Dodaj do ulubionych

Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć?

02.10.06, 00:53
Cześć,
czy potraficie polecić lekarzy, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu
operacyjnym torbieli jajników we Wrocławiu? A może któraś z Was przechodziła
zabieg laparoskopowy w Mediconcepcie? W szpitalu na Dyrekcyjnej nie mają
sprawnego laparoskopu i alternatywą jest zabieg w tej prywatnej klinice.
Obserwuj wątek
    • weronusia Re: Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć? 02.10.06, 11:57
      najlepszy we wroclawiu co do laparoskopii jest dr Pochwałowski.

a zabieg w mediconcepcie - polecam - miałam tam hsc i jest naprawde super.Opieka
      personelu sredniego , anestezjolog bardzo dobry - nie miałam żadnych objawów
      ubocznych po narkozie.

napisz cos więcej na priv o swojj chorobie to postaram się coś wiecej napisać.
    • wroclawianka80 Re: Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć? 23.10.06, 17:36
      Czy we Wrocławiu tylko na Dyrekcyjnej i w Mediconcepcie potrafią leczyć torbiele
      jajników i endometriozę? Znacie jakichś specjalistów jeszcze? Coś mi się nie
      chce wierzyć, że w takim dużym mieście tak niewielu lekarzy się na tym zna. Aż
      strach pomyśleć co się dzieje w takim razie w małych miastach... Proszę o
      wskazówki :)
      • ewa.sz3 Re: Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć? 23.10.06, 19:49
        niestety w tak dużym mieście jest - tak jak jest. niewielu tu lekarzy -
        większość z nich tylko tak siebie nazywa. W każdym szpitalu zrobią Ci zabieg -
        ale ja osobiście polecam Dyrekcyjną. Miałam robioną laparo- w tamtym roku
        (usunięcie torbieli endometrialnej) i znowu się wybieram (nawet jutro idę ze
        skierowaniem) na usunięcie wodniaka; jest bardzo dobra opieka na oddziale
        operacyjnym i laparo robi Pochwałoski; jest ok.
        ale specjalistów we Wrocławiu jest naprawdę niewielu...
          • ewa.sz3 Re: Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć? 24.10.06, 15:47
            Myślę, ze umiejętnosci też mają znaczenie. Ja w tamtym roku pytałam na
            Kamieńskiego, brochowie i Dyrekcyjnej - i wszędzie zaproponowali mi laparo -
            ale tylko na Dyrekcyjnej bez żadnych problemów a w pozostałych dwóch kazali mi
            kupować cegiełki, odległe terminy, ...itd. Na Dyrekcyjnej bez niczego
            zakwalifikowali mnie na laparo. Teraz od razu poszłam na Dyrekcyjną (nawet
            dzisiaj tam byłam) i mam wyznaczony termin na 15 listopada; też baz żadnych
            problemów - a jestem z ubiegłorocznego zabiegu i opieki zadowolona.
            Pozdrawiam E.
            • a.kudlata Re: Wrocław - torbiele jajnika - gdzie leczyć? 01.04.07, 01:26
              Mam przykre doświadczenia związane z Dyrekcyjną. Leżałam jakiś czas temu na
              patologii ciąży po poronieniu,do kliniki trafiłam z ostrego dyżuru bez żadnej
              protekcji. Opiekę lekarska i pielęgniarską określam jako obojętną wobec
              pacjentki bez "swojego lekarza prowadzącego". Na oczyszczenie macicy czekałam
              bardzo długo. Roniłam bez środków p/bólowych bo panie pielęgniarki nie miały
              czasu skonsultować się z lekarzem.A dzień po poronieniu lekarz nie badając mnie
              nawet przepisał mi Luteinę, której nie wzięłam bo to mijałoby się z celem. A
              poza tym było bardzo brudno na sali na której leżałam i w łazience. Nie dziwi
              mnie więc fakt, że w chwili obecnej Dyrekcyjna jest zamknięta i nie ma przyjęć.
              Polecam nowo otwartą klinikę InviMed (Europejski Instytut Macierzyństwa)Bulwar
              Ikara 16. Koszt pierwszej wizyty to 130 zł.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka