Dodaj do ulubionych

studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu!!!!!!

25.08.11, 14:49
uczelnia zapewaniala ze po nich bede mogla uczyc tego przedmiotu (mam uprawnienia pedagogiczne) a sie dzis okazalo ze nie!! od 6 mc szukam pracy zrobilam je bo mialam miec prace od wrzesnia w szkole!!!! a tu sie okazuje ze nie ;(
Obserwuj wątek
    • ed.kow Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 25.08.11, 18:00
      A jakie to były studia podyplomowe? Do czego miały nadać Ci kwalifikacje, i kto stwierdził że jednak ich nie masz mimo ukończenia?
      Czy masz gdzieś na piśmie - w ulotce informacyjnej uczelni itp. że są to studia kwalifikacyjne.
      Czasem dodatkowe zaświadczenie z uczelni wystarczy żeby rozwiązać sprawę.
      Ale musisz podać więcej szczegółów...
    • fun88 Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 26.08.11, 15:47
      Żyjemy w czasach, w których kurtuazja zastąpiła kulturę. Dziś człowiek kulturalny obawia się powiedzieć drugiemu przykrą dla niego prawdę. Dlatego (być może - nie wiem) sprawa niewystarczającego wykształcenia jest może tylko pretekstem odmowy zatrudnienia. Może dyrektor obawia się powiedzieć ci w oczy, o co mu naprawdę chodzi. A dlaczego ja bym cię nie zatrudnił na stanowisku nauczyciela? Odpowiadam na podstawie jedynie tych kilku napisanych przez ciebie zdań. Jesteś niechlujna (popatrz, jak piszesz), chaotyczna (prześledź tok swojego rozumowania), niezrównoważona emocjonalnie (te wykrzykniki przed próbą zrozumienia, o co chodzi), nie jesteś dociekliwa i nie umiesz rozwiązać prostego zadania dotyczącego prawa (co za problem wpisać w Google odpowiednie hasło i odnaleźć odpowiednie przepisy prawne zamiast krzyczeć na forum), no i na koniec: wstydzisz się uczyć przedmiotu, który zgłębiałaś na studium więc jest prawdopodobne, że chciałaś jedynie odwalać godzinki dla chlebka. A powinno być tak, że jak się coś bierze to powinno się w zamian coś z siebie dać.
      Nie napisałem tego, żeby ci dokuczyć ale, żeby ci pomóc, jeśli naprawdę chcesz zostać nauczycielką. Jeżeli zrozumiesz moją wypowiedź, to możesz trochę popracować nad sobą (w końcu stać cię na to - średnia 4,9) i wtedy może się okaże, że następny dyrektor cię przyjmie do pracy w charakterze nauczycielki.
    • jakw Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 02.09.11, 07:53
      No cóż, być może w niektórych zawodach przydaje się jednak trochę tzw. "rozgarnięcia", którym się w tym wypadku na pewno nie wykazałaś. Nie mogłaś po prostu sprawdzić PRZED podpisaniem wszelkich umów co daje ci uprawnienia do wykonywania tego zawodu?
      --
      Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
    • 44444444443234ffdd Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 08.12.11, 03:44
      Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych szkół skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną, usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. Bezpieczeństwo narodowe oraz Finanse i Rachunkowość, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wsseuczelnia.edu.pl
    • pabllo1973 Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 07.05.19, 19:46
      Najlepiej zapisać się na studia podyplomowe "przygotowanie pedagogiczne". Najlepiej w formie online (najmniej angażują czasowo). Polecam WSKZ (Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego - Uczelnia ma prawie 20 lat, więc pewna i sprawdzona).
      Studia dla nauczycieli prowadzą pod adresem: studia-pedagogiczne.pl/src-Fgaz

Dodatkowo warto zaznaczyć, że mają najtańsze kierunki, co jest na duży + :).
      Jeśli chodzi o kursy to część pracodawców/szkół honoruje, a część nie. Lepiej zrobić studia podyplomowe i mieć święty spokój...
    • 11joannakowal11 Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 17.01.20, 11:09
      Studia podyplomowe w mojej sytuacji były jedyną możliwością uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych. Zdecydowałam się zrobić przygotowanie pedagogiczne żeby móc zostać nauczycielem, początkowo zastanawiałam się jak to pogodzę z pracą i rodziną. Koleżanka poleciła mi poszukanie tego kierunku w ramach studiów online. W internecie trafiłam na ofertę Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego. Zdecydowałam się na podjęcie studiów. Aktualnie jestem na 3 semestrze i już dostałam propozycję pracy w pobliskiej szkole :) Mam nadzieję, że moja opinia komuś pomoże :)
      • anielakik Re: studia podyplomowe-nie moge wykonywac zawodu! 19.02.20, 13:45
        Cieszę się, że trafiłam na ten wątek i chciałabym Ci podziękować...bo dzięki Tobie zapisałam się na studia właśnie na Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Oczywiście wcześniej wszystko sprawdziłam, podzwoniłam i szczerze — nie spodziewałam się, że można studiować w tak nowoczesny i przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziękuje!!! Pozdrawiam serdecznie!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka