Dodaj do ulubionych

Szkoły policealne " Żak"

28.05.03, 14:58
Szukam słuchaczy lub absolwentow szkoł policealnych Żak. Niech powiedza
troche o szkole, czy warto do nich isc?
Obserwuj wątek
    • kudlaty682 Re: Szkoły policealne " Żak" 13.10.14, 01:13
      Zdecydowanie odradzam wszyskim Żaka nie przychodzcie do tej szkoly. 3 lata ;po zakonczonej edukacji moj dawny letor Profesor Piotr Druciak skupiajac sie (pewnie w to nie wierzycie) utworzył defekt i zaczął cykac mnie w lewą półkule w wynku czego moje 2 palce od prawej reki zostaly trwale spraralizowane To nie wszystko powiedzial tez ze jesli nie zaplace mu "balona" czyi sto złotych lub dwóch to mnie czojfnie. Natręt juz od miesiąca ciagle tworzy defekty i pojawia sie w moim domu bez mojej zgody... Pislaem 2krotnie do Żaka niestety dostałem tylko jakies żałosne pisemko i Piotr Druciak zadzwonił do mojej mamy próbując odwrócic kota do góry ogonem. To musi sie skonńczyć, wkrotce skieruje sprawe na drogę sadową Pomyślcie tylko jkim trzeba byc pajacem zeby po 3 latach zwracac sie do ludzi po pieniadze Jesli ktos moze wplynac na zwolnienie p. Piotra Druciaka ze szkoły Żak prosze o kontakt pod adresem kudlaty682@gmail.com Zdecydowanie odradzam nie ddzcie na to Leszy AGH darmowy, i nigdy nie ma tam zadnego prblemu załuje ze wybralem zaka
    • andrzejek_1988 Re: Szkoły policealne " Żak" 14.05.18, 15:53
      Polecam - www.proedukacja.edu.pl/ - maja bardzo wysoką skuteczność czyli zdawalność a to chyba najważniejsze

Wprowadzają teraz CZESNE 0zł na wybranych kierunkach:
      Florystyka - czesne 0zł
      Technik Informatyk - czesne 0zł
      Technik Usług Kosmetycznych - czesne 0zł
      Technik Rachunkowości - czesne 0zł
      Technik Archiwista - czesne 0zł
      Opiekun Medyczny - czesne 0zł
      Technik Masażysta - czesne 0zł
      Higienistka Stomatologiczna - czesne 0zł
      Asystentka Stomatologiczna - czesne 0zł
      Terapeuta Zajęciowy - czesne 0zł
    • patrycjab2609 Re: Szkoły policealne " Żak" 16.06.21, 11:24
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi( w razie nieobecności czy braków;) ), co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
    • patrycjab2609 Re: Szkoły policealne " Żak" 16.06.21, 11:39
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj BHP (1 rok), masażysta ( 2 lata) kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka