Dodaj do ulubionych

Serwis www.odziez-uzywana.pl

03.10.05, 22:22
Zapraszam do serwisu dla hurtowników i dobiorców odziezy uzywanej w Polsce. W
serwisie istnieje mozliwosc darmowego skorzystania z forum oraz dodania
ogloszenia (informacji o firmie)
Obserwuj wątek
      • michal202 Re: Serwis www.odziez-uzywana.pl 05.10.05, 22:33
        Ależ właśnie wydają się niebo bardziej poważni niż Ty, czy Szanowna Założycielka
        tego forum!
        Pierwsze primo, po obejrzeniu odzez-uzywana.pl i porównaniu do obecnych na tym
        forum wątków, założonych na wejściu przez Szanowną Założycielkę, znajduję
        uderzające wręcz podobieństwo. Powiedziałbym, iż kuje w oczy. Co ciekawe,
        odziez-uzywana.pl była na necie sporo wcześniej... Z tego, co wiem, ludzie
        kulturalni określają coś takiego mianem "plagiatu"; ja jednak nie jestem
        kulturalny i nazwałbym to raczej "kradzieżą pomysłu", "podpięciem", czy nawet
        "robieniem z siebie palanta/palantki".
        Drugie primo: jakby na to nie patrzeć, utworzenie takiego serwisu zajmuje sporo
        czasu i pieniędzy. A serwis wygląda na zrobiony całkiem nieźle. I NA PEWNO jest
        niebo bardziej używalny i użyteczny niż forum Gazety - choćby dlatego, że
        powstał SPECJALNIE na potrzeby firm handlujących odzieżą używaną.
        Trzecie primo: wcale nie tak słono. Spójrz na ceny i porównaj do rocznego obrotu
        hurtowni, czy miesięcznego obrotu detalisty. Sory, ale to jest MAŁO. Szczególnie
        zważywszy na drobny fakt, że tam ogłoszenie nie zaginie w wodolejstwie i
        obrzucaniu się błotem przez pozostałych userów.
        Nie żebym znał się na handlu odzieżą używaną. Po prostu moje 3 grosze.
        Pozdrawiam
        michal202
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka