Dodaj do ulubionych

zaczynam dzien od kawy część III :)

22.05.07, 16:03
dzisiaj trzecia :)
Obserwuj wątek
    • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 22.05.07, 16:04
      No to już trzeba było na 350 poczekać.
      • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 22.05.07, 16:05
        333 - ładnie :))))))))
        • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 22.05.07, 16:09
          Połowa bestii albo bestia po odchudzaniu ;-)
          • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 22.05.07, 16:21
            Leszek pytał:
            Gdzieś Ty Baju była, kiedy Cię nie było? ;-)

ano, "użerałam" sie z kamieniarzem na sosnowieckim cmentarzu, nawet własną
            miarke przywiozłam i udawadnialam,ze 85 cm to nie jest 80 cm :)))
            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 08:08
              Nie kumam czaczy, co się dzieje? Dlaczego? Po co? na co?

Lepiej wstawię wode na kawe, najwyższa pora na mały, dobry wzmacniacz :)
              • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 08:16
                Miałem zapraszać na kawę o 4 rano, ale pewnie i tak by nikt nie przyszedł. Wypełniam więc obowiązki popijając piwo. Tak, tak, piwo o tej porze, ale skandal, już słyszę. To se odpowiem od razu: a kiedy mam się tego piwa napić? W robocie?
                • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 08:35
                  no własnie, nie miałam odwagi zapraszac na kawe o 5-tej rano :)
                  a teraz nie piję bo nie mam do niej "zagrychy"
                  • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 08:41
                    Ja mam niezłą zagrychę - charakterystyki Nyquista - ciężkostrawne, cholernie ciężkostrawne.
                    • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:18
                      To jak tam, pije ktoś?
                      • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:26
                        A jakże pije , pije. I być może jeszcze raz psa wyprowadzi, bo go nyquist z równowagi wyprowadził.
                      • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:29
                        Pije, pije, a jakże :-) Kawa pachnie, słonko świeci, szkoda tylko, że cały dzień
                        w pracy przede mną :-(
                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:35
                          Już Ci kiedyś mówiłam, że to chyba Chińczycy Ci grafik układali :)
                          • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:36
                            Sam sobie układałem :-(
                            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:39
                              Sado-maso? Toś sobie krzywde zrobił... lub przyjemność, zależy z której strony
                              spojrzeć :)
                              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 10:42
                                A ja mam do kawy babeczke z truskawkami, jakie to romantyczne :P
                                • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 10:50
                                  Od Zdzicha, hmm?
                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 11:01
                                    Wiesz, pojechał do US do Będzina, a tam jest blisko piekarnia, więc wstąpił.
                                    Mają tam taki dobry chleb orkiszowy. A bułki z budyniem dostały jeszcze 2 osoby.
                                    • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 11:15
                                      A wątek o kawie miałby już 703 posty i byłby najdłuższy ;(
                                      • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 11:52

> A wątek o kawie miałby już 703 posty i byłby najdłuższy ;(
                                        nie mam nic przeciw "modernizowaniu" wątku, róbcie jak wam pasuje :))))
                                    • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 11:50
                                      Widzisz, bułki z budyniem się kupuje współpracownikom. A babeczki, hmmm... ;-)
                • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 09:38
                  > Wypełniam więc obowiązki popijając piwo.

Olo, nienawidzę Cię! Smaka mi narobiłeś ;-p
    • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 12:45
      Druga kawka gładko do gardła wpływa, zaraz będzie trzecia :-D
      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 12:50
        A mnie juz niedobrze od tego gorąca :(
        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 12:52
          Jak bym była mężczyzną to bym powiedziała, że przedałby się okład zimnych
          piersi, a tak co... w masarni piersi mam kupić i się obłożyć :)
          • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 13:33
            No a zimne co innego (vide wątek o serwerze) to żadna przyjemność ;-)
            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 14:13
              Bo ON nie jest zimny :(
              • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 15:47
                To złą emotkę dałaś, bo to akurat dobrze ;-)

A jak nie wierzysz, to weź rzodkiew która dwa dni leżała w lodówce i sprawdź ;-p
                • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:07
                  A ja myślałam, że mówi się rzodkiewka :)
                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:16
                    Z rzodkiewkami też mogłoby być ciekawie ;-)

Ale chodziło mi o coś takiego:

www.totu.pl/cena/121972-rzodkiew-biala
                    ~20-30 cm długości i ~4 cm średnicy
                    • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:33
                      buahahahaha w istocie nie przeczę, może to urozmaici nasze pożycie, ale pomyśl
                      małe rzodkiewki niczym drgające kulki gejszy :P (jeden minus, problem z
                      wyjęciem)
                      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:33
                        Chyba zboczyliśmy z kursu :)
                        • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:36
                          Napij się kawy, póki jeszcze możesz (teraz jest na temat) ;-)
                          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:37
                            Idę podgrzać obiad, bo wybywam na spacer z koleżanką i napewno zahaczymy o kawę.
                      • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:36
                        Z wyjęciem? Bez problemu, korkociąg na pewno w domu macie ;-p
                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:39
                          To bardziej pasuje taki kij z gumą co się używa do drożności zlewów :D Co się
                          przyssie to od razu wyjdzie (nie pamiętam nazwy) i takie śmieszne odgłosy
                          wydaje.
                          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:41
                            A kukłeś na moją pajęczyne?
                            • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:53
                              Fajna :-)
              • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:54
                świnie świntuszą przy kawie, a feeee :)
                w Auchanie są okazałe (transgeniczne) okazy marchwi, lepsze niz Wasze
                rzodkiewki,a przepychacza wtedy nie trzeba.:)))
                • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 16:55
                  Świętoszka :))))
                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 17:12
                    Skorzystam z sugesti Leszka i zaproszę koleżankę na kawę do .... UM z automatu.
                    Będzie miała zdziwiona minę. Jest gdzie posiedzieć, a i tematów do rozmów nie
                    brakuje :)))
                    • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 17:15
                      a własnie,że nie posiedzę, bo ja kawe pije w towarzystwie........(?)
                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 23.05.07, 17:19
                    jak tam świetoszka, teraz to ja dopiero mogę,ha
                    • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 06:09
                      zaczynam pierwszą :)
                      • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 09:52
                        Pozdrawiam znad kawy i śniadania :-)

Już po wizycie w UM, gdzie znów poszło gładko :-D
                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 09:58
                          Jestem, dziś w pracy mieliśmy małą imprezkę bo koleżanka ma imieniny, śniadanie
                          teraz jem. Nareszcie doczekałam się na remont balkonu, jutro przychodzą goście
                          z Lokatora.
                          • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 11:37
                            Piję drugą kawę i spadam do US i US (skarbowy i statystyczny). Wam chyba też by
                            się jakiś kopniak (energii, ma się rozumieć) przydał, sennie dzisiaj.
                            • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 11:59
                              dla uspokojenia i wyciszenia, po roznych perypetiach urzędowych, kawa z mlekiem
                              i pap.
                              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 12:00
                                12.00 godzina , to ja też wstawiam wodę, potrząsam ...o mleczko też jest :)
                                • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 12:01
                                  Co Wy tak po tych urzędach skakacie ?
                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 13:47
                                    Zmiany w działalności gospodarczej - dziś byłem w UM, potem w skarbówce,
                                    statystycznym w Sosnowcu, znów w skarbówce. Wpadłem na chwilę do domu, zaraz
                                    znów wylatuję, a potem do pracy.

Ale kawę zdążę wypić. I cieszę się z faktu, że aktualizację danych w ZUS-ie mi
                                    księgowy załatwi :-)
                                    • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:07
                                      ZUS to pikuś, teraz nie trzeba stać, większość rzeczy elektronicznie idzie.
                                      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:08
                                        Odwaliłeś najcięższą robotę sam :)
                                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:11
                                          Myślałam, że do statystycznego trzeba do Katowic jechać.
                                          • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:26
                                            > Myślałam, że do statystycznego trzeba do Katowic jechać.

Od niedawna jest oddział w Sosnowcu. Aktualizacja REGON-u jest od ręki (10 minut
                                            czekałem).

Dobra kawa, mmm :-)
                                            10 minut dla mnie, potem latam dalej.
                                            • mamkube Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:39
                                              W Katwicach też jest od ręki:-)

Ależ wy tej kawy pijacie....
                                              • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:43
                                                > W Katwicach też jest od ręki:-)

W Katowicach to wiem, ale bałem się, że w Sosnowcu zrobili tylko coś w rodzaju
                                                biura podawczego i będę musiał jeszcze raz po papierek jechać.

> Ależ wy tej kawy pijacie....

Trzy dziennie to nie tak dużo :-)
                                                Bywało więcej.
                                              • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 15:11
                                                przyłącz sie z "beleczem" :)))) , przychodza tu także z piwem, coca-colą, wodą i
                                                o suchym pysku :)))
                                                • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 03:13
                                                  Dżem dobry, zapraszam na kawę.
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 08:42
                                                    jeZdem :)
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 08:55
                                                    No cześć. doŁAnczam ;-)
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 08:56
                                                    a Twoj pan samochodzik to czerwony ????
                                                  • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 09:14
                                                    baja88 napisała:

> a Twoj pan samochodzik to czerwony ????

czyj, bo mój niebieski.
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:14
                                                    Mój? Czerwony, mocno zakurzony ;-)
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:19
                                                    Zasiadłam na chwilkę, panowie sie uwijają na balkonie ino tyn leci. Kupiłam
                                                    kawę w ziarenkach i sobie sama zmieliłam, taką teraz popijam. Znalazłam w
                                                    szafce gofry bugajskie, do kawy mogą być.
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:39
                                                    Drugą kawę szybko między pacjentami połykam :-)

Ale jeszcze tylko 8 godzin i będę miał weekend, yes, yes, yes!!!
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:42
                                                    Aż 8 godzin hi,hi
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:45
                                                    > Aż 8 godzin hi,hi

Doigrasz się, mówię Ci ;-p
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:50
                                                    No już dobrze, dobrze, wypij kawkę, zjedz ciasteczko i do roboty, szybko Ci
                                                    zleci jak się pracuje :) Nie będę się już nabijać.
                                                  • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 10:58
                                                    Ja też pracuję, sprzątam gniazdo. Słucham trójeczki, pięknie po latynosku grają. Zaraz sobie pójdę do sklepiku na litel szoping i lulu. Ostatnia zmiana i łykend. Acha, a kawa jak zwykle około trzeciej.
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:18
                                                    Mała kawka z Wami , a potem paletki. Pije ktoś teraz?
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:23
                                                    piję i czekam na chocby małe siąpienie z nieba, dzis mnie i córke zwalilo z nog
                                                    na 2 pełne godziny :)))
                                                    co oni Ci tam Rei na tym balkonie robią ?
                                                    a jeszcze napisz jaka to ulica :)))))
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:33
                                                    > Mała kawka z Wami , a potem paletki. Pije ktoś teraz?

Ja miałem ochotę, ale wolałem ją zwalczyć. Ostatnio zauważyłem, że jak nie piję
                                                    po ~15 kawy, wieczorem jestem przytomniejszy :-)
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:44
                                                    le_szek napisał:
                                                    > Ja miałem ochotę, ale wolałem ją zwalczyć.

Nie zwalczaj tylko innej ochoty, bo Cię żona spakuje :)))))
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:45
                                                    Kurde już musze uciekać na paletki bo Krzysiek w drzwiach stoi :((((
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:46
                                                    > > Ja miałem ochotę, ale wolałem ją zwalczyć.
                                                    >
                                                    > Nie zwalczaj tylko innej ochoty, bo Cię żona spakuje :)))))

Aż tak nierozsądny nie jestem :-) Po co myślisz chcę być przytomniejszy
                                                    wieczorami ;-p
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:24
                                                    le_szek napisał: Mój? Czerwony, mocno zakurzony ;-)
                                                    i tez tak przypuszczałam,ze czerwony :))))
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:24
                                                    musze sie upewnić, co by innego nie porysowac :)))))
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:32
                                                    > musze sie upewnić, co by innego nie porysowac :)))))

No co, no co, no co, no co, no co, no co
                                                    No co ja Ci zrobiłem???
                                                    Co ja Ci takiego zrobiłem?
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:35
                                                    jak siem jest skarbem, to trza to uzewnetrznic, nioooo
                                                    a serce Ci walnę, wyciągnęłam z piwnicy skrzynke z kredkami, znaczy sie
                                                    narzędziami, to sieee poudzielam malarsko :)))))) ze śrubokrętem :))))
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 19:26
                                                    a skoro nie ma odzewu, wzamian milcząca akceptacja moich poczynań,sie zacznie...
                                                    Leszek od poniedziałku maluje, znaczy sie rysuję :))))
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:49
                                                    Nie ma akceptacji! Samochodowym rysownikom mówimy NIE!
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:51
                                                    Jestem już, było ostro, jedna paletka do wyrzucenia. Badziewie :(
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:51
                                                    ale tylko trochę, proszę.....
                                                    takie małe serduszko, please.......
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:52
                                                    Idź pod przejście podziemne i rysuj ;)
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:52
                                                    no, co wy?????? sms-ami sie zwołujecie, czy jak????
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:53
                                                    miasta nie lubie, więc po co miastu robic taką przyjemność????
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 21:57
                                                    Przyjemność w blasze ha,ha,ha , biedny Leszek :)
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 10:26
                                                    > jak siem jest skarbem, to trza to uzewnetrznic, nioooo

To, mój Sssskarbie, jest dopuszczalne tylko do skończenia 3 roku życia. Potem
                                                    wali się w tyłek, żeby oduczyć ;-p
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:42
                                                    Ulica Dąbrowskiego, z okien widzę ZUS, pewnie do którego każdy zaglądał.
                                                    A na balkonie zerwali stare płytki PCV, kiedyś wykładali takimi całe
                                                    mieszkanie, położyli nową wylewkę, obróbke blacharską, wytynkowali górę
                                                    balkonu. Ale jeżeli "Lokator" nie naprawił dachu nade mną, to za przeproszeniem
                                                    do dupy taka robota. Rok temu z balkonu i przy oknie zwisały mi sople bo dach
                                                    przeciekał. Zalało mi świeżo pomalowaną kuchnie i duży pokój. Sąsiadom 2 pokoje
                                                    i też kuchnię. A mój sąsiad jest opierdliwy także mam nadzieje, że dach jest
                                                    zrobiony. Ekipa remontowa w porządku, przyjdą jeszcze jutro, aha i do wymiany
                                                    została rura spustowa. Na szczęście nie musze się godzić na wymianę szyb w
                                                    barierce. Wstawiają takie ochydne blachy , pomalowane minią. Fuj, paskudztwo.
                                                    Bardzo się cieszę, bo może coś sobie zasadzę, jakieś roślinki.
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 18:55
                                                    aaa, to juz wiem gdzie Twa rezydencja :)
                                                    pytam, gdyz u mnie w ub,roku malowano elewację a więc i balkon
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 22:09
                                                    baja88 napisała:

> aaa, to juz wiem gdzie Twa rezydencja :)
                                                    > pytam, gdyz u mnie w ub,roku malowano elewację a więc i balkon

Mam nadzieję, że się też kiedyś doczekam na pomalowanie elewacji. W moim bloku
                                                    brakuje mi tylko windy, bo musze drałować z rowerem na 4 piętro, w piwnicy go
                                                    nie zostawię samego.
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 22:12
                                                    u mnie tez nie ma tej maszynerii
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 08:59
                                                    jeZdem :)
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 09:32
                                                    Piję kawę, bo wiem dobrze o tym
                                                    Kto jej nie pije ten ma kłopoty :-D

Witajcie w sobotni poranek
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 10:07
                                                    Posunąć się, dosiadam się do Was :)
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 10:22
                                                    Siem tak nie rozpychaj ;-p
                                              • mamkube Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 25.05.07, 09:38
                                                Ja kawę raczej koło południa, jak dzieci idą spać żeby nie zasnąć:-)
                                                Teraz pepsi moze być...
                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 24.05.07, 14:45
                                    Rei, my nie skaczemy, my tylko odwiedzamy miłe panie,a że tu nie ma kropki, tu
                                    nie ma podpisu, tu nie ma odp.druku, więc zaczyna sie nawiedzanie :))
                                    a chcialoby sie tylko poskakac jak piszesz,lecz biurokracja coraz wieksza,
                                    dązymy do klasyki zjednoczonej Europy
    • sibeliuss Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 11:42
      U mnie pół litrowy kubas.
      • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 11:45
        Noo, to jest słuszna koncepcja.

Nie trzeba ciągle czajnika nastawiać :-D
        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 26.05.07, 13:08
          Nareszcie skończyli, masakra, ale gorąc ufff.
    • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 27.05.07, 12:57
      Cześć? Nikt dzisiaj kawy nie pije? Olo wpadł, ale chyba o suchym pysku ;-)
    • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 09:28
      Chodźcie, chodźcie, mnie Was tutaj potrzeba, potrzeba!

Głupio tak samemu kawę pić ;-)
      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 10:12
        Ja jestem, na razie przy herbacie miętowej, ale zaraz zrobię sobie kawę.
        • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 10:56
          Witaj, witaj :-)

Ja już drugą mam zaparzoną, śniadanko, forum, żyć nie umierać :-D

Szkoda, że niedługo do roboty, a w międzyczasie jeszcze muszę klimę odkazić.
          • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:11
            jestem z kawą, lecz pitą na chybcika, corce trzeba obiad i to na 12-tą
            przygotować, a potem wyjeżdza, a niech tam,spokoju i odpoczynku od niej mi
            potrzeba, wolne od dziecka do czwartku, huraaa!
            • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:20
              Gdy nie ma dzieci w domu, to jesteśmy niegrzeczni... ;-)
          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:14
            > Szkoda, że niedługo do roboty, a w międzyczasie jeszcze muszę klimę odkazić.

Klima samochodowa???
            • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:20
              Tak, samochodowa, w pracy jeszcze niestety się nie dorobiłem :-(
              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:25
                Ja też mam w samochodzie, tylko musze jechać napełnić freonem, bo coś słabo
                działa. Jest podejżenie, że go brakło. A tak poza tym to wczoraj mi wymieniono
                łacznik do stabilizatorów i mam się szykować na wymiane gumek w wachaczach, ale
                trzeba rozebrać zawieszenie na kanale. Na razie przygotowuje się psychicznie na
                tą operację.
                • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:25
                  Nie ma to jak komunikacja miejska, wsiadam i o niczym nie myślę.
                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:28
                    > Nie ma to jak komunikacja miejska, wsiadam i o niczym nie myślę.

Zwłaszcza w zapchanym, krótkim pośpiesznym do Katowic, w upał, z niewłączoną (bo
                    trza paliwko oszczędzać) klimą i tycimi okienkami. Wtedy rzeczywiście nie da się
                    myśleć, trzeba walczyć o przetrwanie ;-p
                    • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:33
                      E tam , przesadzasz :))) do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Włe, ale do
                      smrodu nie :)
                      • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:36
                        > E tam , przesadzasz :))) do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Włe, ale do
                        > smrodu nie :)

No to wyobraź sobie, że tym autobusem jedzie słynny żebrzący w Katowicach
                        dziadek z Sosnowca (ten, co to ma sporą emeryturę, dom, drugi dzieciom kupiony i
                        dalej żebra), od którego wali jak z szamba :-(

Żeby nie było - sytuacja nie jest wymyślona, moja luba dwa dwa tygodnie temu
                        (kiedy upały się zaczynały) tak trafiła.
                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:38
                          A wiem , który. Był o nim reportaż. Krzysiu jak jeździł 18-sta do Mysłowic, to
                          też miał takiego dziadka. Momentalnie koło niego robiło sie wolne. Każy uciekał
                          na tyły lub koło kierowcy.
              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:36
                le_szek napisał:

> Tak, samochodowa, w pracy jeszcze niestety się nie dorobiłem :-(

A masz chociaż wiatraczek? Co do klimy to są juz takie małe przenośne chyba po
                300 zł.

• le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 11:41
                  > A masz chociaż wiatraczek? Co do klimy to są juz takie małe przenośne chyba po
                  > 300 zł.

Wentylator mam, właśnie go dziś myłem z kurzu.

A te przenośne klimatyzatory są ponoć do bani.
                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 12:01
                    Lecę sobie zrobić kawę.
                    • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 12:34
                      nastała ta chwila, kiedy spokojnie przy kompie, w nie swoim pokoju, moge sobie i
                      kawę wypić i pop...ć :))))
                      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:19
                        Wreszcie stoi przy mnie w moim jednych ulubionych kubków, tym razem z Pragą. I
                        do tego świeżutkie ciasteczko z budyniem. Na gazete już mi nie starczyło :(
                        • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:19
                          Coś pisze dziś z błędami - ma być jednym
                          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:20
                            Aaaaa niewiem jak ma być, ale wiecie o co kaman :)
                            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:27
                              Wypadałoby zrobić przegląd szafy i część na PCK oddać, a tak mi się nie chce.
                          • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:46
                            W jednym z moich ulubionych ma być :-D

Coś dodałaś do tej kawy, że Ci się ręce na klawiaturze plączą (albo myśli w
                            głowie)? ;-)
                            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 14:57
                              O, dziekuję za pomoc, coś ciśnienie spada, może to przez to. Myśli, myśli -
                              mam kosmate, ale to nie ta pora, wiec też odpada. To jednak cisnienie :)
                              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 18:32
                                Troche późno, ale piję drugą, posmakowała mi.
                                • kelo Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 28.05.07, 23:14
                                  W takim razie ja kończę dzień mocną kawą, bo do rana daleko.
                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 07:39
                                    kelo napisał:W takim razie ja kończę dzień mocną kawą, bo do rana daleko.

a ja zaczynam mocną, bardzo mocną, przewałkowana jestem po parnej, upalnej nocy
                                    • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 08:12
                                      Magda, kawy nie pijesz????
                                      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 08:36
                                        Jestem, pije ze śmietanką poranną kawę.
                                        • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 09:41
                                          gdzie nasz Wodzirej ????
                                          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 10:05
                                            Pewnie strajkuje, oprotestował swoje miejsce pracy. Za mało zarabia i chce na
                                            wcześniejszą emeryturę :D (teraz to takie modne)
                                            • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 10:12
                                              ee, nie wierze, to nie ta grupa, przeciez on jest na swoim
                                              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 10:14
                                                Może podanie o podwyżkę napisać do siebie, nie widzę przeciw wskazań. :)
                                                • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 10:18
                                                  Nie obgadujmy go, bo się już z nami nie napije :)
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 10:23
                                                    ja nie, a Ty mów za siebie :))))
                                    • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 11:00
                                      Uff, wreszcie kawa :-)

Po porannym maratonie z dokumentami (izba lekarska, Remondis, Alba, Sanepid)
                                      wreszcie mogę zjeść śniadanie.

Witajcie :-D
                                      • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 12:38
                                        Halo, halo jest tu kto?
                                        • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 12:43
                                          No, ja :-D

Druga kawa przed obiadem i pracą już zaparzona, zaglądam od czasu do czasu na
                                          forum, ale tu głucha cisza :-(
                                          • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 12:54
                                            No właśnie widzę, że cisza, ja piłam drugą o 11.00. Nadganiam zaległości w
                                            pracy z dwóch dni, ale na kawę mam czas.
                                            • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 12:57
                                              Powiedz mi jedną rzecz. Tylko się nie śmiej,plissss. A to zaraz, bo lece do
                                              prezesa.
                                              • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 13:11
                                                Albo nie, rezygnuje, sama to wieczorem sprawdzę, bo nie urażając nikogo - wyjdę
                                                na blondynkę :)
                                                • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 13:13
                                                  Pytaj na maila, jak chcesz. Nie będę się śmiał, w każdym razie nie publicznie ;-)
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 13:32
                                                    No dobra niech stracę, poszedł.
                                                  • le_szek Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 14:02
                                                    You've got mail ;-)
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 29.05.07, 18:05
                                                    Mała kawa będzie w sam raz, pije ktoś ze mną?

Będzie zmiana pogody, bo mnie kolano pobli.
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 30.05.07, 08:22
                                                    przybywam z kawą......
                                                  • reivena Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 30.05.07, 08:28
                                                    Na posterunku, zrobiłam dopiero dwa łyczki :)
                                                  • baja88 Re: zaczynam dzien od kawy część III :) 30.05.07, 09:12
                                                    Wypita na czczo mocna czarna kawa zwiększa wydzielanie kwasu solnego, co
                                                    wywołuje mdłości i bóle brzucha.
                                                    /skopiowane/