Dodaj do ulubionych

Uwaga na firmę Jerzy Okręglicki

IP: *.play-internet.pl 11.08.18, 11:44
Uważajcie na PPHU TOP Jerzy Okręglicki.
Zamówiłem nową łódkę "ostróde" miał być wyremontowany kadłub ze wszystkim nowym tzn maszt nowy i żagle nowe jak zapowiadał cały osprzęt nowy, który sam sobie możesz wybrać.
Gdy przyjechałem miesiąc po terminie zakończenia prac nic nie było gotowe...gość kazał mi poczekać 2-3 godzin że weźmie wałek i ja szybko pomaluje do tego zależy listwę odbojowe - którą na prędko zakładał z żoną praktycznie cała spadła bo nie była przymocowana.
Otrzymał wszystkie pieniądze a wydał nam jakiś stary złomowany maszt i paroletnie żagle. Oddałem kadłub drugi do remontu z którego ukradł mi miecz i pilersu do dziś dnia nie oddał i nie odpisuje na wezwania do oddania.
Zdecydowanie nie polecam, nie terminowy, nieuczciwy, ciągle kłamał że już gotowe że kończy itd że nowy maszt ma i wiele historia które okazały się nieprawda.
Podwórko jak wielki śmietnik, które świadczy o gospodarzy -syf kiła i mogiła.
Zapłaciłem 22 tys za które 3 takie łódki bym kupił.
Będę pozywał gościa o kradzież i naprawienie wad według umowy. Ale do tego czasu pewnie nie jednego naciągnięte i oszuka więc uważajcie!
Przestrzegam zdecydowania, na początek obiecuje wszystko gorzej jest później jak mitoman wymyśla cuda.
Obserwuj wątek
    • yanke79 Re: Uwaga na firmę Jerzy Okręglicki 15.03.19, 00:53
      Również ostrzegam. Bardzo miły przy pierwszym kontakcie. Firma prowadzi też usługi budowlane. Radzę się trzymać z daleka. Nie zapłacił podwykonawcom choć dostał całą kwotę zgodnie z umową według wykpnanych prac. Wogóle nas nie poinformował, że wynajmuje podwykonawców, a rbotnicy to nie jego ludzie. Przez pół roku podwykonawcy dzwonili bezpośrednio do mnie z w sprawie pieniędzy. Domagał sie dalszych zaliczek na poczet jeszcze nie wykonanych prac pod byle powodem. Całe szczeście nie dostał nic do przodu, ale na pewno zarobił to co nie zapłacił podwykonawcom. Ostatecznie wywaliłem go z budowy, ale co nerwów straciłem to nigdy mu nie zapomnę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka