Dodaj do ulubionych

sprzedam markową odzież używaną

10.02.13, 16:36
witam,

mam w ofercie odzież markową damską, męską i dziecięcą (marki Marks&Spencer, Pull&Bear, Next, George, Zara, Dunnes, Puma, Abercrombie&Fitch, Umbro, Cedarwood, Atmosphere, Henleys, F&F, G-Star Raw, Bench, Smith&Jones, Jack&Johns, H&M, McKenzie, River Island, New Look, Asos, Denim, Topshop, Reebok, Benetton, Levi's, TU)

cena za kg do uzgodnienia - zależna od ilości zamówienia.

pozdrawiam

Agnieszka Chmielewska-Mulka
607-511-136 - Wrocław
Obserwuj wątek
    • ubrania1 odzież używaną 29.10.13, 17:18
      Witam
      Od niedawna prowadzę skup odzieży używanej w Irlandii . Osobiście segreguję i sprawdzam ubrania. Wybieram tylko te które nie posiadają żadnych wad czy uszkodzeń i są w bdb stanie. Dysponuję odzieżą damską, męską, dziecięcą. Posiadam także buty, paski, torebki.
      Segreguje na cream, 1 gatunek i 2 gatunek. Oddzielnie jest zima-lato, buty, torebki i paski są oddzielone od ubran.
      Wiecej informacji na email:
      Zapraszam
      • smerfeta8585 Re: odzież używaną 17.02.14, 00:00
        witam interesuje mnie odziez dziecieca buciki nie zniszczona bo byl by to towar na komis .szukam stalej wspolpracy na dobrych warunkach .poprosze moze o jakies orientacyjne zdjecia interesuje mnie kupno ladnych konkretnych ubranek
        • balookt Hurtownia odzieży używanej !!! DOWOZIMY POD DRZWI 15.04.14, 19:12
          Dzień dobry. Zapraszam do współpracy z hurtownią odzieży używanej "Wikat-Bis".

Oferujemy towar z Anglii, Francji oraz Niemiec. Towar jest sortowany, czysty, ręcznie pakowany. Gotowy do sprzedaży - wystarczy zawiesić na wieszaki.

W ofercie między innymi:

Odzież damsko - męska
          Odzież dziecięca
          Spodnie
          Odzież XL, XXL
          Bluzy, polary
          Torebki
          Paski
          Koce
          Ręczniki
          Stroje kąpielowe
          Stroje karnawałowe
          Odzież sportowa
          Odzież robocza
          Czapki, apaszki
          Odzież niesortowana

Towar pakowany w paczki ~10kg(apaszki,torebki,paski)-25kg(odzież)

Dowozimy towar na terenie całego województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i opolskiego.

Cennik wysyłamy na e-mail

Kontakt:

tel. 781-321-535

e-mail: balookt@gmail.com

• grazyna731978 Re: odzież używaną 27.06.14, 00:22
          Witam serdecznie posiadam odzież dziecięca od ubranek po kocyki i wyposażenie dla maluszka ,na tym forum jest bardzo dużo ludzi oferujących śliczne ubranka ale czy tak jest:)? Ja tyle razy nadzialam sie ze porażka,poproszę o Emila do Pani wyślę Pani fotki przykładowych ubranek posiadam tylko i wyłącznie odzież z USA,bardzo znanych Marek dużo firmowek odzież tylko na wieszak cenowo jedna sztuka wynosi 4.90 obojętne czy to sukieneczka czy bluzka czy dresik polecam i zapewniam ze bedzie chciała Pani współpracować nie musi pani zamawiać dużo na próbę mogę wysłać 2-3 kg żeby tylko zobaczyć jakość i ocenić.posiadam towar letni i juz zimowy śliczny:)pozdr mój tel 516160480 Małgosia.
        • tkmi Re: odzież używaną 29.01.15, 15:41
          Witam
          Zajmuję sie importem odzieży używanej dziecięcej z Anglii.

Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą to proszę o kontakt

tomkra78@googlemail.com

00447925949008

Pozdrawiam

Tomek
    • sort-eks Re: sprzedam markową odzież używaną 06.01.14, 13:29
      ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEJ HURTOWNI odziezy uzywanej i OUTLET W TARNOWIE
      W OFERCIE MAMY SZEROKI ASORTYMENT ODZIEZY OUTLETOWEJ KOLEKCJA 2012/2013 ZNANYCH MAREK JAK
      ****NEXT**** ZARA ****STRADIVARIUS**** BERSHKA ****ADIDAS ****UMBRO**** ****NIKE ****BIELIZNA TRIUMPH
      TYLKO U NAS SA NAJMNIEJSZE PAKIETY OD 20 DO 35 SZT
      WYSTAWIAMY FAKTURY

******************ODZIEZ UZYWANA*************
      sort angielski od 9 zł/kg
      orginalny nie sort angielski 8.40 zł/kg
      orginalny nie sort norweski 9.60 zł/kg
      odziez z wieszaka (na sztuki) od 15 zł do 38 zł/kg
      Towar wysylamy kurjerem
      SZCZEGOLOWY CENNIK NA NASZEJ STRONIE www.sort-eks.pl

Kontakt e mail www.sort-eks.pl
      Adres:
      ul. Okrężna 9 Tarnów 33-100