Dodaj do ulubionych

Romans w zwiazku nieformalnym

10.04.16, 11:36
Witam, targają mną ostatnio bardzo silne emocje. Nakreślę w dużym skrócie nieco moja sytuacje.
Jestem w związku nieformalnym od 12 lat w miedzy czasie byłam pięciokrotnie w ciąży i urodziłam 3 cudownych dzieci. Z partnerem ustaliliśmy sobie, że jest to wolny związek, bez zobowiązań wobec mnie.

Mój partner od kilku lat naciska abym znalazła sobie kochanków. Mam nieodparte wrażenie, że męczy go już życie ze mną, nie rozmawia, nie przytula nigdy nie pamięta o urodzinach dzieci, jak chce pogadać to woli to zrobić, z każdym byle nie ze mną. Wydaje mi się że naciska na tych kochanków, aby mieć spokojne sumienie, by móc swobodnie korzystać z życia, flirtować i nie odczuwać znudzenia. Gdy mu mówię ze nie potrzebuje kochanków i przypominam mu że jak on ma ochotę to niech korzysta, wtedy on mi odpowiada że przecież on jest krótkodystansowiec czy tez jednostrzałowiec i że tego nie potrzebuje. Jednakże ja wiem, że jest inaczej.
Czy to normalne ze w takim związku mężczyzna nie jest szczery, zamydla oczy okłamuje, co on chce w ten sposób uzyskać, jak mam to rozumieć, przecież mu niczego nie zabraniam. Może pomoże mi ktoś to rozwikłać.
Obserwuj wątek
  • marysia987654 Re: Romans w zwiazku nieformalnym 22.01.17, 16:58
   Witajcie, aby zdobyć dobrego męża lub dobrą żonę, to należy oprócz modlitwy również szukać. Trzeba szukać tam gdzie jest dużo wartościowych ludzi. Ostatnio coraz łatwiej poznać kogoś w sieci niż na żywo. Polecam korzystać z portali katolicki na których jest mnóstwo wartościowych ludzi również szukających wartościowych ludzi na współmałżonków. Ja polecić mogę betania.pl
   To portal z taką oryginalną i serdeczną atmosferą, jakiej nigdzie indziej nie zauważyłam. Jest tak rodzinnie i serdecznie. Więc jest szansa na ciekawe znajomości :)
  • quba Re: Romans w zwiazku nieformalnym 20.03.18, 15:56
   Ustaliliście wspólnie, że zyjecie w związku bez zobowiązań wobec ciebie? No to czego teraz chcesz? Masz wg Twoich upodobań.Dziewczyny, czemu dajecie sobie wmówić, że życie na kartę rowerową to dziś taaaakie nowoczesne?
   Tysiące lat temu, w celu ochrony kobiety przed takimi wolnymi ptakami, co to do łóżka owszem, ale wobec kobiety zadnych zobowiązań, mądrzy ludzie wymyślili małżeństwo.
   Facet wobec kobiety ma nie tylko zobowiązania, ale i powinności.
   Dlkaczego jesteście takie nierozumne i zgadzacie się na wolne związki, które nakładają na Was obowiązki bycia kochanką, sprzątaczką, kucharką, niańką wobec waszych wspólnych kilkorga najczęściej dzieci, ale nie macie żqdnych praw.
   On sobie może w każdej chwili przyprowadzić inną kobiet, współżyć z nią w waszym mieszkaniu, a na koniec ciebie wyrzucić, bo to związek bez zobowiązań wobec ciebie.
   A wobec niego też nie masz żadnych zobowiązań?
   Tu już nie bylaś taka bystra, a on tak głupi, żeby się n a to zgodzić.
   Masz, czego chciałaś.

   A jeszcze i to :
   przypominam mu że jak on ma ochotę to niech korzysta,

   w podobnej sytuacji ruscy żołnierze traktowali kobiety na ziemiach, które wyzwolili, od granicy wschodniej Polski do samego Berlina.
   Naprawdę nie widziałam w życiu głupszej postawy, jak Twoja.
   I nas się pytasz "a.co.ze.mną"
   SPYTAJ SWOJEGO PODŁEGO FACETA

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka