Dodaj do ulubionych

Ciucholandy lumpexy second handy w trojmieście

24.01.07, 21:01
Proponuje stworzyć listę ciucholandów w trójmieście, ale takich z troche
lepszej jakości ciuchami.(proszę o pisanie tak jak ja tzn. najpierw miasto
potem ulica i ew. inf dodatkowe)Ja pierwsza
GDYNIA
1.ul.Starowiejska blisko dworca PKP na przeciwko cukierni JUSTYNKA.Mały ale
bardzo dobry wybór
2.ul.Chylońska na tak zwanej "dawnej pentli" przy Biedronce. Chodze tam
regularnie.
Obserwuj wątek
    • olesia301 Re: Ciucholandy lumpexy second handy w trojmieści 24.01.07, 21:17
      Hej! Super pomysł na spis ciucholandów w 3-mieście.
      Czy ten na Chylońskiej to w Cisowej? Czy na Leszczynkach - tam też Biedronka i
      obok lumpeks. Jeśli w cisowej to pewnie szperamy w tym samym sklepiku - ja
      mieszkam niedaleko.

Fajny lumpeks jest na Partyzantów w Gdańsku - wejście od strony Mc Donaldsa,
      obok wyjścia tylnego Zatoki.
      W Gdyni na Abrahama - za Batorym, są 2 lumpeksy, w jednym duży wybór torebek i
      pasków.

• sylwiazion Re: Ciucholandy lumpexy second handy w trojmieści 26.02.07, 14:43
        No to ja polecam w gdansku na zaspie,ulica Pilotow, kolo XV liceum, w bialym
        budynku wolno stojącym, obok rzeczy za 5 zł, fryzjer.... maja super ciuchy dla
        dzieci, na wage i wyceniane... bardzo czesto jak jestem u rodziców tam zagladam
        i zawsze wychodze z siatka :)
        Drugi do którego czasami jezdze to na Dmowskiego we wrzeszcu, ale najlepiej
        przyjsc jak jest dostawa w poniedzialek, tylko dla wytrwalych bo tam sie biją o
        ciuchy hehehe doslownie, ( jeszcze niejest dobrze otwart a baby rynkowe juz
        kucaja pod krata zeby byc pierwsze ) ale jest z czego wybierac.
        A trezci to nowy przy Kartuskiej 149 ale tylko ciuchy wyceniane... tez fajne
        perełki dla dzieci, np bluzeczki za 6-8 zł, spodniczki spodnie do 16 zl

W sopocie i w gdyni nie znam

Pozdarwiam Sylwia
    • hana83 nowe w sopocie 29.03.07, 14:43
      dziewczyny! dopisuje dwa nowe lumpeksy w sopocie na bohaterów monte cossino...
      miedzy tunelami u góry... jeszcze nie byłam, ale podobno całkiem nieźle....
      swoja drogą niedługo w sopocie bedzie wiecej lumpeksów niż mieszkańców :)
      • ska_mina Re: nowe w sopocie 19.04.07, 21:28
        Co do tego w Cisowej to, nie słyszałam o nim, ale troche szkoda mi tej piekarni
        bo kojarzę ją z moim dzieciństwem.Wszystkie wycieczki z SP nr.31 tam
        chodziły...Ale lumpeks spradze.Dzięki!Polecam też luksusowy lumpeks jak sie
        idzie od głównego dworca w gdyni na ul. starowiejską to na początku po lewej
        stronie, drogo ale markowo!Polecam!
        • olesia301 Re: nowe w sopocie 24.04.07, 16:38
          Ta nowa w Cisowej taka se i często zamknięta. Tylko jak mogłaś tam w
          dzieciństwie chodzić skoro ta piekarnia może z rok była czynna?
          Ten na Starowiejskiej znam, faktycznie drogo, ale jakie ciuchy! Zapomniałam o
          nim muszę tam skoczyć kiedyś.

• ska_mina Re: nowe w sopocie 08.05.07, 17:30
            Może w takim razie nie mówimy o tej samej piekarni.Ja mówie o takiej, w której
            budynku obok był lub jest sklep spożywczy.A piekarnia taka z wejściem od boku,
            a tam sie prawie nie wchodziło bo od razu było okienko.To ta?
              • ska_mina Re: nowe w sopocie 16.05.07, 17:08
                Dziewczyny (faceci też;)! Trzeba uaktywnić ten wątek!Napewno znacie dużo
                lumpeksów w Trójmieście! Ja ze swej strony proszę jeśli ktoś zna o opinię na
                temat lumpka na witominie przy przystanku m.in. autobusu 141, to jest o 1
                wcześniejszy od tego do jest przy Witawie to jest chyba ulica Rolnicza czy
                Kielecka jak kto woli.
    • pannamigotka82 Gdansk 31.07.07, 13:38
      A oto "moje miejsca", ktore kiedys regularnie odwiedzane:

Starowka- wielki sh po stronie portu jachtowego
      Wrzeszcz- 2 ciuchlandy wejscie od strony (chyba) ul Sobotki, za Aphia w lewo
      Oliwa- hala przy dworcu pkp
      Przymorze- rynek oczywiscie! (zaraz kolo wydz Pedagogiki UG)
      Zabianka- maly, ale warty odwiedzenia lumpeksik kolo przystanku tramwajowego
      linii 6 i 12, mniej wiecej blisko przychodni

3 pierwsze to zapewne powszechnie znana siec Taniej Odziezy (pomaranczowo-
      czarne logo). Niestety przekonalam sie, ze panie chowaja co cenniejsze rzeczy
      przed sb wyprzedaza (50%), ale i tak warto!
    • ciucholand_nowy Re: Ciucholandy lumpexy second handy w trojmieści 07.12.21, 14:57
      GDYNIA: Ciucholand Nowy, ul. Chwaszczyńska 21. Codziennie nowa dostawa towaru, tak więc każdego dnia jest szansa trafić coś fajnego. Nasz towar dezynfekowany jest po każdym przymierzeniu oraz przed trafieniem na sklep. Każda rzecz wyceniania indywidualnie. Codziennie promocje -30 oraz -50%. Markowa odzież w przystępnych cenach. Możliwość płatności gotówką oraz kartą. Zaprszamy!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka