Dodaj do ulubionych

posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii

28.10.05, 14:40
Witam.
Mam pomysl na wlasny interes.
Zastanawiam sie tylko czy bede mila wystaczajacy zbyt. Chce sie zajac
posrednictwe w kupnie i sprzedazy rzeczy uzywanych z Wielkiej Brytanii.
Rozeznanie na rynku w UK nie bedzie problem poniewaz tu mieszkam, gorzej
bedzie z rynkiem w Polsce.
Czy sa jakies zainteresowane hurtownie lub sklepy wspolpraca.
Prosze o przesylanie zapytan i konkretnych propozycji na lina.p@interia.pl
Obserwuj wątek
    • kesz40 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 10.11.05, 22:50
      Witam to jest bardzo dobry pomysł.Ja zajmowałem sie tym tematem w Niemczech,ale
      niestety jakość się tak strasznie pogorszyła że trudno było o dobry towar.Mogę
      rozprowadzić,przetransportować i uruchomić swoich dawnych klientow.Ja miałem
      ten sam pomysł,tylko szukałem kogoś kto zna Angielski ja uczę się dopiero
      trzeci miesiaci kiepsko mi idzie.Jeżeli jesteś nadal zainteresowana wspolpraca
      to czekam.Mogę pomoc doradzajac jak to wszystko zorganizowac.Pozdrawiam.Witek
      Polska Ps. moj email to kesz40@wp.pl jako dodatkowa wiadomość.
      • misia302 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 16.11.05, 09:34
        Witam!
        właśnie otwieram własny sklepik i zależy mi na dobrym towarze z UK!
        Interesują mnie głównie ciuchy markowe i tzw końcówki serii, znajdzie się dla
        mnie miejsce w waszym biznesie?
        proszę o kontakt na e-mail:wiola_t.g@poczta.fm
        • lumpex35 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 03.02.06, 20:07
          witam poszukuje chetnej osoby dostarczajacej odziez .interesuje mnie cena
          zakupu wraz z dostawa (ilosci hurtowe tylko niesort )
          moj tel.o 504 452 945 czekam na szybki odpis lub telefon
          • ewacia2 Importer 09.03.06, 11:35
            Proszę wejść ns stronę www.danmar.onet.pl.
            Pośredniczymy przy zakupie większych ilości. Przy zamówieniu od 5 ton tir jedzie
            z Anglii bezpośrednio do klienta.
            tel.888942894 i 888932724.
            Zapraszamy. 13.03. nowa dostawa
            • ona29 Re: Importer 23.08.06, 14:03
              Witam
              jestem zainteresowana zakupem wiekszej ilości,moge prość o oferte asortymentową
              i cenową.Pozdrawiam
              moj adres ggiers@gmail.com
            • 4kotek1991 Re: Importer 28.10.14, 20:08
              Prowadze sprzedaz ubran Cream najlepsza jakosc swiatowe marki koncowki kolekcji ubrania wiekszosci sa nowe a takze uzywane ale jak nowe 26zl/kg prosze o kontakt jesli zaiteresowana oferta
              Pozdrawiam cearleon@hotmail.co.uk pewne dostawy sama prowadze sklep towar schodzi w niesamowitym tepie Polecam napisz mi email ja opisze ci co jest w ofercie
    • zuz13 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 17.11.05, 14:22
      hej, prosze napisz do mnie co jestes w stanie załatwić i na jaka ilosc
      podpisywac z tamtejszymi hurtowniami, otwieram hurt i zalezy mi na dobrym
      kontakcie i towarze, interesuje mnie 15 ton co dwa tyg , pzdr
      zuz13@gazeta.pl
    • czapa757 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 20.11.05, 10:47
      Witam serdecznie!Jestem zainteresowany współpracą z Panią.Uważam że to jest
      bardzo dorby pomysł.Mój mail to baca757@wp.pl. Liczę na owocną
      współprace.Pozdrawiam serdecznie :)
    • asia99751 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 25.11.05, 15:50
      prowadze sklep z odzieżą uzywaną jestem, również zainteresowana kupnem
      odzieży.bardzo proszę o kontakt na adres asiula10@op.pl.z góry dziękuje i
      czekam na informacje.
    • ruda195 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 26.11.05, 11:14
      Witam!!!Od wielu lat zajmuję sie hurtowym i detalicznym handlem odziezy
      uzywanej w Polsce.Jakiś czas temu pojawił sie towar z UK , poczatek był
      doskonały, niemal przypomniały nam się poczatki biznesu lumpeksowego sprzed 15
      lat.Jedak popyt na ten towar stał sie tak ogromny, ze niestety jakośc spadła na
      pysk..Jestem bardzo poważnie zainteresowana współpraca z panią, o ile będzie
      pani kładła duży nacisk na wysoka jakośc tej odzieży.Pozdrawiam i czekam na
      kontakt:sylwiajacek@op.pl
      • elak8 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 04.12.05, 18:52
        WITAM
        Jestem zainteresowana współpracą z Panią.Prosze o szczegóły na
        e.krajewska8@wp.pl.Pozdrawiam!!!!
        • aniafrania2 współpraca 14.12.05, 11:04
          Witam
          ja równiez jestem bardzo zainteresowana współpracą. Proszę o kontakt na e-maila
          gazetowego.
        • gosiaczek71 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 03.04.06, 15:00
          JESTEM ZAINTERESOWANA WSPÓŁPRACĄ Z PANIĄ. NAJBARDZIEJ ZALEŻAŁOBY MI NA TAK ZWANYCH KOŃCÓWKACH SERII - CZY WSPÓŁPRACA W TYM KIERUNKU TEŻ JEST MOŻLIWA?

bARDZO PROSZĘ O KONTAKT MA MAILA: MACH8@OP.PL
        • ewaciz Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 18.05.06, 19:45
          Witam!

Również mnie to zainteresowało proszę o więcej szczegółow co do kosztów
      • gienia37 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 04.02.06, 07:37
        jestem zainteresowana wachu4@poczta.onet.pl
    • multiaga Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 02.03.06, 15:23
      jestem zainteresowana , prosze o kontakt alebip@o2.pl
    • wawa60 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 02.03.06, 16:34
      Pomysł bardo|!!!!!!!!!!!!!!!!!!dobry.Proszę mnie uwzględnić i podać bliższe
      sczegóły na mejla gazetowego wawa60@gazeta.pl
    • anula9910 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 05.03.06, 14:43
      Jestem bardzo zainteresowna współpracą proszę o kontakt na gazetowego e-mala
      anula9910@gazeta.pl
      Dziękuję i pozdrawiam
    • markoffik Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 15.03.06, 01:33
      Prosze o wyslanie cennika : markoffik@wp.pl
    • bunny13 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 16.03.06, 08:21
      Jestem zainteresowana współpracą, otwieram hurt. Proszę o wysłanie oferty na
      bunny13@gazeta.pl
    • panche Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 18.03.06, 09:59
      Jestem z Krakowa ,zaopatruję w Moskwie kilka sklepów z elegancką używaną
      odzieżą.Poszukuję dostawcy angielskiej odzieży/dziecięcej/.Kontakt 0601 467237.
      • anita996 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 18.03.06, 11:27
        Witam! Poszukuje odbiorcow odziezy uzywanej z Anglii Irlandii i Niemiec jest to odziez pochadzaca ze zbiorek tzw.door to door nie podlega wczesniejszemu sortowaniu nikt wczesniej nie mial do tego dostepu, sa rowniez koncowki serii jest to wowczas odziez nowa z metkami.Cena ksztaltuje sie w granicach 4zl-4.50zl za kilogram jezeli chodzi o Angielska badz Irlandzka.Niemiecka natomiast 2zl-2.30 zl.Nie skladujemy towaru w Polsce, przywozimy prosto do klienta.Przy odbiorze calej ilosci tj. 15-18 ton transport gratis.zainteresowanych prosze o kontakt tel.501767778
    • 13272340m Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 25.03.06, 13:08
      jestem zainteresowana pani oferta.Niedawno otworzylam hurtownie z angielska
      odzieza i szukam dobrego towaru .Prosze o wyslanie ofert i orientacyjnych cen
      brutto
      • liowa Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 25.03.06, 15:50
        Ja prosze również o ofertę. Jestem bardzo zainteresowana. Mój adres liowa@o2.pl
        • patrycja9928 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 02.04.06, 10:49
          witam. proszę wysłać mi ofertę: gosiaczekxxx13@op.pl
      • donatella01 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 15.05.06, 12:20
        Proszę o ofertę na odzież.
    • gosiaczek71 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 03.04.06, 15:29
      JESTEM ZAINTERESOWANA WSPÓŁPRACĄ Z PANIĄ. NAJBARDZIEJ ZALEŻAŁOBY MI NA TAK ZWANYCH KOŃCÓWKACH SERII - CZY WSPÓŁPRACA W TYM
      KIERUNKU TEŻ JEST MOŻLIWA?

BARDZO PROSZĘ O KONTAKT MA MAILA: mach8@op.pl
    • willmar Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 05.04.06, 18:25
      Jesteśmy jedną z wiekszych sortowni w polsce. jestem zaiteresowany odzieżą
      używaną z angli.
      Jezeli masz możliwość załatwienia dobrej odzieży to proszę o kontakt
      +48 22 715-67-84
      +480602 430 792
      e-mail:infotex@poczta.onet.pl
      • paivikki Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 06.05.06, 15:02
        Witam Wszytskich zainteresowanych moim pomyslem. Przepraszam iz nie bylo mnie
        na tym forum, dziekuje za wszytskie Emaile od zainteresowanych. W najblizszych
        dniach przesle cala oferte z cennkiem.
        Pomysl zostal zrealizowany.
        Istnieje mozliwosc dowozu do klienta pod same drzwi.
        Magazyn gdzie beda mogli Panstwo przyjechac i zobaczyc nasz asortyment znajduje
        sie w miejscowosci Biala Podlaska.
        Sprowadzamy jedynie sort, pakowany w przezroczytych workach.
        Pozdrawiam i zapraszam do wspolpracy.
        • violka21 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 06.05.06, 17:55
          Proszę również o ofertę z cennikiem.
          • khasia6 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 06.05.06, 19:08
            JESTEM ZAINTERESOWANA. PROSZE O OFERTE I CENNIK. DZIEKUJE I POZDRAWIAM.
          • 4kotek1991 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 28.10.14, 19:59
            Sprowadzam crem odziez 80% nowe rzeczy reszta uzywane ale wygladaja jak nowe cena 26zl/ kilo towar sliczny wszystkie marki gap ,Lonsdale ,h&m , papaya, pewny spawdzony towar sama rowniez prowadze sklep z taka odzieza ma ogromny popyt Jesli jestes zaiteresowany wspolpracom ze mna pisz na cearleon@hotmail.co.uk Polecam daje gwaracje ze bedziesz zadowolony/A Czekam na kontakt
        • hefalumpy1 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 07.05.06, 11:42
          prosze o oferte na maila gazetowego, pozdrawiam
        • hurtownia-marko Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 26.06.06, 14:47
          Witam, Jestem właścicielem nowo otwartej hurtowni i poszukuję dobrego towaru
          sortu i niesortu. Jestem zainteresowany Pani ofertą. Prosze o szczegóły na
          maila hurtownia-marko@o2.pl
          Czy planujecie otwarcie magazynu na zachodzie Polski. Może w tym temacie
          podejmiemy wspólpracę?
        • jula1971 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 23.08.06, 20:51
          a moze na forum podac cennik i foto przykladowego worka ,i ile tego towaru w
          worku jest no i jeszcze jak nalezy interpretowac ten dowoz do klienta ??? towar
          przyjezdza ja ogladam i place badz nie jesli nie spelnia wymagan czy place wy
          przywozicie i kupuje kota w worku??
    • yoleczka Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 06.05.06, 19:09
      proszę także o ofertę
      • chmurek78 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 08.05.06, 07:14
        Witam.Prosze także o ofertę.pozdrawiam
        • maniolo12 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 08.05.06, 15:02
          ja równiez poprosze o ofertę: maniolo12@gazeta.pl, pozdrawiam
          • kamera20 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 13.05.06, 21:54
            JESTEM ZAINTERESOANA OFERTĄ SZCZEGÓŁY PROSZĘ NA MAILA kamera20@op.pl.
    • monia-36 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 08.05.06, 17:27
      Ja również jestem zainteresowana towarem. Proszę o kontakt na maila gasetowego
      lub monia_zaba2@o2.pl
      • paivikki Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 16.05.06, 16:08
        Witam
        Posiadamy najwyzszej klasy odziez letnia sortowana. Prosto z hurtowni w
        Wliekiej Brytanii,w orginalnych przezroczystych workach.
        Ceny w zaleznosci od ilosci zamaianego towaru.
        Wszelkie osoby zainteresowane prosze pisac na meila: lina.p@interia.pl lub
        ewelinaprzewarska@gmail.co lub tele na nr 00447706723384
        Pozdrawiam
        • babykomis100 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 18.05.06, 22:22
          Witam,
          interesuje mnie tylko odzież dziecięca - bardzo dobrej jakości. Proszę o info
          czy możliwy jest taki sort i jaka cena, dostawa, itd. Mail mmm100@neostrada.pl
          Pozdrawiam
          Marzena
        • babymartyna Pilne!!! 07.08.06, 15:03
          PILNIE POSZUKUJĘ SOLIDNYCH ***BEZKONKURENCYJNIE NAJLEPSZYCH*** DOSTAWCÓW
          ODZIEŻY UŻYWANEJ TYLKO NAJLEPSZEGO GATUNKU Z U.K. ODZIEŻ TYPU CREAM CZYLI W
          STANIE IDEALNYM, NOWA LUB W STANIE BARDZO, BARDZO DOBRYM. GWARANTUJĘ STAŁĄ
          WSPÓŁPRACĘ,REGULARNE ZAMÓWIENIA, ZAPŁATĘ GOTÓWKĄ .Interesują mnie tylko
          dostawcy , którzy dowiozą mi towar na miejsce.Nie kupuję bez uprzedniego
          obejrzenia.LUBLIN.dobraiwona@wp.pl 607 055 047

• ciuchrajka Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 15.08.06, 09:12
          Witam,prosze o info ewete@tlen.pl,dzięki
    • malgorzata404 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 18.06.06, 08:22
      Jesli bedziesz mialakonkretne propozycje, to jastem zainteresowana zakupem
      towaru do hurtowni.
      odpisz malgorzata40@o2.pl
      • adbm Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 10.08.06, 00:28
        Jesli bedziesz mialakonkretne propozycje, to jastem zainteresowana zakupem
        towaru do hurtowni.
    • 1972.12.02aga Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 31.07.06, 09:16
      Witam,mam zamiar otworzyć hurtownie.Interesuje mnie współpraca z Panią.
      Proszę mi podać ceny wraz z transportem,na początek 5
      ton.agnieszkal@poczta.onet.eu
    • babymartyna Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 07.08.06, 15:04
      PILNIE POSZUKUJĘ SOLIDNYCH ***BEZKONKURENCYJNIE NAJLEPSZYCH*** DOSTAWCÓW
      ODZIEŻY UŻYWANEJ TYLKO NAJLEPSZEGO GATUNKU Z U.K. ODZIEŻ TYPU CREAM CZYLI W
      STANIE IDEALNYM, NOWA LUB W STANIE BARDZO, BARDZO DOBRYM. GWARANTUJĘ STAŁĄ
      WSPÓŁPRACĘ,REGULARNE ZAMÓWIENIA, ZAPŁATĘ GOTÓWKĄ .Interesują mnie tylko
      dostawcy , którzy dowiozą mi towar na miejsce.Nie kupuję bez uprzedniego
      obejrzenia.LUBLIN.dobraiwona@wp.pl 607 055 047

• welldone1 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 07.08.06, 20:06
        witam.ja jak Pani wyżej również poszukuję bardzo dobrego dostawcy.interesuje
        mnie tylko odzież najlepszej jakości.również nowa końcówki serii.jestem
        zainteresowana również bielizną ale nową albo bez oznak użytkowania.proszę o
        info marcinoz76@op.pl lub 602-187-775.pozdrawiam Aneta
      • jula1971 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 23.08.06, 20:46
        witam !! widze ze masz duze wymagaia jesli chodzi o towar i jesli to nie kłopot
        ,moze polecisz jakas hurtownie ktora spełnia twoje wymagania bo jjak rozumie
        gdzies sie zaopatrujesz wiec chetnie nawiazałabym kontakt z kims juz sprawdzonym
        i godnym zaufania pozdrawiam i czekam na odp
    • inka-inka1 Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 16.08.06, 07:55
      SZUKAM DOSTAWCY Z NAPRAWDĘ NIEPRZEBRANYMI RZECZAMI !!!! MAM DOSYĆ KUPOWANIA
      MALARZA {PIIIIIIIII}. pROSZĘ O SZCZEGÓŁOWE OFERTY NA MAILA;
      FENIX@PLUSNET.PL
    • babymartyna Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 20.08.06, 20:47
      Przepraszam, czy ktoś skorzystał z tej oferty? Tak tylko pytam.....
    • szansia Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 20.09.06, 14:16
      Jestem zainteresowana współpracą z Panem
      Proszę o ofertę i cennik na maila szansia@interia.pl
      • pandahandel Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 20.09.06, 17:44
        Witam. Jestem zainteresowany współpracą. Prosze o bliższe informacje na
        bj1974@wp.pl. Tel. 608 74 50 90. Dziękuję. Pozdrawiam.
    • mrojar Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 20.09.06, 21:35
      witam .Mam obiekt 600 metrow kwadratowych 4 km od Krakowa.Jestem otwarty na
      wszelkie propozycje-chce wejśc w tą branżę.Należę do prawie wymarłej rasy
      uczciwych:).Jesli jestes zainteresowana podaje mego maila jw41@tlen.pl
    • infopolo Re: posrednik w kupnie ubran z Wielkiej Brytanii 31.12.06, 14:25
      prosze okilka szczegolow wraz z cennikiem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka