Dodaj do ulubionych

ból pleców!

26.07.07, 11:43
mam pytanie czy Wy dziewczyny też macie bóle pleców w okolicy nerek? Ja
miałam potworne bóle pleców każdego ranka po wstaniu z łóżka zanim wykryli mi
endo. Później laparoskopia i wycieli mi torbiel 7 cm następnie leczenie 3
miesięczne dacapeptylem depot i dzisiaj niestety znowu bóle pleców
powróciły. Jestem pełna obaw, że endo powraca bo po odstawieniu zastrzyków to
moja trzecia normalna miesiączka.
Obserwuj wątek
            • ona775 Re: ból pleców! 27.07.07, 10:15
              w kwietniu miałam laparoskopię, miałam torbiel na prawym jajniku i zrosty, mam
              endometriozę otrzewnową, torbiel na jajniku a zrosty na otrzewnej, ból jest
              dlatego z tyłu bo zrostu umiejscowiły się w nerwach krzyżowo lędźwiowych i to
              bolało, teraz dostaję zoladex. aha, ból również czułam w boku i z tyłu pleców.
              Ty tez tak masz?
              • allure10 Re: ból pleców! 27.07.07, 10:30
                podobnie, czasami bolą mnie całe plecy, a czasami w okolicy nerek. Jest to ból
                strasznie uciążliwy, długo nie mogę stać bo dół pleców mi rozrywa. Ja robili mi
                laparoskopie to usuneli mi zrosty w okolicach prawego jajnika, profesor która
                mnie operowała powiedziała, że dziwne, że nie dostałam skrętu kiszek podobno
                takie zrosty były chyba z jelitami.
                • buszujaca-w-sloncu Re: ból pleców! 27.07.07, 13:20
                  ten temat byl juz poruszany<czytajcie posty> jedna dziewczyna pisala,ze pomaga
                  jej nurofen i plastry rozgrzewajace, mi plastry rozgrzewajace i ketonal <choc
                  generalnie nigdy mie ketaonal nie pomagal,a na te bole tak> poza tym lekarz dal
                  mi rowniez recepte na aulin po nim tak srednio,ale tez pomaga, pozdrawiam
                  Wszystkie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka