazjum. wiem ze jest tam moda jezykowa, m.in. ale nie chcialbym czegos takiego pisac. Wolalem juz swoje examy.
          Co do redaktora gazety to ostatnio sie zastanwiam kogo tu sie zatrudnia i kto zajmuje sie sprawdzaniem artykolow. Przeciez artykuly gazety zamieszczane w necie sa coraz gorsze. Pelno w nich bledow merytorycznych albo bezsensownych stwierdzen.Co roku tylu studentow opuszcza polonistyke ze specjalnoscia dziennikarstwo. Moze im nalezy dac szanse.??
          • drabinka88 Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 05.05.04, 13:40
            zgadzam się z Tobą!jestem gimnazjalistką,i dzię przystąpiłam do egzaminu!to był
            istny koszmar...ogólnie z polskiego jestem dobra,lubię pisać i wybieram się na
            dziennikarstwo!a co nawyprawiałam na tym egzaminie to się okaże!troszkę
            wypełniając arkusz sie pomyliłam,bo napisałąm ze urodziłam się w 2004 roku i
            oderwalam karte odpowiedzi czego robić nie powinnam,ale taka bylam zestreswoana
            ze calkowicie o tym zapomnialam!chcialbym sprobowac swoich sil piszac jakies
            artykuly ale nie za bardzo sie orientuje na jakiej stronie jest to mozliwe?!
            • Gość: Student Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 15:10
              Szkoła powinna uczyć. Z tym się chyba każdy zgodzi. Ale nie powinno się uczyć widzy, lecz sposobu jej zdobywania. Obecnie świat zmienia się niewyobrażalnie szybko, więc uczenie godzinami innych szczegułów jakiegoś przedmiotu mija się z celem. Należy uczyć ludzi, jak powinni zdobywać wiedzę. Taki powinien być cel gimnazjum. Jeśli nauczymy młode osobu sposobu uczenia się, to egzaminy nie będą wcale makabrycznym przeżyciem. Najważniejsze, by wiedzieć ile się wie. Wtedy wszystko będzie prostsze. Powodzenia wszystkim na matematyce!
              • Gość: Kamil Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 62.233.231.* 05.05.04, 15:31
                najgorsze jest to że w gimnazjum uczymy się steki niepotrzebnych niepotrzebnych
                nam informacji np. o rozmnażaniu pantofelka to jest chore !!!! Łybacka na
                sybir !!!
                • Gość: Były maturzysta Redaktorze! Czy chodzi tu może o MATURE?!?! IP: *.dip.t-dialin.net 05.05.04, 15:36
                  Czy jest to z jakichś względów słowo w GW zakazane?!?!
                  • Gość: plokin >>> ODPOWIEDZI <<< IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 19:41
                    oto odpowiedzi do grupy A, ktora jest na stronie Gazety:
                    1 B
                    2 A
                    3 B
                    4 B
                    5 A
                    6 A
                    7 D
                    8 D
                    9 chyba C
                    10 B
                    11 B
                    12 A
                    13 B
                    14 A
                    15 C
                    16 D
                    17 C
                    18 D
                    19 B
                    20 C
                    21 wiara, moda, jezyk i prawo
                    22 chyba swawola
                    23 XVIII
                    24 tradycje i polskosc
                    25 mękę zniewolonej Polski w odniesieniu do męki Jezusa
                    26 kolumny w architekturze starozytnej Grecji
                    peruki noszone w starozytnym Egipcie
                    27 wstapienie Polski do Unii Europejskiej
                    28 ostatnim krzykiem mody zamienic na NAJNOWSZĄ MODĄ

UWAGA: nie gwarantuje prawidlowosci tych odpowiedzi, aczkolwiek jestem ich
                    pewien na 99%
                    • Gość: pawlo Re: >>> ODPOWIEDZI <<< IP: *.sauridnet.pl 05.05.04, 20:21
                      hmm....
                      ja jestem pewien iz niektore odpowiedzi beda inne ,
                      np. nie swawola a raczej zaslepienie polakow nowa moda (22)
                      w 28 , raczej bylo napisac iz "uwazam , ze ..." , bo to chodzilo o
                      przeksztalcenie na swoja opinie .
                      Zobaczymy jakie beda poprawne odpowiedzi .
                    • Gość: ... Re: >>> ODPOWIEDZI <<< IP: *.broker.com.pl 06.05.04, 15:55
                      no fajny jestes ale maly drobiazg ...yyyy byly grupy :>
                • Gość: ewag Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.pronet.lublin.pl 05.05.04, 17:21
                  Łybacka nie jest już ministrem! Od 2 maja mamy przeciez nowy rząd!
                • Gość: Araia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.karlino.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 19:06
                  A więc, po pierwsze, ja dziś pisałam test gimnazjalny. I nie powiem, żebym była
                  specjalnie zestresowana. Nie pora się stresować. I tak już nic się nie zmieni.
                  Jak ktoś się ma wiedzę to się nie ma czego bać, a jak wiedzy nie ma, to i tak
                  już zapóźno.
                  A po drugie, to zgadzam się z poprzednikiem, w gimnazjum uczą bezsensownych
                  rzeczy. Dajmy na to, wątpię, żebym kiedykolwiek użyła w życiu wzoru na energię
                  potencjalną, albo robiła w domu dysocjację jonową kwasu.
                  • Gość: Asphodel Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.icpnet.pl 06.05.04, 15:27
                    Uzyjesz, uzyjesz, np. na rowni pochylej na fizie jesli idziesz na mat-fiz...a
                    potem tez sie przyda, zobaczysz ;)...a dysocjacja jonowa kwasu bedzie przydatna
                    na biochemie...a dalej na studiach bedzie wrecz elementarna
                  • Gość: Ania z Mielca Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 15:57
                    Uważam, że testy były wręcz banalne - spodziewałam się czegoś trudnego. Jeśli
                    ktoś interesuje się nie tylko odwaleniem zadania od kumpla i obejrzeniem
                    Kiepskich w TV to powinien sobie świetnie poradzić. To były testy w większości
                    na tzw. myślenie - tylko w 50% sprawdzały wiedzę, reszta to test zdolności
                    logicznego myślenia ucznia. Takie testy mogę pisać codziennie.
                    Co do przygotowania uczniów w gimnazjum - w Gimnazjum nie mamy jeszcze
                    określonych preferencji co do dalszego kształcenia się, dlatego wkładają nam
                    dużo ogólnej wiedzy. Czasami narzekam, że jest tego za dużo, ale z drugiej
                    strony widzę, że jest to potrzebne. W klasie mam przyszłych humanistów,
                    biologów, fizyków, informatyków itp nie można uczyć tylko pod kontem jednej
                    grupy. Mnie akurat interesuje dysocjacja i rozwój pantofelka...za to mam gdzieś
                    Mickiewicza, czy w związku z tym nie powinnam uczyć się o tym literacie?
                    Pomyślcie zanim napiszecie, że wiedza o pantofelku jest niepotrzebna.
                    Pozdrawiam
                • Gość: oldboy Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.ceti.pl 05.05.04, 19:45
                  Einstein równiez uczył się o rozmnażaniu pantofelka. Poprostu jest to
                  najpowszechniej znany okaz jednokomórkowca.
                • Gość: trawa Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.polarisnet.pl 06.05.04, 15:53
                  no widzisz to i tak fajnie, bo u mnie w gimnazjum nie skończyliśmy jeszcze
                  programu z historii,biologii, chemii i fizyki ....i jest ekstra, ze dzis i
                  wczoraj zresztą też byly niektóre pytania o to, czego jeszcze nie
                  omówiliśmy !!!! poprostu extra
                  • Gość: T Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.veranet.pl 07.05.04, 19:07
                    i tak właśnie wygląda egzamin , jeszcze nie przerobione , ale będzie ocenione .
                    U mojej córki podobnie.
              • Gość: Belferka Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 19:34
                To się zgadza: szkoła powinna uczyć zdobywać wiedzę. Studencie! Podpowiedam!
                Szczegół pisze się przez "ó", a szczegółów przez dwa "ó". Informację tę należy
                sprawdzać w "Słowniku ortograficznym". Wielka szkoda, że znasz sposoby
                zdobywania wiedzy, ale nie korzystasz z tych sposobów. Tak też czyni duża część
                uczniów, którzy chodzą do szkoły i których szkoła tego uczy. Zapewniam Cię.
                Ciebie też tego uczono. Pozdrawiam.
              • Gość: belfer jak uczyć zdobywania wiedzy IP: 62.233.159.* 07.05.04, 18:01
                Oczywiście, że powinna uczyć zdobywania wiedzy... ale jak to zrobić?!?
                ABy uczyć zdobywania wiedzy, trzeba uczyć MYŚLENIA, a właśnie z tym uczniowie
                mają problemy!
                Jeśli dam swoim uczniom zadanie do wykonania, które wymaga pomyślenia -
                niewyszukanego, ale jednak pomyślenia - to zrobi je znaczna mniejszość klasy!
                A ambitniejsza część reszty przyjdzie potem "zaliczać" mając wystukane na
                pamięć rozwiązanie "na (przysłowiowych) jabłkach" i dostając zadanie "na
                gruszkach" stwierdzi że przecież tego nie było...
                W jednej z klas, prowadząc zajęcia z użyciem komputera i arkusza
                kalkulacyjnego, na zadane pytanie/zadanie: "Wpłacasz do banku 300 zł na rok na
                20% Ile odsetek urosnie po roku?" NIKT nie potrafił odpowiedzieć...
                Zapytałem więc inaczej: "ile to jest 20% z 300"
                Padały następujące odpowiedzi: 600; 320; 280; 6000; 150
                A była to druga klasa w tzw dobrej szkole średniej(!)
                Na wywiadówce oczywiście rodzice mieli pretensje o marne oceny i wnioskowali o
                zmianę winnego temu nauczyciela...
                A gdy zacytowałem powyższy przykład, jeden z tatusiów stwierdził: "Panie! Pan
                ich nie uczy ekonomii", a jakaś mamusia dodała: "Panie! A kto dziś ma pieniądze
                aby je wpłacać do banku"...
                I jak tu uczyć myślenia, skoro i uczniowie i rodzice domagają się aby
                powiedzieć "odkąd dokąd się nauczyć"...
            • Gość: arturdol Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.it / 62.233.189.* 05.05.04, 15:25
              To nie jest tak źle, jak się wpisze złą datę to można przekreślić i napisać pod
              spodem a oberwanie arkusza odpowiedzi to też właściwie nic takiego strasznego,
              ja to miałem problem z odklejeniem nalepek i troche "uszkodziłem" mój cały test
              ale co mnie to obchodzi... najwyżej - jest jeszcze w czerwcu termin, może
              będzie mniej beznadziejny niż ten!
            • Gość: Krakus Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:22
              Obawiam się droga Gimnazjalistko, że ze swoimi zdolnościami,także
              ortograficznymi, nie znajdziesz strony, na której mogłabyś cokolwiek napisać. A
              tak swoją drogą ten test to był banał! Pozdrawiam
              • Gość: kto0s Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 05.05.04, 18:41
                jak to był banał to kim ty jesteś mądralo ? ile masz lat ? pewnie skończone
                studia albo coś ! weś zamknij swoją morde i nie mów że to łatwe było ! weś pod
                uwage to jak nas przygotowują do tego egzaminu
                • Gość: funk.master Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 19:00
                  Ja też uważam, że ten test to był banał. Co to za problem odpowiedzieć na
                  pytania na podstawie tekstu, lub napisać zaproszenie i rozprawkę? To są
                  podstawowe formy, których uczy się już w podstawówce. Wystarczy trochę pomyśleć
                  i wtedy żadne z tych pytań nie powinno sprawiać kłopotów.
                  • Gość: ja Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 10:41
                    Rozprawki nie uczy się w podstawówce.
                • Gość: Chaira Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.acn.waw.pl 05.05.04, 19:55
                  Jak ktoś pisze "weś" zamiast "weź" to nic dziwnego, że ten egzamin był dla
                  niego trudny !
                • Gość: Ewelina Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:15
                  Gość portalu: kto0s napisał(a):
                  jak to był banał to kim ty jesteś mądralo ? ile masz lat ? pewnie skończone
                  > studia albo coś ! weś zamknij swoją morde i nie mów że to łatwe było ! weś
                  pod uwage to jak nas przygotowują do tego egzaminu

0 w twoim nicku swiadczy najlepiej o twoim poziomie. Ciebie trzeba przygotować
                  do życia w społeczeństwie, bo egzamin gimnazjalny to znacznie powyżej twoich
                  możliwości. Mordę ma np. krowa. Ludzie - NIE!!! Nie pozdrawiam
              • Gość: Chaira Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.acn.waw.pl 05.05.04, 19:54
                I co za debilem trzeba byc, zeby mowic, ze uczą nas niepotrzebnych rzeczy ?
                Jasne, niektórzy nauczyciele są godni pozałowania, ale ty tam panienko która
                uważa, że dysocjacja jonowa jest nam niepotrzebna zastanów się co by było gdyby
                skłodowska się o tym nie uczyła !! Jak możecie chcieć, żeby w polsce było
                lepiej jak sami nie myślicie o tym, że jesteśmy jej przyszłością i trochę
                wiedzy ogólnej by się przydało !!
            • Gość: magister Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.lodz.mm.pl 06.05.04, 15:13
              Dziecko najpierw zdaj mature :P
            • milka88 Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 06.05.04, 19:19
              hej podobał Ci się egzamin? mamy podobne zainteresowania. pogadasz?
            • Gość: gimnazjalistka Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 08.05.04, 18:32
              ludzie wyluzujcie! ja sie wogle nie stresowalam tymi egzaminami, bo stres w
              niczym nie pomaga. Podeszłam do tego na luzie i oczekuje calkiem niezlych
              wyników;) A co do 3 wariantów odpowiedzi o "tym na górze" musze przyznać coś
              nie wypaliło. Chcieli nam zaszkodzić, ale nieskutecznie;) My już mamy swoje
              sposoby;) ludziska nie przejmować się! ten egzamin to pestka w porównianu z
              egzaminami na studiach. Tam dopiero przekonamy się co to jest stres. Pozdrawiam
              gorąco:)
          • Gość: -=[~mart!n3k~]=- No i czego tak plujecie na tego biednego redaktora IP: *.dami / 213.76.164.* 05.05.04, 16:16
            Najpierw doweidzcie się o co w tym wszsysktim lata, a później gnojcie innych. Żeby iść do liceum, TRZEBA NAPISAĆ TEN EGZAMIN!! Jak nie przyjdziecie na niego, a pozniej na drugi termin, to POWTARZACIE KLASE, durnie... Bez względu na świadectwo! Leczyć się albo iść na polko zamiast siedzieć 24h na dobe przed kompem. Może wtedy dowiecie sie czegos o swiecie
            • Gość: Zocha Re: No i czego tak plujecie na tego biednego reda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 19:34
              W sumie racja.Ja tam na nikogo nie pluję,ale jak myślę o jutrzejszym teście to
              szczerze powiedziawszy zaczynam mieć ochotę...Mam tylko nadzieję,że fizyki tam
              za dużo nie będzie.
              p.s. Humanistyczny nie był taki zły.Niektóre pytania całkiem zjebane ,ale
              ogólnie mógł być.
          • Gość: ziutka nierizumie o co wam... IP: *.alfa / *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 12:31
            nierozumie o co wam wszyskim chodzi to było prostackie jak sprawdzałam sobie
            punkty to mam az 48!!o co wam wszystkim chodzi!Redek jestes dupniutki chcetnie
            sie z toba przespie!!
          • Gość: ja Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.75.54.52.debica54.ptc.pl 06.05.04, 22:56
            Widzę że bardzo dobrze wychodzi Ci krytykowanie i ocenianie innych. A może
            warto też czasem poddać samokrytyce siebie? Pozdrawiam.
        • Gość: Aga Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 16:10
          Tak
      • Gość: IKO Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 13:09
        kto ukłaDAŁ TEN TEKST?????????????? PRZECIEŻ TO BYLO CHORE. ALE I TAK DOBRZE Z
        E ROZPRAWKA BYLA PROSTA
        • Gość: aga Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 213.199.200.* 05.05.04, 14:41
          Ta rozprawka to byl koniec. Jeszcze reszta to jakos ale to gowno. Niby jakie
          osoby do tematu pasuja. Nikt!
          • Gość: jUsTynA Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.lublin.pl / *.lublin.pl 05.05.04, 18:43
            matka teresa z kalkuty, lech walesa, franciszek z asyzu, ten filozof, ktory
            szukal dobrych ludzi ze swieczka i mieszkal w beczce (nie pamietam imienia,
            chociaz powinnam to wiedziec po 2. kl. gim.), a z postaci literackich m.in.:
            andrzej radek z "syzyfowych...", "ten obcy", nawet janko muzykant. i to ma byc
            nikt??!!
            • Gość: Karina Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 11:03
              A kto to ma pamiętać o tym syskim cio????????????
          • Gość: Jack K Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 14:21
            A propos postaci do rozprawki - nie trzeba było pisać postaci historycznych! Ja
            wziąłem Robinsona Cruzoe, hobbitów, a ze sztuki posąg Dawida. I chyba styknie,
            ale boję się, że coś narąbałem w innych...
        • Gość: Aska Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.broker.com.pl 06.05.04, 15:54
          zgadzam sie .... testy masakra i rozwniete .... ale rozprawka i zaproszenie
          ok .....
      • Gość: maddzia bziku bziku IP: *.senet.pl 05.05.04, 13:11
        >proste bylo proste:) a ten egzamin jest warunkiem otrzymania promocji bo jak
        sie do niego nie przytstapi to sie nie zdaje nawet jak by sie mialo srednia
        6.0 :P
        >tylko jutro ta matma...uuu boje sie:)
        • Gość: KAKA Re: bziku bziku IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 13:51
          E tam matma dobre ściągi i wszystko napisze na max.
          • Gość: MaRa Re: bziku bziku IP: *.elk.mm.pl 06.05.04, 15:38
            NO NIE WIEM CZY NA TYCH ŚCIAGACH BYŚ DOBRZE WYPADŁ.....GDYBY PILNOWANO CIĘ TAK JAK U NAS W SZKOLE NATYCHMIAST MUSIAŁBYŚ OPUŚCIĆ SALĘ. DLATEGO ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE NAJLEPIEJ JEST POLEGAĆ NA SOBIE SAMEMU I WŁASNEJ WIEDZY, BO NIGDY NIE WIADOMO JAKI BĘDZIE EGZAMIN..POZDRÓWKA PAPAPAPA
      • Gość: ZeUS Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 212.160.133.* 05.05.04, 13:38
        a czego drogi uczniu sie boisz? bija cie? karzaz ci na gr=ocu kleczec, za
        nielubienie slowackiego i nierozumienie arytmetyki?
        moj ci boze.... biedactwo
        • Gość: Laska Taa rozpoczal sie -niech on szybciej sie konczy:/ IP: *.tygrys.com.pl / *.tygrys.com.pl 05.05.04, 16:21
          Wsajac rano nie zylam ze swiadomoscia z emusze napisac dzisiaj egzamin-dopiero
          ja dostalam arkusz i go rozpieczetowalam:/Taa yasne nie wiem o czym wy
          woglemowicie mowiac ze ten test byl latwy:/BZDURA qrde taknaplatalam ze szok!!!!
          Wszscy mowili ze probny jest latwiejszy-a tu co ZONK!!!!!!Byl trudniejszy o 100
          razy niz test probny....Jeszcze jutrzejszy dzien przezyc-Jutro to bedzie
          koszmar!!!Nie naiwdze matmy,fizy wrrr...I te debilne wzory:(Kto to wogle
          wymyslil???Dobra kocez powodzenia jutro:)
          • Gość: Była nauczycielka Re: Taa rozpoczal sie -niech on szybciej sie konc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 13:22
            Gość portalu: Laska napisał(a):

> Wsajac rano nie zylam ze swiadomoscia z emusze napisac dzisiaj egzamin-
            dopiero ja dostalam arkusz i go rozpieczetowalam:/Taa yasne nie wiem o czym wy
            > woglemowicie mowiac ze ten test byl latwy:/BZDURA qrde taknaplatalam ze
            szok!!! !Wszscy mowili ze probny jest latwiejszy-a tu co ZONK!!!!!!Byl
            trudniejszy o 100 razy niz test probny....Jeszcze jutrzejszy dzien przezyc-
            Jutro to bedzie koszmar!!!Nie naiwdze matmy,fizy wrrr...I te debilne wzory:(Kto
            to wogle wymyslil???Dobra kocez powodzenia jutro:)

Droga Lasko, dla mnie szokiem jest język twojego postu. Nie wyobrażam sobie, że
            można tak fatalnie wypowiadać sie po (podobno) polsku kończąc gimnazjum. Z
            takim poziomem umiejętności jezykowych nie powiinaś nawet podstawówki skończyć.
            A skoro tak nienawidzisz tak wielu przedmiotów a pozostałych nie umiesz, to
            może warto było wcześniej porozmawiać z rodzicami - może uzbieraliby do tej
            pory na straganik. Cebulę możesz sprzedawać nawet bez wykształcenia.
      • Gość: Kasia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.toya.net.pl 05.05.04, 13:59
        Chyba nigdy..!!!
      • Gość: stary Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 212.122.223.* 05.05.04, 14:24
        wtedy, gdy będzie chciał tę wiedzę zdobywać....
        • Gość: kx Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 81.15.254.* 05.05.04, 16:51
          No cóż większość na tym forum to inteligencją niegrzeszy, wystarczyło wczytać
          się w teksti POMYŚLEĆ i mielibyście 30 punktów w kieszeni
      • krystian49 Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 05.05.04, 14:39
        JUTRO !!!!!!!!!!!!!!!!!! BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ!!

• Gość: aga bu IP: 213.199.200.* 05.05.04, 14:50
        zaden nauczyciel niestety nie musi sie bac. W jakim LO patrza jaki nauczyciel
        cie uczyl? Jak by to mialo byc "ciebie uczyla pani Kowalska i mimo ze masz
        10ptk to i tak cie przyjmiemy"? A ogolne sprawdzenie wiedzy jest konieczne bo
        co tylko ze sredniej?
      • Gość: nauczyciel Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 17:29
        Jestem pewna, twoj rozumek jest tak maly jak u misia. Pozdrawiam
      • Gość: nene Do redakcji!!! IP: 195.116.69.* 05.05.04, 19:29
        Blagam wrzuccie szybciej te odpowiedzi na testy z humana!!! przeciez juz
        wieczor:P prosze szybciej!!!
      • Gość: Agnieszka Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 16:06
        Chyba nigdy nie będziemy zdobywać wiedzy bez stresu.
      • Gość: ZyG@NiasTy Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 21:27
        Ja to nie wiem nie przypominam sobie ze nauczyciele mówili coś żeby ogladac
        FASION TV przed cześcia humanistyczna :] :] :]
    • Gość: "12" Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:02
      Włąsnie przed chwilą wróciłem z egzaminu a w tej chwili powinien się skonczyć.
      Gobo- sam niewiesz to nie dezinformuj innych, jęsli ktoś nienapisze tego testu
      to nie otrzymuje świadectwa kończącego gimnazjum. Moze otrzymać 0 ptk. ale być
      musi!!!
      • Gość: snajper Gdzie mozna znalesc odpowiedzi do testu????? IP: 213.76.161.* 05.05.04, 11:25
        Gdzie mozna znalesc odpowiedzi do testu?????
    • Gość: mardok Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.wegorzyno.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 11:12
      babbccddcbbbacacdba od 1 do 20
      • Gość: chutch Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.ilowo.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 11:29
        Ja już po napisaniu - nie był trudny, ale do łatwych też nie należał.

Z tymi odpowiedziami : BYŁY 3 GRUPY :-(

to utrudniało komunikację międzyławkową...
        • Gość: pawlaQQ Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.tvgawex.pl 05.05.04, 14:33
          jakie GRupYY....u nas nie był żadnych gRup!!... wszyscy pisali to samo:)
          • Gość: Mhx Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:35
            HAHAHA TO samo ale kolejnosc odp była pozmieniana hahaha JUTRO TEZ MA TAK
            BYC!!!:D
          • Gość: zyra Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.resetnet.pl 05.05.04, 15:15
            buhahah a ja myslalam ze to tlyko blondynki sa takie glupie.. jak sciagales od
            kolegi lub kolezanki z ktotrejkolwiek strony to powedzenia! na bank masz zle!
            byly grupy chyba trzy a w dodatku podpisane.. ja napisalam takie odpowiedzi do
            grupy B: ACAACCDDB lub D bo teraz juz nie widze na dłoni :D i dalej: AACACBDBDAB
            • agaleszno Re: napisałem egzamin odpowiedzi 05.05.04, 15:28
              Umnie nie bylo zadnych grup! Przeciz to sprawdza komputer to niby jak? Ale
              odpowiedzi mam dosyc podobne. Testy bylu trudne ale nie kosmiczne, no moze tak
              denna rozprawka.
              • Gość: agnaleszno Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:24
                Hehehehe komputer? A Państwowa Komisja Egzaminacyjna to po co jest powołana?
                Nie było u Ciebie grup? A może to szkoła specjalna?
                • Gość: Nadine Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.grabow.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 16:53
                  Wszędzie były grupy !!!!!!1Co do tego nie ma wątpliwości !!!!
                • Gość: biz Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.ols.vectranet.pl 05.05.04, 17:51
                  zadnych grup nie bylo
                  • Gość: tom Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.magtel.net.pl 05.05.04, 18:05
                    nie robcie z siebie idiotow. oczywiscie, ze byly. polegaly na zamianie
                    miejscami odpowiedzi w testowych. i to jest zupelnie pewne.
                  • Gość: naria16 Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.szczecin.mm.pl 05.05.04, 19:32
                    grupy byly - wejdz se na gazete wyborcza jeszcze raz i zobacz arkusze
                    egzamminacyjny. na pierwszej stronie z instrukcja masz w prawym dolnym rogu
                    byly napisane grupy : HA1 itd.w kazdym badz razie - geupy byly - nawet komisja
                    nam tio mowila przed zabraniem sie do testu. 3mam kciuki za jutro - papatki
            • Gość: Nadine Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.grabow.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 16:51
              Zyra mam prawie wszystko tak samo znaczy 19 odp identycznie, a tylko w 10 mam
              odp. a pozdro
          • Gość: Nadine Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.grabow.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 17:09
            Pewnie, pisali to samo to nie podlego dyskusji, ale za to odpowiedzi były w
            innej kolejności. Jeśli Ty miałaś poprawne np. a twój sąsiad miał dobraw tym
            samym pytaniu odp. np c itd
      • Gość: gość Jaki wiek napisaliście pod tym Panem Tadeuszem?? IP: 81.210.124.* 05.05.04, 13:04
        Odpowiedzi możece mi przysłać na karpawel@poczta.onet.pl
        Buziaki i powodzenia jutro!
        • Gość: Afrodyta Re: Jaki wiek napisaliście pod tym Panem Tadeusze IP: 217.96.215.* 07.05.04, 12:17
          Jestem bogini Afrodyta i mówię, że XVIII. Pytanie było głupie i bez sensu.
          Można było się zasugerować tytułem książki.
      • Gość: jaja Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 13:28
        wsać se te odpowiedi w dupe bo były różne egzaminy
      • Gość: amelii Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.devs.futuro.pl 05.05.04, 13:37
        Sie sadze zeby fabatyzm to byla akceptacja...chyba nie masz zbyt dobrych
        odpowiedzi...
      • Gość: KAKA Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 13:48
        Mardok zkąd wiesz ze masz dobrze napisane te odpowiedzi
        • Gość: licealistka Ludzie jestem absolwentką gimnazjum i...... IP: 62.233.185.* 05.05.04, 16:12
          przyznam ze ten egzamin nie nalezał do najłatwiejszych szczegolnie sam temat
          egzaminu jest idiotyczny.Ale jak wiekszosc uczniow zle napisała to obniza
          poprzeczke rekrutacji i tyle.W tamtym roku było trudno z dostaniem sie poniewaz
          test był łatwy i ludzie napisali na duza ilosc punktow a w tym trudny...... dla
          tych co zle napisali nie przejmujcie sie -ten egzamin to moim zdaniem nie było
          sprawdzenie wiadomosci z gimnazjum to była bzdura!!!!!!!!:D:D:D
          • Gość: gimnazjalistka Re: Ludzie jestem absolwentką gimnazjum i...... IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 05.05.04, 16:33
            licealistko!dzieki za słowa otuchy.pozdroofka.
          • Gość: Aga Re: Ludzie jestem absolwentką gimnazjum i...... IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 22:45
            Ja tez jestem absolwentka gimnazjum i uwazam ze ten test jest mniej wiecej na
            tym samym poziomie co w zeszlym roku. Tylko ze obecny mowi o modzie, a tamten
            zawieral informacje dotyczace teatru. W zeszlym roku z czesci humanistycznej
            mialam 48 pkt. Uwazam ze w tym roku mozna napisac tez na tyle pkt ;)
          • Gość: Jolka Re: Ludzie jestem absolwentką gimnazjum i...... IP: 212.106.158.* 06.05.04, 20:42
            sorry ale jeśli uważasz że to było trudne no to chyba musisz się uczyć dużo
            gorzej ode mnie a ja z większości przedmiotów mam czwórki
          • Gość: Stereo Re: Ludzie jestem absolwentką gimnazjum i...... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 10:43
            Ja popieram Cię w 100%.
      • Gość: Adrian Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:28
        Oj tak lipa z tymi grupami była a sam test nie był najtrudniejszy ale nie był
        też najłatwiejszy :-((
        • Gość: pavlos Re: napisałem egzamin odpowiedzi IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 05.05.04, 15:01
          ci którzy narzekają, że ściągać nie idzie to naprawde walnieci są. probny bez zadnego przygotowania mialem 41 z humana i 46 z matemy, wystarczylo, ze pomyślałem, (a średnią na półrocze mialem 3,90 wiec jakims miszczem nie jestem) neistety niektórzy lubią iść na łatwiznę. idzcie i piszcie bez sciagania, na dobre wam wyjdzie
      • Gość: BEZ AUTORA - IP: *.proxy.astra-net.com 05.05.04, 18:46
        CHYBA JESTES PORABANY KAZDY MIAL INNE ARKUSZE I WYMIESZANE ODPOWIEDZI
    • Gość: KAMILO Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.zetosa.com.pl 05.05.04, 11:28
      ja chcę odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Marcin Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.krak.tke.pl 05.05.04, 11:28
        JA TEŻ :)
        • Gość: madzia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:34
          ej odpowiedzi??niech ktos napisze jakie sa?
          • Gość: chutch Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.ilowo.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 11:36
            odpowiedź na pierwsze pytanie : moda :)
            • Gość: magda Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:41
              kurde to to wiedzialam:)...kiedy beda odpowiedzi??powinny byc od razu bo jestem
              bardzo ciekawa..
              • breslauer_88 Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 05.05.04, 12:03
                Pytania będą dzisiaj po 13 na stronie GW, a odpowiedzi - wieczorem. Z tym
                debilnym flakonikiem się pomyliłem, napisałem jakąś bzdurę o ubiorze kobiet w
                starożytnym Egipcie:P Ale ogólnie nie było tak źle - jutro na mojej sali gim.
                będą się działy dantejskie sceny:D
                • Gość: przygnębiona Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 05.05.04, 12:12
                  GW,czyli gazety wyborczej?plis niech ktos odpisze
                  • Gość: Nef Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.echostar.pl 05.05.04, 14:31
                    tak
                  • krystian49 Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 05.05.04, 14:35
                    NIE GW TO GOSPODARSTWO WIEJSKIE
            • Gość: Medea Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 05.05.04, 11:41
              Rany to był beznadzejny temat nie wstrzelili sie niestety w moje
              zainteresowania;( Próbny był i łatwiejszy i ciekawszy...
              A wiecie może do czego odnosi sie falakonik perfum?
              • Gość: Andzik Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.mtx.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:47
                flakon przypominal kolumne w stylu jonskim ;]]]
              • Gość: Mia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 17:03
                mi się wydaje, co do tych perfum (konkretniej co do tej buteleczki), że
                chodziło o kolumny jońskie z charakterystyczną ślimacznicą. :)
                niestety sama sie pomyliłam, bo myślałam, że chodzi o same perfumy (a nie o
                kształt buteleczki) i napisałam o olejkach eterycznych, których używały kobitki
                już w starożytności. :(((
                • Gość: aga Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 19:35
                  ja napisałam, ze chodziło o tunikę...
            • Gość: karola Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 13:13
              Kto wymyślił, aby motywem przewodnim była moda!!!!!!!!!
            • Gość: nefern Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.echostar.pl 05.05.04, 14:12
              naprawde? :):):):):)
    • Gość: dodo Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 05.05.04, 11:43
      gobo!wcale nie masz racji.jest to egzamin końcowy ale jeżeli do niego nie
      przystąpisz do 20 sierpnia powtarzasz klasę!
      • Gość: Beb Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: 62.233.150.* 05.05.04, 11:49
        flakonik nawizywal do kolumny
    • Gość: zurek test Big trudny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:48
      ten test humanistyczny byl trudniejszy od prubnego! mam nadzieje ze za to
      bedzie mat-przyrod latwiejszy!
      • Gość: Andzia Re: test Big trudny IP: *.mtx.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:49
        niom ja tesh mam taka nadzie :( test byl bardzo glupi, odpowiedzi byly
        podchwytliwe ;(((((((
        • Gość: Luki_Luck Re: test Big trudny IP: *.pl 05.05.04, 12:30
          No jakiś zjechany był. A to zadanie z tabelką to już w ogóle.
          • mona.lysa kupię odp do testów gimnazjalnych 05.05.04, 12:59
            szukam odpowiedzi do testów (humanistyczny i matematyczno-przyrodzniczego z
            roku 2004) chętnie zapłacę adres mona.lysa@wp.pl
            • Gość: ktos Re: kupię odp do testów gimnazjalnych IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 13:46
              Podobno sa na bazarze ale to nie sprawdzona inforamcja :)
              • Gość: Hart Re: kupię odp do testów gimnazjalnych IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 19:18
                Wpadnij do mnie to cie przetestuję całkiem za darmo
            • Gość: aga:) Re: kupię odp do testów gimnazjalnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 15:41
              jakbyś miała te odpowiedzi to mi prześlij agnieszka.gibas@wp.pl,ja też chętnie
              zapłacę
              • Gość: kaflowa Re: kupię odpowiedzi do testów IP: *.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 21:25
                Błagam. Jeżeli kto kolwiek z Was będzie miał odpowiedzi do matematyczno -
                przyrodniczego ( 6 maja 2004 ) to proszę przyślijcie na adres: aniaoom@wp.pl
                bo test humanistyczny prawie całkiem zwaliłam, będę miła niską średnią i jak
                ten test też zawalę to mnie nigdzie nie przyjmą. Jeszcze raz bardzo proszę i
                życzę wszystkim powodzenia i połamania długopisu.
            • Gość: anoolka Re: kupię odp do testów gimnazjalnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:44
              kobieto, nie o to w testach gimn. chodzi=\ rozumiem, ze sie obawiasz mat-przyr., ale kupowanie odpowiedzi to lekkie przegieecie- szkoda kasy=P (też?) jestem humanistka i drżę przed jutrzejszym, ale bedzie dobrze=))
              testy gimnazjalne mnie bawią=)
              have fun tomorrow=D
              keep smile=)
              • Gość: kaflowa Re: odpowiedź IP: *.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 21:28
                ja uaważam, że to nie przesada chciałabym iść do dobrego LO, a jak zawalę ten
                test do nigdzie się nie dostanę a w naszej szkole dobrzy uczniowie w ogóle nie
                pomagają, a dzisiejszy wypadł fatalnie więc jeszcze raz proszę perzyslijcie mi
                odpowiedzi do testu mat - przyr na adres: aniaoom@wp.pl
          • Gość: hng;dfbdfgkbn shit IP: *.pl 05.05.04, 13:41
            test byl do d****
          • Gość: Domi3ka Re: test Big trudny IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 06.05.04, 15:12
            a ja stwierdzam że Matematyczno- przyrodniczy był podziabdziny!!!!!! polski był pikuś w stosunku do tego =[[[[
        • Gość: Dominika Menson Re: test Big trudny IP: 194.146.248.* 05.05.04, 12:51
          Test był trudny chyba dla pierwotniaka! cztery razy trudniejsze były próbne!
          • Gość: IKO Re: LATWIEJSZY NIZ W TAMTYM ROKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 13:13
            WCALE SIE Z TOBOM NIE ZGADZAM PRÓBNY BYŁ 100 RAZY ŁATWIEJSZY A LE TEN TEŻ NIE
            BYŁ NAJGORSZY . MOIM ZDANIEM W TAMTYM ROKU BYŁ TRUDNIEJSZY.
            • Gość: pani łybacka to k. [...] IP: *.chello.pl 05.05.04, 18:30
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: Kolega Mam pytania na matematyczno rzyrodnicza czesc IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 20:23
                Beda 3 grupy, pytania zamkniete beda sie roznic kolejnoscia odpowiedzi, otwarte
                beda te same, lecz inne liczby beda podstawione, uczcie sie z geometri, tales,
                stozek, walec
                • Gość: załamana Re: help!!! IP: *.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 21:43
                  Drogo kolego! Nie wiewm skad wiesz,że akurat tego trzeba sie uczyć, ale
                  dziękuję. Tylko, że mi są potrzebne pełne odpowiedzi i pytania, bo jak jutro
                  zawalę to już po mnie dzisiaj było okropnie będę miała moze z 20 pkt., a jeżeli
                  jutro pójdzie dobrze to jeszcze może być dobrze. Więc jeżeli mozesz i chcesz :)
                  to błagam Cię pomóż mi dając odpowiedzi adres: aniaoom@wp.pl
                  życzę powodzenia i połamania długopisu jutro. narazie.
        • Gość: maciek były grupy IP: *.wi / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:12
          a wam powidzieli ze były rózne arkusze odpowiedzi. Bo na nie
          • Gość: alkor Re: były grupy IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 14:40
            Nam cwaniaki powiedzieli, że podzielili między siebie rzędy na grupy, żeby
            łatwiej im nas było pilnować i zbierać arkusze.

Przysięgam, że się odwdzięczę tej budzie jak tylko z niej wyjdę, za 3 wspaniale
            dołujące lata, pełne nauki, trosk i stresu ...
            • Gość: mmmmmm Re: były grupy IP: *.tarczyn.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 15:33
              Masz cholerna racje. Ja tez sie odwdziecze jesli zdam.Podpale im ta
              bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: belferka Re: były grupy IP: *.traco.pl / 195.117.15.* 05.05.04, 17:26
              dzieciaczki kochane! Egzamin musi być identyczny dla wszystkich uczniów w całej
              Polsce! Wasi nauczyciele nie powinni Was tak brzydko oszukiwać! Nie mogło być
              żadnych grup!
              • joly.roger Re: były grupy 05.05.04, 18:10
                Kochana Belfereczko

A co to za problem w identycznych pytaniach pozamieniac kolejnosc odpowiedzi?
                Tak zeby w jednej gr prawidlowa byla odp. A a w innej D? Oraz pozmieniac
                kolejnosc pyt. w poszczegolnych dzialch? To nadal bedzie ten sam test dla
                kazdego.
                No jak wiecej Belfereczek jest tak blyskotliwych, to ja sie nie dziwie ze
                dzieciaki maja potem prbl z takim prostym testem.
                • Gość: belferka Re: były grupy IP: *.traco.pl / 195.117.15.* 05.05.04, 21:04
                  Misiu! to jest bardziej skomplikowane; okręgowe komisje prowadzą statystyki,
                  oblicza się takie różne wspólczynniki, o których niezainteresowani nie muszą
                  wiedzieć, więc nie ma mowy o zamienianiu pytań i nie ma to nic wspólnego z
                  błyskotliwością nauczycieli
                  • joly.roger Re: były grupy 06.05.04, 00:34
                    Gość portalu: belferka napisał(a):

> Misiu! to jest bardziej skomplikowane; okręgowe komisje prowadzą statystyki,
                    > oblicza się takie różne wspólczynniki, o których niezainteresowani nie muszą
                    > wiedzieć, więc nie ma mowy o zamienianiu pytań i nie ma to nic wspólnego z
                    > błyskotliwością nauczycieli
                    Belferoczo!
                    Sciemniasz az boli. Nie ma zadnego problemu z pozminianiem kolejnosci pyt i
                    odpowiedzi. To nie ma nic wspolnego z zadna statystyka (nie ma zadnego wplywu) -
                    jesli nie wierzysz, a jestes rzeczywiscie nauczycielka, to spytaj pani od
                    matmy.
                    A najprosciej - 3 rodzaje testow (w kazdym pomieszane tak jak pisze) i 3
                    szablony odpowiedzi. Wystarczy wklepac odpowiedzi i nr grupy testowej i komp
                    sam liczy cala statystyke (oraz oceny). Zrobienie w glupim Excelu zajeloby mi
                    max 2h.
                    Aha - z wyksztalcenia jestem humanista ;)
              • Gość: ..::!(-_-)!::.. [...] IP: 195.117.38.* 05.05.04, 19:56
      • Gość: wera Re: test Big trudny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 13:02
        ja rowniez mysle ze byl trudniejszy od probnego...najbardziej beznadziejne byly
        zadania z tym obrazem i starozytnoscia.....lipa...
      • Gość: faust [...] IP: *.pl / 193.24.200.* 05.05.04, 14:41
        • Gość: anoolka ludzie z plastyka mieli latwiej:))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:49
          faktycznie - temat rozprawki beznadziejny. nie bardzo wiedzialam do czego nawiazac i sciemnialam rowno, mam nadzieje, ze egzaminator bedzie zmeczony i nie zwroci uwagi na moje wodolejstwo=)
          chodze do szkoly plastycznej, wiec z tabelka i obrazem nie mialam problemow=)
          jednak czegos nas na tej historii sztuki uczą=D
      • Gość: madźka Re: test Big trudny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 19:03
        Nic dziwnego, że dla Ciebie był trudny, skoro "próbny" piszesz przez "u".
    • Gość: monia Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:51
      Masakra kto wymyslił takie głupie wiersze które były dziś na częsci huma.
    • Gość: lidiaa Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.telsten.com / *.telsten.com 05.05.04, 11:53
      beznadzieja...wogóle:( oni chyba naprawdę pomieszali te odpowiedzi...wszyscy
      maja inaczej! porażka :/ ... taaaaaak sie boje!:(
      • Gość: Maja Podchwytliwe IP: *.kg.net.pl / *.kg.net.pl 05.05.04, 11:58
        Wyszłam zadowolona, ale po glębszym zastanowieniu to porażka....:/ Jedyne z
        czego jestem zadowolona to rozprawka...;/ Ludzie, módlcie sie żeby mat był
        prosty!!!!!!!
        • Gość: Alkor Re: Podchwytliwe IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.04, 14:11
          Modlitwa już nic nie pomoże. Stwierdzam, że "ten na górze" opuścił nas już
          dzisiaj , więc w swej hańbie jutro się nie pokaże :/

Whatever, dobili nas i już. Z drugiej strony gdy test generalnie jest
          trudniejszy, wyniki lepsze to nie będą, więc pocieszyć się można tym, że inni
          mają ten sam problem.

Za wyjątkiem - rzecz jasna - sczęściarzy dnia dzisiejszego, którym udało się
          "zgadnąć" o co chodziło egzaminatorom.
    • Gość: długi Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.laczpol.net.pl 05.05.04, 11:57
      Kto układał te pytania z humana? Trudnieszych chyba sie nie dało.
      • Gość: BuuuZONK Jutro jak bedzie biola na mat-przy to ja skacze IP: *.foxnet.com.pl 05.05.04, 14:23
        to skacze z mostu....z tym flakonikiem dobrze myśląłem,ale stwierdziłem,że taaa
        ciekawe po co nam bede kolumne porównywac jak modny flakonik drogich
        perfumów :/ i nie napisalem cos innego i jeden punk poszedł się j*** zreszta
        wiecej wpadek bylo...na próbnym bylo 41 a teraz bedzie gorzej ;(
        • Gość: Mhx Re: Jutro jak bedzie biola na mat-przy to ja skac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 14:43
          jestem tlyko ciekawa jak dadza odpowiedzi skoro były 3 grupy!!!Chyba dadza nie
          ABCD tylko 1-Moda 2-cos 3-cos;/
          • Gość: biz Re: Jutro jak bedzie biola na mat-przy to ja skac IP: *.ols.vectranet.pl 05.05.04, 17:47
            zadnych grup nie bylo ludzie!
            • Gość: pia Re: Jutro jak bedzie biola na mat-przy to ja skac IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 17:50
              alez owszem były grupy a, b i c :) sama widziałam bo byłam z nauczcielką na sali
              żeby wziąc te całe testy do naszej sali... hehe no ale jutro tez tak bedzie,
              więc lepiej nie spisuj od nikogo odpowiedzi.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA JUTRO!!!
        • Gość: giynek mam nadzieje IP: 195.205.76.* 05.05.04, 18:22
          Mam nadzieje, ze nie bedzie nic za co mozna dostac duzo pkt. z chemii !
          Tymbardziej, ze z reguly na testach wymyslaja jakies po**** pytania. A Polak
          byl taki sobie, troche podchwitliwe, a tą perfume to napisałem, że spodnice w
          Egipcie :D:D:D
    • Gość: Iza Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.boguchwala.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 12:00
      Czy w kuratoium się im nudzi,żeby mieszać odpowiedzi? Jednak tak. Juz wiem
      dlaczego baba na sali nic sie nie odzywała jak sobie z koleżanką sprawdzałyśmy
      odpowiedzi :) Ten test był trudniejszy niz próbny. Z tamtego miałam 41, a z
      tego mozna sobie było tylko pomarzyć. A odpowiedzi z humalisty będą juro w
      gazecie wyborczej rano. Mam nadzieję, ze matma będzie łatwiejsza:)
      Jak ktoś będzie miał szybciej odpowiedzi to piszcia izka001@poczta.onet.pl
      • Gość: iza Re: Rozpoczął się egzamin gimnazjalny IP: *.bielsko.dialog.net.pl 05.05.04, 12:05
        Ten test był jak dla mnie banalny! Na próbnym miałam 40 a teraz licze co
        najmniej na 45 :D. Życie jest piękne . Jutro też musi być tak dobrze :).
        Powodzonka!
        • Gość: azi [...] IP: *.tarczyn.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 15:41