Dodaj do ulubionych

Konkursy z nagrodami

08.07.13, 17:45
Wszystkich, którzy chcieliby wygrać ciekawe nagrody zapraszam do serwisu: konkursy-internetowe.com.pl

Znajdziecie tam wszystkie konkursy w jednym miejscu, na jednej stronie :-)
Obserwuj wątek
  • ramzes496 Re: Konkursy z nagrodami 24.07.13, 10:47
   Tu są fajne nagrody: www.modanazdrowiekonkurs.pl. Do wygrania fiaty 500, pralki, zmywarki, nianie elektroniczne, kosmetyki etc. Nagród jest aż 150, więc warto spróbować, nuż się uda Chodzi o to (tak w skrócie), żeby zebrać jak największą rodzinę konkursową. Ilość członków tej rodziny weryfikuje ilość kodów konkursowych przydzielonych danej rodzinie (jeden kod na rodzinę, smsem otrzymuje go pierwsza osoba z rodziny przystępująca do zabawy, która po prostu przekazuje go dalej). Najlepiej sami sprawdźcie na stronie, bo myślę, że szkoda stracić okazję na fajną nagrodę.
  • pawelk213 Re: Konkursy z nagrodami 10.08.13, 10:34
   Ten konkurs akurat jest skierowany do podróżników www.tanie-loty.com.pl/najlepsze-miejsce-w-jakim-bylem-konkurs.html zasady są proste, wysyłasz fotkę, a w zamian możesz wygrać akcesoria podróżnicze.
  • marcelinamarcelina Re: Konkursy z nagrodami 04.11.16, 11:37
   Markowe KOSZULE DO WYGRANIA #konkurs!
   Stwórz swoją #metkotikonę!
   Wybierz symbol ze strony www.metkotikony.pl i wymyśl do niego kreatywny opis. Opis ten ma być kontynuacją zdania „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie…” i ma pokazać Twój pomysł na lepsze spędzenie wolnego czasu. Np. „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie… WEŹ GORĄCĄ KĄPIEL”
   Do wygrania 20 nagród, w tym vouchery na markowe koszule! Konkurs trwa do 06.11.2016, a nagrody rozdawane są co tydzień. Szczegóły na www.metkotikony.pl/konkurs
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka