domplusdom
02.02.12, 16:49
O co chodzi?
Zmień razem z nami „oblicze” Walentynek. Dość już kiczowatych płatków róż i czerwonych plastikowych serc. Podziel się z nami pomysłami na walentynkowy prezent i pomóż udowodnić, że Walentynki mogą być inne: eleganckie, dizajnerskie, minimalistyczne. Takie, jak nagroda w naszym konkursie – kamienne serduszko.
P.S. Mile widziane nazwisko projektanta i nazwa firmy, która przedmiot wyprodukowała.
Co musisz zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Wejdź na naszego bloga: www.domplusdom.pl/wnętrza/blog-domdom
Kliknij tutaj lub wejdź z zakładki dom+Blog. Zrób wpis. Dodaj zdjęcie lub zdjęcia (ściągnięte z Internetu albo zrobione przez Ciebie). Napisz kilka słów.
Co możesz wygrać?
Kamienne serduszka, po których można pisać kredą, zostawiać na nich informacje lub walentynkowe wyznania. Każdy Zwycięzca otrzyma dwa serduszka. Jedno będzie mógł dać swojej Walentynce. Fundatorem nagród jest ze sklep internetowy Home&Garden Deco – hgdeco.pl, z meblami i dodatkami w prostym, minimalistycznym i skandynawskim stylu, wyłączny przedstawiciel firmy Skargaarden, producenta mebli do domu i ogrodu.
Kto wygra?
Autorzy ośmiu najciekawszych wpisów.
Dwóch – internauci, przyznając głosy: „Lubię to!”. W głosowaniu internautów zwycięży autor wpisu z największą liczbą „lajków”. Zmobilizujcie znajomych :)
Kiedy wyniki?
Nazwiska zwycięzców opublikujemy 14 lutego.
Wpisy można wrzucać do 14 lutego, do godziny 12.00.
link do konkursu: www.domplusdom.pl/sklep/konkurs-prostu-walentynki