Dodaj do ulubionych

Serwis komputerów i laptopów. Dojazd do Klienta!

26.01.17, 13:24
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług informatycznych: naprawy laptopów, komputerów, składanie zestawów komputerowych, instalacje drukarek, tworzenie i naprawę sieci komputerowych oraz wiele innych.

Służymy fachowymi usługami komputerowymi na terenie Grodziska, Milanówka i okolic.

Naprawa komputerów wykonywana jest sprawnie, tanio i fachowo, tylko z nowych części u klienta lub w siedzibie serwisu. Pracujemy w systemie door-to-door.

Przyjedziemy i naprawimy Twój komputer na miejscu. Jeśli nie będzie możliwości naprawy u Państwa w domu, zabierzemy go do serwisu, a po naprawie odwieziemy.
Dojazd do klienta gratis. Serwis pracuje 7 dni w tygodniu, od 9 do 21.
Jeśli masz problem ze swoim komputerem skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 536-017-178 lub wyślij e-maila na adres serwisgrodzisk@gmail.com

Obserwuj wątek
    • polagawron Re: Serwis komputerów i laptopów. Dojazd do Klien 14.06.17, 12:33
      Pragnę gorąco polecić www.it-repair.pl. Miła rzetelna obsługa i niewygórowane ceny. Naprawili mi lapka gdzie inni skazywali go na straty. Jestem bardzo zachwycony. Chcę jeszcze raz bardzo podziękować będę Was polecał gdzie tylko się da a Ci co mają wątpliwości zachęcam do kontaktu z tym serwisem by sami się przekonali iż nie koloryzuję. Pozdrawiam, Stanisław.M

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka