Dodaj do ulubionych

Poszukuję importerów odzieży używanej

25.05.11, 19:01
Witam, poszukuję importerów dobrej gatunkowo odzieży używanej. Nie interesują mnie hurtownie z przebranym towarem. Proszę o konkretnych dostawców i jeśli możliwe - podanie ceny. Istnieje możliwość zakupów w tonach - ale podstawa to dobry towar. Zainteresowanych proszę o @.
Obserwuj wątek
    • maestro277 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 25.05.11, 21:25
      Witam serdecznie.Mam do zaoferowania piękny sort z Hiszpanii w więszości markowa odzież typu Zara,Stradivarius,Bershka,Vero Moda itd.Obecnie posiadam mix damski,męski jak również osobno Jeansy męskie oraz Jeansy od lat 8 do 13 i mix dziecięcy.TOWAR jest oryginalny zapakowany w sortowni.wszystko można zobaczyć w Jarocinie(Wielkopolska) w naszym magazynie.Cena 12-15zł za kilogram.Zapraszam serdecznie.
      Kontakt
      511 43 00 66
      maestro27@autograf.pl
    • mona-hurt Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 25.05.11, 23:16
      Witam serdecznie!
      Jesteśmy importerem i hurtowym sprzedawcą używanej odzieży z Anglii,większość naszej oferty to cream czyli najwyższy gatunek.pełna dostępnośc po ustaleniu terminu odbioru,W stałej ofercie cream damski lato cena brutto 40 zł/kg,cream damski rozmiary XXL czyli od rozm 44 w górę cena 38 zł/kg,cream dziecięcy 38 zł/kg.W znacznie niższych cenach w asortymencie odzież militarna,stroje kąpielowe itd.Możliwość ściągnięcia bardzo dobrego niesortu charity w atrakcyjnej cenie.Towar jest nieprzebrany ponieważ nie posiadamy sklepów detalicznych oraz nie sprzedajemy z wieszaka.
      Zapraszam!!!,lokalizacja-okolice Bielska Białej
      Tel 787 265 808
      Pozdrawiam
      F.H.MONA
      Tel 787 265 808
    • ecotexpoland Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 26.05.11, 09:01
      Witam panią.W nawiązaniu do pani zapotrzebowania na odzież chciałbym też pani polecić odzież niemiecką.Firma Ecotex Poland w Żaganiu woj.lubuskie jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej ponad 15 lat.Posiadamy swoją bazę w Wuppertalu .Tam też oraz jeszcze w kilku miastach (Kolonia,Dortmund,Essen,Bochum) posiadamy swoje kontenery gdzie zajmujemy się zbiórką odzieży.Nie posiadamy swoich sklepów zajmujemy się tylko dystrybucją odzieży na całą Polskę.Może chciała by pani powiększyć swoją ofertę o odzież niemiecką? W ofercie naszej posiadamy:

wszystkie ceny podane są w cenie do 1 tony

mix niemiecki-6.15 zł brutto za kg

niesort niemiecki-4.18 zł brutto za kg

W razie jakichkolwiek pytań proszę o tel.068 477 22 19.

Zapraszamy do współpracy i pozdrawiam

• oodziezz Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 27.05.11, 08:57
      WITAM SERDECZNIE

OFERUJĘ ODZIEŻ UŻYWANA Z

BELGII NIEMIEC I FRANCJI

ZE ZBIÓREK DOMOWYCH

TOWAR NIE JEST PRZEBIERANY, PRZEPAKOWYWANY I NIBY OCZYSZCZANY JAK PISANE JEST NA WIELU AUKCJACH I NIEKTÓRYCH HURTOWNIACH,PONIEWAŻ JEST TO KOMPLETNĄ BZDURĄ. WIADOMO, ŻE SIŁĄ RZECZY JEST JUŻ W JAKIŚ SPOSÓB PRZEBRANY.

MAJĄC DUŻE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU POSIADAMY STAŁYCH ODBIORCÓW,KTÓRZY MOGĄ POŚWIADCZY O JAKOŚCI TOWARU.

Z TEGO CO KLIENCI MÓWIĄ NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPUJĄCE MARKI TO:

H&M, BRAX, ORSAY, HENNES, TOM TAILOR, CECIL, L.G.G., YESSICA, EXIT, STREET ONE, LEVIS,HIS, S.OLIVER, WRANGLER, MEXX, CANDA ITP.

OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZBIÓRKĘ ORYGINALNĄ

TJ. TYLKO NIE SORT

SKUPIAMY SIĘ GŁÓWNIE NA DOSTAWACH HURTOWYCH

JEDNAKŻE POLECAMY MINIMALNE ZAMÓWIENIA 150 KG

PROSZĘ O KONTAKT

CHĘTNIE UDZIELĘ WIĘCEJ INFORMACJI

TEL: 795 945 274

EMAIL: OODZIEZZ@OP.PL

GG: 6611482

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
    • hn-1 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 27.05.11, 15:04
      Witam, moja firma sprowadza towar angielski zbiórki
      door tu door:Martina House,Kreciki-NSPCC
      szkolne,oraz BHF-serduszka.
      Wszystko oryginalnie pakowane w workach zbiórkowych, O nieprzebieraniu i bardzo dobrej jakości towaru mogę Panią przekonać tylko na miejscu , więc zapraszam do sprawdzenia nas , odnośnie ceny jesteśmy elastyczni.Zapraszam.
      www.emgo-siedlce.pl
      tel.600 825 123
    • hary400 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 30.05.11, 21:32
      witam, mieszkam w Anglii i pracuję ja ko teamleader w sortowni odzieży, moge zaproponować cream w cenie 24pln. można zamawiać wg potrzeb, tzn towar jest sortowany na dzieciece, damskie ,męskie. nie ma skarpet majtek oraz ciuchów nawet z najmniejsza wada lub plamką, prosze o kontakt na mar331@op.pl, pozdrawiam Marcin
    • luckysale1976 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 01.06.11, 14:15
      witam serdecznie
      mam do sprzedania trochę odzieży używanej Belgi Dani i Szwecji.Generalnie nie siedzę w tej branży bo zajmuję się sprzętem agd ale miałem miejsce na tirze więc przywiozłem prawie 5ton.ciuszki są gatunkowo super nic nie jest przebrane.ja chcę znależc kilku odbiorców na stałe cena 2.50kg przy tonie czyli 2500 za tone 508550663.
    • cream44 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 02.06.11, 23:15
      Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby posiadające sklepy z odzieżą używaną. Sprowadzamy odzież typu CREAM z Wielkiej Brytanii , która charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością z bardzo przystępną ceną 25 zł/kg netto. Jest to towar dla klientów, którym zależy na częstym do wieszaniu, wymianie całkowitej oraz wycenie indywidualnej.
      Z powodu częstych wyjazdów za granicę wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy kierować na e-mail: cream44@gazeta.pl.
    • vive-kielce Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 10.06.11, 16:33
      Witam,

Zapraszamy do Hurtowni Vive, która oferuje w swojej sprzedaży odzież sortowaną (holendersko – niemiecką) jak i wstępnie sortowaną (tzw. oryginał holenderski). Jeżeli chodzi o odzież sortowaną, towar pakowany jest w worki o średniej wadze 35kg. Przed każdorazowym zakupem, klient ma możliwość obejrzenia po jednym worku z każdego asortymentu. W swojej ofercie firma posiada wiele asortymentów wielosezonowych, począwszy od asortymentów dziecięcych po asortymenty dla dorosłych. W sprzedaży występują także asortymenty domowe, typu pościel, ręczniki, firanki itd.
      W swej comiesięcznej ofercie, firma ta posiada także różnorakie Oferty Promocyjne oraz progi rabatowe dostosowane do ilości zakupionego towaru.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 41 367-59-48; 41 367-59-50 oraz 41 347-63-30 oraz mailowo na sprzedaz@vive.com.pl
    • jaranek20 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 18.06.11, 13:40
      Witam,

Mam do zaoferowania odziez uzywana, niesort, dobrej jakosci (Szkocja). Jezeli jest Pan/Pani zainteresowany/a to prosilbym o podanie szacowanych ilosci oraz jak czesto zamowienie mialoby sie powtarzac w celu ustalenia ceny.

Prosze o podanie informacji, czy towar bylby odebrany we wlasnym zakresie.

Jezeli jest Pan/Pani zainteresowana, to istnieje mozliwosc zobaczenia odziezy w jednym z moich sklepow.
    • maldor.ltd Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 20.06.11, 17:14
      Witam.
      Mam do sprzedania odziez uzywana sortowana wiosna - lato ,meska - damska - dziecieca
      Ilosc okolo 700kg.( w tym ok. 100kg. zimy) poukladany w workach przezroczystych po ok.20kg. 1worek
      Towar znajduje sie w woj.Dolnośląskim.
      Mozliwosc obejrzenia towaru przed zakupem
      Moja cena jest bardzo atrakcyjna.

Za caly towar cena 5 tys. zl TYLKO
      (mozliwy dowoz pod wskazany adres (wliczone w cene))

Aktualnie jestem w Londynie ale dla zdecydowanych zakupem towaru jestem w stanie przyjechac do Polski jak najszybciej.

E-mail artur.szewczyk@hotmail.com

Pozdrawiam
      ARTUR SZEWCZYK
    • jumboliner Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 21.06.11, 11:45
      Witam,

posiadamy w naszej ofercie niesort norweski z duza iloscia ubran dzieciecych i damskich. Bardzo duzo rzeczy markowych (H&M, Kapp-Ahl, Adidas, Puma, Vero Moda, Nike itp), ubrania czyste, pochodzace ze zbiorek charytatywnych tj nie odpady ale ubrania przekazane z mysla o dalszym uzytkowaniu.
      Lokalizacja Krakow, po uzgodnieniu istnieje mozliwosc transportu.

Bardzo polecam! Nasza odzież jest gwarancją sukcesu naszych klientów o czym sami się Państwo mogą przekonać.

Zapraszam do kontaktu tel 603 99 88 49, ubraniaznorwegii@gmail.com

Pozdrawiam!
      Grzegorz Gałęziowski
      Porta Kraków
    • bety80 Re: Poszukuję importerów odzieży używanej 21.06.11, 12:38
      Witam,
      Mam mozliwosc zalatwienia dla Pani odziez sortowana z Anglii.Zajmuje sie
      wysylaniem odziezy po przez firme kurierska i dopasowuje towar do potrzeby
      klienta.Paczki ktore wysylam ,sa pakowane do 31 kilo,wiec taka ilosc juz
      moge przeslac dla sprawdzenia oferowanej przeze mnie odziezy.Nie jestem hurtownikiem ale mam moznosc zalatwienia odziezy z pierwszej reki i moznosc doboru rozmiarowki czy gatunku odziezy .Jesli jest Pani zainteresowana prosze o kontakt ,email bety80@interia.eu. Beata

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka