Dodaj do ulubionych

Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie?

23.06.06, 22:26
Kiedy ma byc otwarty Geant? Czy ktos wie jakie sklepiki-marki- maja powstać ?
Obserwuj wątek
    • le_szek Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 23.06.06, 22:33
      A już go w ogóle budują? Bo o powstaniu geanta to ja słyszę od jakichś 6 lat :-)
      • mamkube Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 23.06.06, 22:45
        no własnie....nawet kampania jakaś reklamowa w karolinie była na nadanie
        nazwy....ale czy oni wogóle go budują???
        • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 24.06.06, 07:11
          Ta kampania to chyba był pic na wodę, żeby zamydlić jeszcze obraz na jakiś czas.
          Geant jest w trakcie negocjacji sprzedaży swojej sieci w Polsce. I mam gdzieś
          Geanta, prawdę mówiąc, tylko niech tą drogę zrobią, którą to niby właśnie Geant
          miał wykonać. Nie zapowiada się więc w najbliższym czasie nowa plaza, ani nowe
          kino, ani nowa... ani...
          • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 24.10.06, 09:28
            Są nowe wieści. dabrowagornicza.naszemiasto.pl/wydarzenia/661216.html
            OCzywiście i jest przekłamanie. Nikt tam niczego nie utwardza. Oby to nie był
            kolejny pic dla zmydlenia oczu mieszkańcom
            • reivena Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 24.10.06, 10:59
              Bez sensu wogóle, kolejny REAL to jakieś wielkie nieporozumienie. Syf, kiła i
              mogiła.
            • wazo6 Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 24.10.06, 12:18
              kelo napisał:

> Są nowe wieści. <a
              href="dabrowagornicza.naszemiasto.pl/wydarzenia/661216.html"
              target="_blank">dabrowagornicza.naszemiasto.pl/wydarzenia/661216.html</a>
              > OCzywiście i jest przekłamanie. Nikt tam niczego nie utwardza. Oby to nie był
              > kolejny pic dla zmydlenia oczu mieszkańcom
              Jak będziesz siedział przy kompie, nigdy nie zobaczysz co tam robią. A tym
              czasem musisz polegać na "niezależnych" mediach co mówią i piszą. Z tego co
              wiem, plan zaklepany przynajmniej od pół roku a sklep jest podstawowym punktem
              takiego kompleksu.
              • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 24.10.06, 16:24
                Tam nic nie robią, chyba, że wiesz lepiej ode mnie, który ten plac ogląda
                codziennie od 20 lat. kiedy tam jeszcze stalowania była. Więcej wiary w to co
                piszemy.
    • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 03.11.06, 10:36
      W Realu przy kasach prowadzone są badania marketingowe. kasjerki pytają o
      dzielnicę zamieszkania. Wydaje mi się, że jeżeli sporo ludzi będzie z dzielnic
      okalających Centrum to tam właśnie powstanie nowy Real, a tę halę sprzedadzą np.
      Tesco.
    • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 23.11.06, 15:27
      Rozpoczęto prace niwelacyjne na budowie. Zaczyna się coś dziać. Mam nadzieję, że postawią jakąś wielką planszę z projektem.
      • eduro Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 23.11.06, 21:47
        No i postawili :) Termin oddania wiosna 2008 ;)
        • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 27.11.06, 20:33
          Jak sobie pomyślę o tych ciężarówkach z ziemią wyjeżdżających z placu budowy na Przybylaka, o tych tirach, które będą wjeżdżać Przybylaka do huty i samochodach na Kościuszki to aż mi skóra cierpnie.
    • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 07.12.06, 20:40
      Roboty za płotem idą pełną parą, budynek byłego laboratorium huty już w gruzach, spory kawałek już zniwelowany, tylko nie jestem pewien czy dobrze wiedzą co ich jeszcze czeka. Np kratownice i kanały kominowe po stalownią głębokie na kilka metrów, czy kanały pod stalownią. Przybylaka już zapaćkana błotem, a Kościuszki ciężarówki niedługo tak dobiją, że wogóle nie będzie można przejechać.
      • le_szek Ładna nazwa 08.12.06, 11:16
        Dziś zauważyłem - 'Pogoria'. IMHO bardzo dobry pomysł :-)
        • sandwich1 Re: Ładna nazwa 09.12.06, 09:19
          Pogoria V
          • bmwd Bardzo ładna nazwa 18.01.07, 20:01
            Mnie bardzo podoba sie nazwa "Pogoria', jest elegancka i wpada w ucho. Niech
            buduja jak najwiecej w DG.
        • kelo Re: Ładna nazwa 11.12.06, 11:41
          A mnie ta nazwa się absolutnie nie podoba. Gdyby centrum handlowe budowano na Łęknicach czy w Mariankach to i owszem, ale w centrum Dąbrowy? Absolutnie zły wybór nazwy. Już lepiej by brzmiało Centrum Handlowe "Małpi Gaj" :)
          • eduro Re: Ładna nazwa 19.12.06, 23:11
            kelo napisał:

Już lepiej by brzmiało Centrum Handlowe "Małpi Gaj" :)

Mnie też się podoba :)
    • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 17.01.07, 09:17
      O, takie fajne znalazłem. www.mayland.pl/pogoria,w,liczbach-pl.html
      • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 17.01.07, 09:19
        A na drugim obrazku w wizualizacji widać chyba budunek byłego komisariatu...
        • mamkube Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 17.01.07, 09:47
          ładne:)
          • reivena Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 17.01.07, 22:32
            Będziemy mieli kino! WOW ;))
            • baja47 Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 17.01.07, 23:05
              rooobi wrażenie :)))
              będzie ładny kawałek miasta, widoczny i w centrum.
              I nazwa swojska !!!!
    • le_szek Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 30.01.07, 21:04
      miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3886184.html
      • reivena Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 30.01.07, 21:21
        Ładne, ale gdzie oni to wszystko pomieszczą. Strasznie to wielkie.
        • le_szek Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 30.01.07, 21:26
          Teren też niemały :-)
      • baja47 Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 31.01.07, 10:10
        wizja ulicy Sobieskiego - dwie kładki ?
        nie ma tej nowej na wizualizacji
    • reivena Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 31.01.07, 08:25
      Może przy okazji zrobią nam dworzec, bo troche mamy obciachowy. Wstyd.
      • le_szek Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 31.01.07, 09:09
        Masz nadzieję, że nieuważny operator buldożera zrówna go z ziemią? Bo na nowy
        raczej nie ma co liczyć :-(
        • reivena Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 31.01.07, 10:26
          Coś w tym stylu :) Swego czasu myślałam, że będą remontować ten stary dworzec
          co jest pod peronem, ale tam są tylko jakieś rusztowania. Chyba go podtrzymują
          żeby się nie rozsypał. W Gołonogu też jest ładny dworzec i przydałby mu sie
          mały remoncik. Kolejny dworzec, który straszy jest w Strzemieszycach. Czasem
          muszę tam dojechać na pociąg jak wybieram się na rower w dalszą trasę i serce
          mi się zciska jak widzę taką ruderę. W centrum na dworcu kiedyś nawet działał
          bufet, a teraz nic tam nie ma. Bodajże dawny Prezydent DG pan Lipczyk miał w
          planach budowę dworca, ale niestety przyszedł ten dziad-Talkowski. Eh , pewnie
          jeszcze długo dworca nie będzie.

Czasem chciałabym wygrać w totka i zainwestować kasę w mieście.
          • kelo Re: Geant w Dabrowie G.-kiedy otwarcie? 31.01.07, 15:36
            Nie pomogą ani działania Lipczyka ani Talkowskiego ani Podrazy jeśli kolej nie wyrazi ochoty na sprzedaż lub odstapienie terenu miastu. No bo kto chciałby budować na nieswoim za swoje. Wątek zszedł na złe tory, więc wracamy do Pogorii. Znam ten teren doskonale i jakieś za duże mi się to wydaje. Zastanawiają mnie te dwa białe namioty równolegle do Przybylaka. Cały czas myślę jak zostanie rozwiązany ruch kołowy, przecież do huty wjeżdża sporo TIRów o słusznej masie i gabarytach. Lokalizacja parkingów przy portierni huty? bo ja wiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka