Dodaj do ulubionych

Pokroić 140 na dwie linie?

05.11.03, 12:18

Obserwuj wątek
    • thomasch Re: Pokroić 140 na dwie linie? 05.11.03, 12:28
      sloggi napisał:

>

Właśnie. Sloggi nic nie napisał, a ja tu się spodziewałem propozycji
      chirurgicznych dla tego nieziemskiego stwora, jakim jest 140. Ja rozumiem
      konieczność dostarczania klientów hipermarketom, ale za stworzenie tego
      dziwoląga proponuję przyznać nagrodę Nobla w kategorii (nowej): transport dla
      ZTM-u ;-)
      • jerzy-j Re: ... 16.07.04, 13:25
        sloggi napisał:

> No to nas załatwili - nie będzie połączenia Chodecka-Głębocka.

ZTM podzielił 140 za nas, na kilka linii, i oczywiście tragicznie :P
        A połączenie takie j.w. stworzyć było bardzo łatwe, niewiele większym nakładem,
        jak to zrobić napisałem w temacie o Kraśniciej.
          • pawciod Re: ... 16.07.04, 18:35
            Małe sprostowanie. Jeżeli cokolwiek, to na Zaciszu. Większość Targówczanom
            zmiany nie zrobią większej różnicy, a na Bródnie, to się chyab nawet
            polepszyło. O Grodzisku nie mówiąc.
            • thomasch Re: ... 27.07.04, 15:41
              pawciod napisał:

> Małe sprostowanie. Jeżeli cokolwiek, to na Zaciszu. Większość Targówczanom
              > zmiany nie zrobią większej różnicy, a na Bródnie, to się chyab nawet
              > polepszyło. O Grodzisku nie mówiąc.

Na Targówku pojawiają się coraz to nowe wynalazki, z których żaden się nie
              sprawdza (403 i 406 nie cieszą się wielką popularnością, 140 i 152 co pół
              godziny to linie o częstotliowści dobrej, ale dla Olesina). Skoro 120 puścili
              na Grodzisk, mógłby tam dojeżdżać przez Zacisze (Jórskiego - Samarytanką -
              Gilarską - św. Wincentego) a dziwadło 152 skierować Młodzieńczą, zamiast 120.
              • sloggi Re: ... 01.08.04, 09:20
                thomasch napisał:

> Skoro 120 puścili
                > na Grodzisk, mógłby tam dojeżdżać przez Zacisze (Jórskiego - Samarytanką -
                > Gilarską - św. Wincentego) a dziwadło 152 skierować Młodzieńczą, zamiast 120.

To święte słowa.
                  • sloggi Re: ... 03.08.04, 20:59
                    zaciszanin napisał:

> Poczatek realizacji wspomagacza dla 152 - 118 już się chyba rozpoczął.

Po czym tak wnioskujesz?
                    • zaciszanin Re: ... 04.08.04, 02:03
                      sloggi napisał:

> zaciszanin napisał:

> Po czym tak wnioskujesz?

Po przebudowie (podniesieniu, poszerzeniu, wydłużeniu i wyrównaniu) wysepki
                      przystankowej na pętli Zacisze, do której tylko ZTM ma (miał) zastrzeżenia jak
                      się okazało.
                      • thomasch Re: ... 04.08.04, 11:22
                        Zastanawiam się nad tym, czy nie przydałaby się pewna podmiana, o ile 118
                        faktycznie wydłużonoby na Zacisze, czyli uściślając: skierowanie 152 prosto od
                        Wysockiego - Budowlaną - Gilarską (dojazd do tramwaju bez kręcenia naokoło) a
                        118 - Chodecka - Kondratowicza - św. Wincentego - Gilarska (dojazd do autobusów
                        bródnowskich)
                          • zaciszanin Re: ... 05.08.04, 22:30
                            Tak też początkowo planowałem - jak mówi Tomek. Jednak rzeczywiście po
                            skierowaniu na Zacisze 118 może jeszcze przez jakiś czas pozostawić 152. Jeśli
                            będzie frekwencja drastycznie spadnie, można będzie ją wyprostować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka