Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Dąbrowa

01.10.15, 21:59
Witam. Czy macie jakieś opinie na temat firmy www.darmowe-auta.pl oraz www.prestigekancelaria.pl. Miałem wypadek i obsługiwała mnie ich pomoc drogowa i wypożyczalnia. Teraz zastanawiam się czy powierzyć im sprawę walki o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Wszytko wygląda do tej pory w porządku.
Obserwuj wątek
    • ogrodnik19644 Re: Odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Dąbrowa 21.04.18, 00:38
      Ja nie polecam z trzech powodów.
      1. prowizja bardzo wysoka 30%netto od uzyskanego odszkodowania z kosztem leczenia gdzie inne kancelarie biorą 15% netto od samego odszkodowania nie wliczając kosztów leczenia.
      2. Po dwóch latach byłem ciągany po sądach za świadka z powodu auta zastępczego wystawiają dużą kwotę za dobowy wynajem auta ( ubezpieczalnia też daje samochód zastępczy i jest spokój )
      3. Drugi raz nie skozystam
    • ogrodnik19644 Re: Odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Dąbrowa 21.04.18, 00:39
      1. prowizja bardzo wysoka 30%netto od uzyskanego odszkodowania z kosztem leczenia gdzie inne kancelarie biorą 15% netto od samego odszkodowania nie wliczając kosztów leczenia.
      2. Po dwóch latach byłem ciągany po sądach za świadka z powodu auta zastępczego wystawiają dużą kwotę za dobowy wynajem auta ( ubezpieczalnia też daje samochód zastępczy i jest spokój )
    • ogrodnik19644 Re: Odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Dąbrowa 21.04.18, 00:44
      triman1 napisał(a):

> Witam. Czy macie jakieś opinie na temat firmy www.darmowe-auta.pl oraz www.pres
      > tigekancelaria.pl. Miałem wypadek i obsługiwała mnie ich pomoc drogowa i wypoży
      > czalnia. Teraz zastanawiam się czy powierzyć im sprawę walki o odszkodowanie za
      > uszczerbek na zdrowiu. Wszytko wygląda do tej pory w porządku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka