Dodaj do ulubionych

Prywatna szkoła PWN ul. Rostafińskich opinie.

13.01.19, 19:17
Witam serdecznie, planuje zapisanie synka do szkoły PWN na ul. Rostafińskich w Warszawie, ale nie mogę znaleźć żadnych komentarzy. Poproszę o wszelkie opinie o szkole, nauczycielach, atmosferze, nauczaniu. Anna.
Obserwuj wątek
    • megunia65 Re: Prywatna szkoła PWN ul. Rostafińskich opinie. 03.06.20, 13:21
      Mam tam dwójkę dzieci. Od czasu zmiany dyrekcji (co roku inna p. dyrektor) sytuacja jest tragiczna. Dyrekcja nas okłamuje, co innego mowi na spotkaniach co innego pisze potem w mailach. Podstawa programowa nie jest realizowana. Jeśli chce Pani stabilności, dobrej atmosfery i rozwoju swojego dziecka to odradzam. Wiem ,że większość rodziców przenosi dzieci do innych szkół lub już to zrobiła. Cała trzecia klasa się rozpadła (rodzice pozabierali dzieci). Jedynym plusem w tej szkole to język angielski , ktory jest naprawde na wysokim poziomie.
    • natka031083 Re: Prywatna szkoła PWN ul. Rostafińskich opinie. 01.10.20, 20:52
      Od tego roku szkolnego jest nowa Pani dyrektor - Katarzyna Kurzac. Na chwilę obecną jestem zadowolona. Widać, ze jest bardzo dobrze zorganizowana i szkoła idzie ku lepszemu. Prowadzi w szkole swój program autorski - Edukacja Europejska dla dzieci i moja córka jest zachwycona. Poziom i ilość angielskiego również jest na bardzo dobrym poziomie. Wychowawczynię mamy bardzo w porządku z dużą ilością kreatywności i pomysłów. Patrząc z perspektywy poprzednich lat myślę, że Pani dyrektor trafiła się nam w odpowiednim czasie. Mam nadzieje, ze zostanie z nami na dłużej.
    • marcin.sektas Re: Prywatna szkoła PWN ul. Rostafińskich opinie. 09.10.20, 08:13
      prosze nie posylac do tej 'szkoly'. to nie jest szkola tylko eksperyment. Od kilku lat najwyzsza klasa to 3cia, bo po drodze sie dzieci wykruszaja, po czym trzecia sie rozsypuje. Nie maja warunkow na klasy 4ta i wyzej. Dzieci ktore odchodza nie dostaja sie do innych szkol, wykazuja bardzo duze braki. Jezyk angielski - to byl glowny argument dlaczego tam poslalismy, ale zalezy jak sie trafi. Jezeli jest OK to w praktyce bedzie to znaczylo, ze jest to rozszerzony angielski, ale napewno dziecki nie idzie do przodu jak mozna by sie spodziwac po szkole dwujezycznej. Jezeli sie zle trafi, to jest pewnie gorzej niz zwyklym przedszkolu.
      Wlasciciel nie chce inwestowac. Co roku jest nowy dyrektor i pol kadry, zupelny brak stabilnosci. Bardzo łasi na kase - kasuja ze wszystko, np. za wyprawke 500zl ( po czym dzieciom w przedszkolu nie kupuja plasteliny, lub nauczyciele w klasach starszych musza sami kupowac zeszyty). Dyrekcja z reguly beton, a czesto nawet klamie i wypiera sie swoich wczesniejszych slow. Po czym odchodzi i od nowego roku mnostwo obietnic, ktore nie sa dostarczane, wiec znowu odchodzi dyrektor i tak w kolko. W sumie nie dziwie sie, bo opanowanie tego balaganu chyba nie jest warte tego co PWN pewnie chce placic. ODRADZAM!!!
    • klaudiawolfram Re: Prywatna szkoła PWN ul. Rostafińskich opinie. 19.10.20, 11:44
      Nie idź do szkoły, która od niedawna jest na rynku, lepiej wybierz taką, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku i wieloletnie doświadczenie. Moim zdaniem, warto iść do Cosinusa. Naucza już od 20 lat. A ja uczę się tam od lat. Najpierw skończyłam liceum, potem zrobiłam higienistkę stomatologiczną, a teraz chodzę na asystentkę stomatologiczną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka