Dodaj do ulubionych

szkoła policealna !!!

10.09.13, 11:12
Witam wszystkich!!! i proszę o wyrażenie swojej opinii . . . Co myślicie o podjęciu nauki w szkole policealnej, czy to dobry wybór ??? Jaki kierunek należy wybrać , aby w przyszłości znaleźć zatrudnienie ???
Obserwuj wątek
  • krzysztof2o Re: szkoła policealna !!! 20.08.20, 16:32
   Nikt nie wybierze za Was kierunków, to jasne. Ale mogę Wam polecić Cosinusa. Ja wybrałem tego w Radomiu, na studia nie chciałem iść, bo tryb dzienny mi nie pasował, a za zaoczne wiadomo trzeba płacić. W Cosinusie nie. Zajęcia są w soboty i niedziele (nie każda, co dwa tygodnie), 50% frekwencji to takie minimum. Ja mam technika bhp - polecam jeżeli ktoś się tym interesuje.
  • malgoniew Re: szkoła policealna !!! 18.09.20, 09:52
   Bez wątpienia Cosinus. Jestem z Zielonej Góry, moja poprzednia szkoła policealna mnie rozczarowała, stale przekładano zajęcia, brakowało nauczycieli. I klimat był fujowy, bo wszyscy w grupie byli zirytowani niepewnością. Przeszłam do Cosinusa na masażystę, i nie wiem, czy jeszcze nie zdecyduję się na kolejny kierunek
  • justynik78 Re: szkoła policealna !!! 22.09.20, 13:20
   również polecam szkołę policealną. to jest najlepszy wybór, ponieważ uczą cię zawodu. W cosinusie masz takie szkoły bezpłatne z państwowym egzaminem. Dla mnie to była najlepsza opcja, bo mogłam spokojnie pracować w tygodniu a w weekendy uczyć się nowego zawodu.
  • zwierznikoli Re: szkoła policealna !!! 06.10.20, 10:16
   Uczę się w Cosinusie. Idąc do tej szkoły kierowałam względami praktycznymi. Szkoda mi czasu i pieniędzy na studia. Wolę szybko zdobyć zawód i umiejętności niż latami zakuwać. Poszłam na higienistkę stomatologiczną. W dwa lata będę mieć fach w ręku.
  • karolina.ptak88 Re: szkoła policealna !!! 12.01.21, 11:50
   Ja polecam Cosinusa. Szkoła jest darmowa i weekendowa i nie ma żadnych umów. Uczyli mnie wykwalifikowani nauczyciele - dyplomowani, doktoranci z wyższej uczelni. A to, co najbardziej mi się podobało to praktyka. Dzięki temu łatwo zdałam egz zawodowy i później zdobyłam pracę w zawodzie. Szczerze polecam :)
  • karolina.ptak88 Re: szkoła policealna !!! 26.01.21, 11:42
   To jest indywidualna sprawa. Dla mnie wybór szkoły policealnej okazał się trafny. Wiedziałam, że nie chcę pójść na studia, tylko chcę zdobyć zawód i szybko się usamodzielnić i pracować i szkoła policealna mi to umożliwiła. Chodziłam do Cosinusa. Na początku go wybrałam, bo szkoła była darmowa:) Potem okazało się tam całkiem fajnie i wiele mogłam się nauczyć przez te 2 lata. W międzyczasie organizowano nam kursy zawodowe np z makijażu ślubnego itd. Także szkoła policealna okazała się być fajniejsza niż przypuszczałam :)
  • karolina.ptak88 Re: szkoła policealna !!! 28.01.21, 12:14
   Najlepsza szkoła to Cosinus! Zrobiłam kosmetykę i jestem mega pozytywnie zaskoczona poziomem nauczania. Szkoła jest darmowa, posiada świetnych i kompetentnych nauczycieli z pasją, którzy potrafią przekazać wiedzę. Mieliśmy dużo zajęć praktycznych. W szkole co jakiś czas organizowane są konkursy z nagrodami, Panie w sekretariacie są uśmiechnięte i pomocne. Panuje tu naprawdę fajny klimat. Polecam wszystkim :)


  • kasia12301230 Re: szkoła policealna !!! 15.06.21, 10:50
   polecam szkolę policealną cosinus, duży wybór kierunków po których można podjąć pracę, brak kosztów za naukę zajęcia odbywają się w weekend więc można pogodzić z pracą. ja sama chodziłam do cosinusa w Elblągu
  • patrycjab2609 Re: szkoła policealna !!! 16.06.21, 11:40
   Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj BHP (1 rok), masażysta ( 2 lata) kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
  • pitrokatka Re: szkoła policealna !!! 19.07.21, 09:17
   myślę, że warto kierować się swoimi zainteresowaniami, sama mogę polecić opiekunkę dziecięcą w cosinusie, ale kierunków jest na tyle dużo, że można właśnie znaleźć coś dla siebie
  • patrycjab2609 Re: szkoła policealna !!! 05.08.21, 11:34
   Moim zdaniem, szkoła policealna to fajna opcja, osobiście uczęszczam do szkoły policealnej cosinus, jestem na kierunku medycznym- opiekun medyczny, szkoła jest bezpłatna, co dla wielu jest bardzo ważne, zatrudniają wysoko wykwalifikowany personel, w trakcie nauki mamy wiele możliwości na zajęcia praktyczne, nowy sprzęt, co więcej po ukończonej nauce można zacząć pracę w miejscu praktyk, jeśli oczywiście się sprawdzimy.

   serdecznie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka