Dodaj do ulubionych

Opiekun madyczny - Zielona Góra

07.01.21, 18:43
Myślę o zmianie wyuczonego w technikum zawodu - krawcowej. Rozważam zostanie opiekunką medyczną. Zawsze chciałam pomagać ludziom, być przy nich blisko, cerowanie kaleson czy szycie sukienek nigdy do mnie nie przemawiało. Dlatego zdecydowałam się od lutego podjąć naukę w zawodzie opiekuna medycznego Koleżanka mówiła mi, że Zielonej Górze w Cosinusie jest taki kierunek. To prawda? Jeśli ktoś z was się tam uczył, proszę o opinię. Co nim sądzicie?
Obserwuj wątek
  • alinka200 Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 09.01.21, 13:54
   Ja się ucze w Częstochowie, ale myślę, że to jest to samo. Generalnie polecam, chociaż dużo anatomii.
  • joanisia Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 13.04.21, 12:29
   Również uczyłam się w tej szkole w innym mieście i było spoko, mogę polecić zarówno szkołę jak i kierunek
  • klaudiawolfram Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 20.04.21, 09:35
   Jeśli ktoś nie wie, gdzie kontynuować naukę po liceum, to polecam się do Cosinusa. Ja miałam kilka lat przerwy w edukacji. Najpierw zrobiłam zaoczne liceum dla dorosłych w Cosinusie, a teraz zapisałam się na technika administracji. Nauka w Cosinusie to jak dla mnie bardzo dobra opcja mogę pracować i nic nie płacę za naukę. A teraz w czasie korona wirusa wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się on-line. Lepiej być nie może.
  • artoabc Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 07.06.21, 14:04
   polecam ogólnie cosinusa, kierunek można zrobić za darmo, w stosunkowo krótkim czasie i z praktycznym podejściem
  • kasia12301230 Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 15.06.21, 10:24
   właśnie skończyłam opiekuna medycznego w Cosinusie i podeszłam do egzaminów zawodowych, przygotowana bardzo świetnie ponieważ nauczyciele którzy uczą danego przedmiotu pracują w danym fachu dzięki czemu pokażą ci profesjonalne metody. ja chodziłam w Elblągu do Cosinusa i polecam ta szkolę,
  • patrycjab2609 Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 16.06.21, 11:20
   Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi( w razie nieobecności czy braków;) ), co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
  • magdaf123 Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 05.07.21, 22:43
   Polecam szkołę Cosinus. Uczę się właśnie na tym kierunku tylko,że w Bytomiu. Bardzo dobrze wyposażone pracownie,nauczyciele którzy potrafią nauczyć praktyki. Jeszcze pół roku i egzamin mnie czeka. Wszystkim polecam szkołę Cosinus.
  • pitrokatka Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 19.07.21, 15:44
   w 100% warto, szkoła jest naprawdę ok, nauczyciele i ludzie spoko, do tego robi się ją za darmo
  • kasia12301230 Re: Opiekun madyczny - Zielona Góra 27.06.22, 10:29
   zgadza się jest w Cosinusie kierunek Opiekun medyczny, bardzo fajny kierunek polecam. sama robiłam :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka