Dodaj do ulubionych

Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż

20.04.15, 15:11
W ofercie mamy słupki, i wysokiej jakości panele ocynkowane.Powierzchnia cynkowa pokryta dodatkowo farbą jest bardziej odporna na procesy utleniania się cynku, dlatego skutecznie zapobiega korozji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z oferowanymi przez nas produktami i usługami proszę o kontakt
Obserwuj wątek
  • figeros1 Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 02.07.15, 08:11
   Ja ostatnio kupowałem właśnie takie ogrodzenia panelowe poznań polecam takie rozwiązania, lepiej zamówić ekipę niech przyjadą i założą niż samemu się męczyć z tym :)
   • ogrodzeniaiss Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 02.07.15, 09:29
    Racja w sumie lepiej powierzyć to profesjonalnej ekipie monterskiej , która pracuje na dobrych materiałach i robi to od kilku lat.
    • januszwojtek Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 17.07.15, 14:28
     Jeżeli ktoś szukałby [url="www.rabatka.pl/Montaz-ogrodzenia-panelowego-poradnik,4.html"]ekipy monterskiej z południowej wielkopolski[/url] do budowy ogrodzeń z paneli lub siatki to znam świetnych fachowców. Materiały również mają swoje. Kompleksowa usługa i bardzo dobra jakość wykonania.
     Informacje na zapytania podam w odpowiedzi. Pozdrawiam
    • januszwojtek Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 17.07.15, 14:30
     Jeżeli ktoś szukałby [a href="www.rabatka.pl/Montaz-ogrodzenia-panelowego-poradnik,4.html"]ekipy monterskiej z południowej wielkopolski[/a] do budowy ogrodzeń z paneli lub siatki to znam świetnych fachowców. Materiały również mają swoje. Kompleksowa usługa i bardzo dobra jakość wykonania.
     Informacje na zapytania podam w odpowiedzi. Pozdrawiam
     • januszwojtek Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 17.07.15, 14:31
      Jeżeli ktoś szukałby ekipy monterskiej z południowej wielkopolski do budowy ogrodzeń z paneli lub siatki to znam świetnych fachowców. Materiały również mają swoje. Kompleksowa usługa i bardzo dobra jakość wykonania.
      Informacje na zapytania podam w odpowiedzi. Pozdrawiam
      • tomek412412 Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 12.07.16, 10:30
       Ja osobiście korzystałem z usług tej firmy www.ogrodzenia-iss.pl/ są oni producentem paneli ogrodzeniowych, wraz z panelami zamówiłem usługę montażu, jestem bardzo zadowolony z ich usług i polecam tą firmę.
       • lukaszllll Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 23.08.16, 08:50
        Ja na śląsku mam sprawdzoną firmę - polskie producent - Siatkopol Częstochowa.
  • pomocnywojciech Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 10.02.17, 12:46
   Polecam stronę www.budomat-labiszyn.pl lub sklep internetowy www.ogrodzeniasklep.pl. Firma BUDOMAT oferuje panele ogrodzeniowe, podmurówkę betonową, płyty betonowe, siatkę ogrodzeniową słupki i wszystkie niezbędne akcesoria. Wykonują także montaż. Jakość produktów jest bardzo dobra a cena niska.
   • tomek412412 Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 17.03.17, 18:54
    Ja z kolei kupowałem ogrodzenia metalowe do swojej posesji. I jestem zadowolony z usług tej firmy. Przyjechali i wszystko ogrodzili bez żadnych problemów.
  • mirelka2290 Re: Ogrodzenia panelowe sprzedaż i montaż 24.05.17, 10:41
   Fajne ogrodzenia panelowe jeszcze są tu www.krakow.mati-met.eu/oferta/panele-ogrodzeniowe-grafitowe.html Występują w kilku kolorach i wersjach, więc łatwo można sobie dopasować je do otoczenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka