Dodaj do ulubionych

Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego

13.12.10, 15:24
Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego w dobrym stanie technicznym, stojaki na odzież, wieszaki na powierzchnię ok 60m2, najlepiej z okolic woj. śląskiego. Proszę składać oferty na forum. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • scarlet323 Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 14.12.10, 22:19
      Witam.Mam do sprzedania tzw.system rurowy.Wystarczy na sklep o powierzchni ok.100m2.Bardzo solidne wykonanie[na wzór wyposażenia sklepów FOR YOU].Stan idealny,bez zadnych śladów użytkowania.Chętnie dorzuce gratis wieszaki.Cena do uzgodnienia.Jestem z Poznania.Mój nr tel 507 625 884
      • skarbelek5 Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 06.01.11, 16:31
        mail: sklepik1981@interia.pl, nie przyjmuje wiadomości, z dwóch skrzynek próbowałam wysłać na podanego maila wiadomość i niestety nie zakończyło się to powodzeniem. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 504 094 595, jestem z okolic Krakowa i mam do sprzedania to co Panią interesuje, pozdrawiam.
    • ewelina4140 Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 13.01.11, 22:23
      witam, posiadam do sprzedania system rurowo-zlaczkowy na powierzchnie ok 55 m2, dwa kosze wyprzedazowe skladane, lustro, przymierzalnie, wieszaki odziezowe 4 rodzaje (dzieciece, spodniowe, swetrowe i bluzkowe). zdjecia moge przeslac na mail. jestem z łodzi. istnieje rowniez mozliwosc dostarczenia wyposazenia. ceny: system rurowo-zlaczkowy oraz kosze wyprzedazowe - 1200 zl, wieszaki (wszystkich lacznie jest ok 1100 szt) - 400 zl, lustro (170 cm X 76 cm) wraz z lukiem przymierzalni i zaslonami - 400 zl. w gratisie doloze 2 manekiny damskie. telefon kontaktowy 793 197 895 pozdrawiam.
    • kozanow6 Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 15.01.11, 21:09
      Witam,
      Specjalizuję się w wyposażaniu sklepów odzieżowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.az-system.pl, posiadam bogatą ofertę systemów meblowych, stojaków, wieszaków, koszy na odzież oraz akcesorii. Służę kompleksową obsługą - aranżacja, montraż i transport. Istnieje również możliwość wysłania elementów wyposażenia do samodzielnego złożenia.
      Pozdrawiam
      Krzysztof Szaflik
      krzysztof.szaflik@az-system.pl
      www.az-system.pl
    • ewelina4140 Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 17.01.11, 22:31
      witam, posiadam systek kulkowo-zlaczkowy (kazdy jego modol poziomy mozna regolowac niezaleznie od sasiadujacego) w ktorego sklad wchodza:
      14 rur o dł 244 cm
      12 rur o dł 152 cm
      2 rury o dł 112 cm
      4 rury o dł 120 cm
      2 rury o dł 106 cm
      28 rur o dł 28 cm

Składany stojak prostokatny wykonany z ww systemu o wymiarach
      112 cm szer 160 dł 106 wys

łuk przymierzalni o szerokosci 110 cm wraz z zasłonami koloru zielonego

2 składane kosze z regulowana glebokoscia dna o wymiarach 76 cm szer 78 cm wys

lustro mocowane na 6 kolkow wraz z nakladkami ozdobnymi o wymiarach 76 cm X 170 cm

2 manekiny damskie

Wieszaki odziezowe 4 rodzaje
      dzieciece
      spodniowe
      swetrowe
      bluzkowe
      lacznie ok 1200 szt

Wszystkie wymienione elementy wyposazenia sa w bardzo dobrym stanie, nie sa zniszczone. Zdjecia chetnie wysle na maila. W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny 793 197 895 pozdrawiam, Ewelina.
      • ciucharenka Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 05.07.11, 10:56
        Odsprzedam pełne wyposażenie sklepu idealnie nadające się do sklepu z odzieżą używaną o powierzchni ok 45 m2. Posiadam solidną białą ladę sklepową, skrzynię tzw "grzebalnię", system rurowy z wieszakami, lustro, składane stojaki prostokątne szt. 2 na kółkach, łuk przymierzalni z zasłonkami. Cena do uzgodnienia telefonicznie bądź na maila e-fashion2@tlen.pl
    • ciucharenka Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 05.07.11, 10:57
      Odsprzedam pełne wyposażenie sklepu idealnie nadające się do sklepu z odzieżą używaną o powierzchni ok 45 m2. Posiadam solidną białą ladę sklepową, skrzynię tzw "grzebalnię", system rurowy z wieszakami, lustro, składane stojaki prostokątne szt. 2 na kółkach, łuk przymierzalni z zasłonkami. Cena do uzgodnienia telefonicznie bądź na maila e-fashion2@tlen.pl
    • monika_k_easy Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 16.08.11, 15:17
      Witam, posiadam około 700 sztuk czarnych wieszaków odzieżowych mix, lada oszklona z dwoma narożnikami, kosz wyprzedażowy srebrny, koło handlowe podwójne duże, dwie wiszące przedłużalne przymierzalnie półkole, dwa lustra do przymierzalni, jedno krótkie ze srebrną ramą, drugie długie bez ramy, trzy wieszaki przyścienne na odzież srebrne, dwa małe wieszaki srebrne przyścienne, dwa wieszaki na srebrne , podwójne z regulowaną wysokością, dwa stojaki na odzież srebrne mocowane do ściany z półkami na np torebki, 5 manekinów czarnych, torsy krótkie, łańcuszki biało czerwone do ekspozycji, możliwość powieszenia na ścianie. Metkownica czerwona jednorzędowa, tacka do wydawania reszty, 6-o ekspozytor na ladę do biżuterii, krzesło składane niebieskie i czarne. Wszystko w bardzo dobrym stanie, używane tylko rok.
    • sklep-kopciuszek Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 17.08.11, 18:50
      Witam Serdecznie,
      mam do sprzedania całe wyposażenie sklepu, które zawiera:
      - 2 wieszaki stojące
      - duży kosz na odzież z przeceny 100/100 cm,
      - regał metalowy,
      - 2 manekiny,
      - ok. 60m2 powierzchni systemu rurowego
      - wieszaki ok. 2000 szt. (klamrowe, normalne, dziecięce),
      - metkownica + żyłki
      Jestem ze ślaska i proszę o kontakt
      509983038

• chemox Re: Kupię wyposażenie sklepu odzieżowego 07.09.11, 09:23
      Witam mam wyposażenie na sklep o pow 0k. 100m2 ale moge odsprzedać mniejszą ilość tyle, że jest mały problem wyposażenie jest w Rzeszowie wyposażenie ma 2 miesiące jest praktycznie nowe, po prostu sklep nie wypalił. posiadam oprócz tego ok. 3 ton odzieży 50% nowa reszta super sort (crem) cenie sobie to po 7.9zł i nie dlatego że jest w tym jakiś haczyk tylko mam magazyn gdzie to zwiozłem wynajęty do 10 września pozdrawiam
      Robert Tworek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka