Dodaj do ulubionych

Co teraz czytacie? - Maj 2021

03.05.21, 15:16
n/t
Obserwuj wątek
    • latarnik88 Jane Harper Stracony 04.05.21, 08:57
      Miałam dreszcze podczas czytania , przerażająca była ta pustynia , słońce i rodzina .Ojciec i syn psychopata.

Mam również na swoim koncie przeczytane lektury innego gatunku , Na południe od Brazos Larry McMurtry i Czułe słówka tegoż autora.Czyta się latami i od czasu do czasu trafia się na arcydzieło literackie.Mam na myśli Na południe od Brazos.Jestem zachwycona , wielkie tomiszcze , ciężkie do utrzymania w dłoniach , ale warto.Czytanie uzupełnione oglądaniem serialu 4x 1,5 godz.
    • czytlniczka58 Re: Co teraz czytacie? - Maj 2021 13.05.21, 19:02
      Ostatni czytam prawie same kryminały. W bibliotece polecieli mi Mroza i Bondę z polskich, a z tych zagranicznych to Baldacci i Cartera. Całkiem różne te powieści, ale dobre i wciągające. W tym miesiącu sięgnęłam już po pierwszy tom kryminałów Czornyja, tych z tym Komisarzem z Lublina, natomiast na blogu z recenzjami książek miriady.pl wyczytałam o Piotrkowskim i Bochusie i teraz pożyczyłam ich po jednym tomie z biblioteki i będę czytać. Pogoda brzydka więc kawusia i dobry kryminał to idealny sposób na miłe spędzanie czasu
    • silenta Remigiusz Mróz - Kasacja 14.05.21, 17:01
      Długo broniłam się przed Mrozem ale w końcu po namowach koleżanki, że seria z Chyłką nie jest taka zła jak pozostałe, sięgnęłam po "Kasację" a wcześniej nawet ją kupiłam. I nie chcę nawet myśleć jak złe są tamte pozostałe skoro ta jest tą lepszą. Nic się w tej książce nie klei, jest bezsensowna tak jak i poczynania bohaterów. Jaki jest sens tej całej historii? Zostało mi jeszcze 100 stron do końca, które przemęczę bo nie lubię zostawiać książek w trakcie czytania i z ciekawości jakie głupoty autor jeszcze tam wcisnął.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka