Dodaj do ulubionych

Second Hand Online Lumpeksy Online, Opinie, Gdzie?

13.11.21, 11:17
Ja podczas pandemii znalazłam lumpeksy internetowe gdy te stacjonarne były zamknięte.
Odzież używana była zawsze nr1 w mojej szafie :) Napiszcie mi jakie macie ulubione i sprawdzone przez was lumepsy online
Mój ulubiony sklep internetowy z odzieżą używaną to LastStore a to ich strona : laststore.pl/
Mogę ich polecić z całego serca, mają genialną odzież damską i męską, coś dla dzieci też widziałam, no i oczywiście co sobotę nowy towar, czyli praktycznie jak w stacjonarnym sklepie z odzieżą używaną !
Promocję na cały dział lub asortyment :)
Szukam czegoś podobnego.
Obserwuj wątek
    • sylwi2010 Re: Second Hand Online Lumpeksy Online, Opinie, G 13.02.22, 11:23
      Www.reallyfeelvintage.com, polecam. Ceny atrakcyjne, ubrania tylko wysokogatunkowe: skóra naturalna, jedwab, wełna, vintage perełki, a także dzisiejsze high label klasyczne, ekskluzywne marki
    • nasturcjusz Re: Second Hand Online Lumpeksy Online, Opinie, G 09.10.22, 22:05
      Cześć! Ja ostatnio buszowałam na buszujshop.pl i naprawdę mega polecam! Same perełki i ceny też przyzwoite ☺️ szukam głównie naturalnych składów a na buszuj ich nie brakuje👌

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka