pozwolenia, transpotr i inne

13.01.11, 19:22
Witam.
Chcialabym na wlasna reke sprowadzac odziez z zagranicy.
Odziez kupowalabym od osob prywannych-nie zbiorki, kupuje to co wybiore, odziez w idealnym stanie.
I tu kilka pytan na ktore nie znam odpowiedzi:
1. co z dowodem zakupu w razie kontroli? czy moge sama sobie wystawic taki dokument wewnetrzny stwierdzajacy zakup od osob prywatnych? Czy moze sporzadzac taki dok. ze sprzedajacym-ale czy to mialoby sens? Jak robia to firmy prowadzace zbiorki?
2. czy na sort potrzebny jest certyfikat dezynfekcji? Jezeli tak to gdzie go moge dostac jezeli sprowadzam na wlasna reke?
3. czy potrzebny mi bedzie list przewozowy?
4. jaka macie SREDNIO narzucona marze jezeli chodzi o sort i niesort. Zdaje sobie sprawe, ze z niesortem to ciezko obliczyc.. ale moze ktos probowal.
Aha, dodam, ze sprowadzalabym towar busem, wiec niewielkie ilosci.


ewelina855@yahoo.com

    • matikgdansk Re: pozwolenia, transpotr i inne 13.01.11, 19:25
      Dziewczyno daj sobie spokoj, jak nie masz o niczym pojecia to sie w to nie pakuj
    • ewelina855 Re: pozwolenia, transpotr i inne 13.01.11, 19:34
      Nie po to zalozylam watek zeby czytac takie spostrzezenia. Nie mowie, ze nie mam pojecia...moze chce potwierdzic to co wiem...
      A Ty jezeli nie masz ochoty pomoc to po prostu sie nie wypowiadaj.
      Ty widocznie masz za duzo pojecia...i niezyczliwosci.
      Powodzenia z takim podejsciem.
      • mini.moda Re: pozwolenia, transpotr i inne 14.01.11, 10:47
        Ktos wyzej bardzo dobrze ci doradzil a ty sie wielce oburzasz. nie jest to tylko jeden watek, pisalas tez na lumpeksach i nikt ci nie pomogl wiec szkoda twojego czasu. handel ciuchami jest bardzo trudny, sprowadzanie busem nieoplacalne wiec lepiej w polsce kup sobie tone i handluj. i nie dziwie sie ze nikt ci nie pomoze jak to wlasnie twoja odpowiedz na madra rade jest niezyczliwa. zycze powodzenia.
    • oodziezz Re: pozwolenia, transpotr i inne 14.01.11, 11:08
      WITAM SERDECZNIE

      te problemy ktore pani porusz to ciezka droga przez meke zaoszczedzi Pani czas i pieniadze jesli skontaktuje sie ze mna

      OFERUJĘ ODZIEŻ UŻYWANA Z

      BELGII NIEMIEC I FRANCJI

      ZE ZBIÓREK DOMOWYCH

      TOWAR NIE JEST PRZEBIERANY, PRZEPAKOWYWANY I NIBY OCZYSZCZANY JAK PISANE JEST NA WIELU AUKCJACH PONIEWAŻ JEST TO KOMPLETNĄ BZDURĄ.
      WIADOMO, ŻE SIŁĄ RZECZY JEST JUŻ W JAKIŚ SPOSÓB PRZEBRANY.

      MAJĄC DUŻE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU POSIADAMY STAŁYCH ODBIORCÓW,KTÓRZY MOGĄ POŚWIADCZY O JAKOŚCI TOWARU.
      Z TEGO CO KLIENCI MÓWIĄ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE MARKI TO:
      H&M, BRAX, ORSAY, HENNES, TOM TAILOR, CECIL, L.G.G., YESSICA, EXIT, STREET ONE, LEVIS,HIS, S.OLIVER, WRANGLER, MEXX, CANDA ITP.

      OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZBIÓRKĘ ORGINALNĄ
      TJ. TYLKO NIESORT
      SKUPIAMY SIĘ GŁÓWNIE NA DOSTAWACH HURTOWYCH

      CHĘTNIE UDZIELĘ WIĘCEJ INFORMACJI

      TEL: 795 945 274

      EMAIL: OODZIEZZ@OP.PL

      ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
Pełna wersja