Dodaj do ulubionych

Leczenie- Wrocław czy Zabrze

14.01.17, 13:32
Cześć dziewczyny
Moja ginekolog na podstawie wywiadu stwierdziła że najprawdopodobniej mam endo. Próbowałam łagodzić to hormonami ale nie jestem w stanie ich przyjmować, skutki uboczne dobijają mnie bardziej niż sama choroba.
Chcę iść do lekarza który będzie mógł zdiagnozować na 100% to dziadostwo i jeśli będzie trzeba przeprowadzić operację.
Mieszkam we Wrocławiu. Czy któraś z was ma doświadczenia z lekarzami tutaj.
Zastanawiam się między dwiema klinikami:
www.ginekologwroclaw.com.pl/oferta - Wocław
www.revitamed.pl/ - Zabrze Dr Mariusz Wójtowicz
Byłyście w którymś z tych miejsc?
Obserwuj wątek
    • gmagdalena8 Re: Leczenie- Wrocław czy Zabrze 20.01.17, 10:58
      Cześć,
      mam podobny problem. W związku z tym jadę do Zabrza na konsultację 25.01.2017r. Czy Ty jesteś już może po jakichś konsultacjach??
      Pozdrawiam
      Magdalena
      • zofia.27 Re: Leczenie- Wrocław czy Zabrze 23.01.17, 10:45
        Cześć, jeszcze nie miałam żadnych konsultacji, mam zamiar umówić się do Zabrza (dzisiaj będę dzwonić). Proszę napisz mi jakie wrażenia po wizycie :) Na Wrocławską klinikę w której wszystko jest tylko i wyłącznie prywatnie mnie nie stać dlatego liczę na Zabrze
        • gmagdalena8 Re: Leczenie- Wrocław czy Zabrze 26.01.17, 10:18
          Cześć, byłam wczoraj u doktora Wójtowicza. Prywatnie w klinice revitamed. Wizata 150 zl + usg 100zł.
          Podejście fachowe. I nawet trochę empatyczne co się chwali.
          Ja jestem zadowolona...aczkolwiek przede mną dopiero droga diagnostyki i operacja w zabrzańskim centrum.
          Jestem już po trzech operacjach. U mnie jest choroba bardzo zaawansowana.
          powiem tak...polecam tego lekarza!
        • gmagdalena8 Re: Leczenie- Wrocław czy Zabrze 14.02.17, 15:54
          Cześć,
          i jak po wizycie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka