Dodaj do ulubionych

21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld

31.01.07, 17:10
hehe pytam jak na forum Egipt, wszyscy się tam nawołują jak ślepe owce. Ale
co mi tam ja też. Lece tak daleko, to miło będzie z kimś pogadać.
Hotel RIU Merengue w zatoce Maimon.
A może był ktoś??
Wogóle skąpiutkie to forum o Dominikanie. Kompletnie nie wiem co powinnam
wiedzieć, czego unikać a co brać wink garściami . Pozdro
Obserwuj wątek
    • szaga33 Re: 21.02 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 31.01.07, 17:11
      poprawka w terminie smile) ale mnie zakręciło
      • tres.pimientos Re: 21.02 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 03.02.07, 14:10
        Szaga, jedna rada: nie boj popatrzec na prawdziwa Dominikane.

Wychyl sie z tego hotelu. Naprawde warto. (zreszta z kazdego hotelu na swiecie -
        warto). Praktyka hoteli all inclusive jest znaczenie swoich gosci specjalnymi
        bransoletkami. Pewnie i Tobie taka zaloza na przegub dloni - aby Cie mogli
        barmani zidentyfikowac, gdy bedziesz szla po "darmowego" drinka. Gdy
        zdecydujesz sie na eskapade na wlasna reke - zamaskuj sobie ten - jak sadze
        upierdliwy gadzet - jakas chusta i juz. I ruszaj zdobywac Wyspe. O transport
        sie nie martw. On sam sie o Ciebie postara, czesto za drobne pesos. Przelicznik
        jest w sumie prosty: 10 pesos mozesz potraktowac jako 1 PLN. Zawsze przycinaj
        zero a reszta pojdzie latwo smile

Na poczatek zrob tak: daj sie "porwac" jakiemus sympatycznemu motocykliscie i
        nich Ci zrobi intensywny i oryginalny tour po Puerto Plata. Wiecej, jak 200
        pesos nie powinien skasowac. Niech Cie zawieze w okolice portu, niech Cie
        podrzuci do kolejki linowej TELESFERICO DE PUERTO PLATA przy gorze Isabel de
        Torres - ehh jak pieknie wyglada Puerto z wysokosci.. zobaczysz miasto,
        naznaczone zoltawymi "plackami" boisk do baseballa.. Jesli masz ochote przed
        wyjazdem troche wirtualnie pokrazyc po Republice, to zapraszamy..
        • cairo7 Hi Szaga! 17.02.07, 14:06
          Po przeczytaniu twojego postu-myslałem,że pomoge-bo lecę tam 5.03,a tak to
          widzę-że to ja poproszę Cie o jakies ciekawostki.Teoretycznie dużo wiem,byłem na
          Dominikanie 2 razy,ale może będą jakieś specyficzne rady dotyczące tego
          kompleksu...ja będę raczej w Mambo lub Bachata.Pozdrowionka.
          • szaga33 Re: do Cairo! :) 17.02.07, 19:04
            heh nic CXi nie pomogę bo nie zdążę wrócić, wracam dopiero 8 marca, no chyba że
            dorwę się gdzies do neta. Nie wytrzymam 2 tygodni na głodzie netowym wink
            A czy ja Cię przypadkiem na forum o Egipcie nie widziałam?
            Byłaę już gdzieś w tamtych rejonach Dominikany? Nurkowałeś może? Jest tam coś
            fajnego do zobaczenia?
            • cairo7 Re: do Cairo! :) 17.02.07, 19:24
              Tak...z egipskiego.Ja tam na nurkowanie nie liczę....znaczy się ja tylko
              snorkuję więc-nic tam nie było takiego.Na PC zresztą tez nie.Nad morzem
              Karaibskim-pewnie sie da.Ja w Sossua byłem dość dawno temu,nie ruszalem się
              prawie z hotelu.Piękne góry,krajobrazy,miałem super prywatną plażę i na niej
              siedzialem.Teraz gdzies sie pewnie ruszę,jadę na 3 tyg.Napisz cos...jak nie
              wytrzymasz bez netu.Z ciekawostek...polecają buty do wody,tel komórkowe-brak
              zasięgu na terenie hotelu.Ja będę napewno na boisku do siatki6,7-03...albo jak
              będziesz miała ochotę to wyznacz jakies miejsce i czas to pogadamy.Miłego pobytu!
              • szaga33 Re: do Cairo! :) 18.02.07, 21:49
                jak to zasięgu brak na terenie hotelu???? dziwne!!! a poza hotelem?
                A Ty już byłes w tym hotelu?
                Mówisz 6-7 boisko do siatki? A co Ty sam tam lecisz czy jak? Ja niestety nie. I
                zdecydowanie wolałabym przeciwny kierunek wink
                Na pewno gdzieś jest jakaś kawiarenka internetowa, to się odezwę. Pozdrawiam
                • cairo7 Re: do Cairo! :) 01.03.07, 21:32
                  Szaguniu...nic o bliznich nie myślisz,jutro wyjeżdżam,a Ty nic nie
                  nadajesz.....zostaw ciut cuba libre dla mniesmile
                  • szaga33 Re: do Cairo! :) 08.03.07, 19:17
                    Hejka!!! ja ja CI zazdroszczę, że sobie teraz tam siedzisz i popijasz i
                    patrzysz na to samo, na co ja jeszcze wczoraj sad((( I w dodatku trzy tyg. Smsa
                    o którego wysłanie prosiłeś, wysłałam. Baw sie tam dobrze. Pozdrawiam
    • drabin72 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 03.04.07, 03:02
      gorsze plaze po tej stronie, ale wycieczka konno w gory? cos niesamowitego.
      pozdrawiam
      • szaga33 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 03.04.07, 22:09
        co tam plaże, piasek i woda jak piasek i woda, ale za to wieżowców nie ma tylko
        zielono mi wink dookoła, tylko nasz hotel...
        • drabin72 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 04.04.07, 02:28
          uwiez mi ,ze piasek i woda , a piasek i woda robi zasadnicza roznice he he jak
          w żywcu.(pyszne piwko)
    • ewelinam10 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 04.04.07, 13:35
      Witam, ja bylam jest swietnie! Obsługa sympatyczna i jedzenie wręcz przesmaczne!
    • drabin72 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 05.04.07, 02:08
      za duzo owocow morza,ale to prawda kilka kilo wiecej masz na 100%....
      • flame28 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 05.04.07, 14:15
        jak się dobrze poruszasz to żadnych nadbagażowych kilogramów wink przynajmniej u
        nie smile) -3 kg smile))
        • cairo7 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 05.04.07, 15:51
          Ja się ruszalem,ale niestety w związku z brzydką pogodą-były nadliczbowe godziny
          w barach i restauracjach....+3...smile
          • drabin72 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 06.04.07, 02:23
            a kiedy to trafiles na zla pogode?
            • cairo7 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 06.04.07, 19:42
              Pisałem wyzej...smile5-26.03...ostatnie 2 tyg-totalna porażka.....
              • drabin72 Re: 21.03 Puerto Plata - wylot Berlin Schonefeld 08.04.07, 00:03
                jak pech to pech,ale na calego. co ci moge powiedziec. jedni trafiaja w
                totolotka za pierwszym razem , a inni przez cale zycie nic...... 3msie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka