Dodaj do ulubionych

Sala Elida w Sieciechowie - opinie

04.06.14, 19:59
Co myślicie o sali Elida w Sieciechowie? Czy ktoś być na weselu i może wyrazić swoją opinię?
Planuje ślub i ciekawi mnie jakie tam dają jedzenie.
Obserwuj wątek
    • poweseluwelidzie Re: Sala Elida w Sieciechowie - opinie 12.11.15, 21:01
      Ja miałam wesele w Elidzie na Kasztanowej - bardzo ładna sala, dobre i dużo jedzenia, obsługa OK, bogaty stół wiejski. Po moim weselu pozostał jednak niesmak... Okazało się, że na kasztanowej w dniu mojego wesela, na drugiej sali była jeszcze jedna, mała impreza. Nic złego... teoretycznie. Goście z mojej imprezy i z "tamtej" spotykali się często na dworzu i niestety doszlo do strasznej awantury. Mój wujek został pobity i zabrało go pogotowie. Ja przeżyłam dramat ponieważ w bójce w pewnym momencie uczestniczyło około 20 osób, a włąsciciel zupełnie nic sobie z tego nie robił, nie miał zamiaru przeproisić i ponieść konsekwencji związanych z tym, że skoro decyduje się na dwie imprezy w jednym czasie to MUSI zapewnić bezpieczeństwo (rozgraniczenie imprez, ochrona itp.). Upustu w wysokości 500 zł nie nazwałabym rekompensatą. Nie będę już nawet wspominała o tym, że tamto towarzystwo stanowiły same wytatułowane karki, na których strach było się w ogóle spojrzeć, a właścieiciel ich znał. Przestrzegam inne pary na przyszłość - upewnijcie się ile jest imprez w dniu waszego wesela i w jaki sposób właściciel będzie chciał zapewnić Wam bezpieczeństwo. Bo ja bezpieczna na pewno się nie czułam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka