Dodaj do ulubionych

Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża?

29.09.05, 09:37
Tak własnie sobie o tym myslałam,no bo przeciez jak jest wesele to sie tam
mniej wiecej człowiek zapozna z dalszą rodziną,ciotkami,wujkami,kuzynami itp.
A jak wesela nie ma?Jak u was wyglądało to poznawanie sie z rodzinka?
Obserwuj wątek
    • iwona-mama-majki Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 30.09.05, 08:41
      ja - jego rodziny nie znam, bo ma jej bardzo mało i generalnie jakoś nie
      trzymają się razem, natomiast on zna moją prawie całą :) nawet z drugiego
      końca Polski , stało się tak dlatego, że odkąd jestesmy razem spędzamy każde
      święta u mojej rodziny, a u nas święta to wielki rodzinny zjazd
    • deczi Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 03.10.05, 10:35
      Znam. Poznałam przy okazji cudzych wesel oraz innych uroczystości rodzinnych
      czy świąt. Poznanie było bezbolesne;-) Lubię tych ludzi, można nawet
      powiedzieć, że czuję się wśród nich swobodniej niż we własnej dalszej familii -
      nie mam poczucia, że spoczywa na mnie jakaś odpowiedzialność za "wizerunek"
      rodziny i nie czuję z ich strony rozmaitych oczekiwań/nadziei/pretensji wobec
      mojej osoby. Ale i tak uważam, że "z rodziną najlepiej...", wiecie. Sporadyczne
      kontakty zupełnie mi wystarczają.
      pozdr.
      D.
      • holka007 Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 07.10.05, 09:01
        Ale ja jestem;) sie Was pytam,a sama nie napisałam:))))
        No wiec mój:) nie ma duzej rodziny i wprawdzie wszystkich juz znam,co wiecej
        lubie ich bardziej niz swoja dalszą rodzine,z którą nie utrzymuje kontaktów.
        Na szczescie Rodzina nie meza na nas nie naciska w sprawie slubu,czesciej pada
        pytanie kiedy drugie dziecko:)
        co innego z moją rodziną,która nie uwaza mojego za członka rodziny czy jakiegos
        tam meza,mam wrazenie ze sadzą,ze zyjąc bez slubu przynosze im wstyd i jestem
        "czarną owca"Ale absolutnie sie nimi nie przejmuje,poniewaz teraz bez widzenia
        sie z nimi zyje mi sie lepiej:)))))
        pozdrawiam
    • myszmagda Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 23.11.05, 15:17
      Znam 2 ciotki i kuzyna, czyli tę część rodziny, którą mój facet najbardziej
      lubi i z którą utrzymuje najbliższy kontakt. Ciotki poznałam jeszcze przed
      wspólnym zamieszkaniem, kuzyna dopiero niedawno. Reszta rodziny mojego faceta
      albo mieszka daleko albo, jego zdaniem, nie jest zbyt interesująca ani
      sympatyczna. On natomiast z mojej dalszej rodziny zna tylko moją chrzestną. Z
      resztą nie było jakoś okazji, bo też nie żyję z nimi zbyt blisko.
    • tvb1 Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 23.11.05, 19:47
      He, He, to ja jestem w lepszej sytuacji. Znamy sie 8 lat, mieszkamy razem 6, a
      od 2,5 lat wychowujemy razem córke. Znamy swoje rodziny z jednej i z drugiej
      strony. I tak naprawde choc tego slubu nie mamy traktujemy siebie i
      przedstawiamy jako mąz i żona.
    • moboj Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 27.11.05, 17:52
      w rodzinie połówka było kilka wesel, rodzinnych spotkań i miałam okazję poznać
      bliższą i dalszą rodzinę. zresztą od samego początku naszego bycia razem byłam
      zapraszana na wszelkie rodzinne uroczystości.
    • kapsta Nie znam ;( 07.12.05, 16:48
      Jest coś w tym chorego, ale nie znam. Nie znam nawet jego mamy, taty, braci.
      Jedynie jego dwójkę najleprzych przyjaciół. Co do rodzinki to wiem, że utrzymuje
      z nimi pozytywny kontak. On zna z kolei moją.
      Jesteśmy razem niedługo bo 14 miesięcy. Może to dlatego? Zobacze jak bedzie to
      wygladało w te święta i jeżeli mnie znowu nie przedstawi to chyba zaczne działać ;/
      • deczi Re: Nie znam ;( 07.12.05, 22:33
        A pytałaś go, dlaczego nie poznał Cię ze swoimi bliskimi? Faktycznie dziwne,
        skoro mieszkacie razem.
    • bitch.with.a.brain Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 06.01.06, 22:38
      poznalam przy okazji świętowania rocznicy ślubu jego rodzicow.
      Ja ma małą rodzinę,wiec duzo tego poznawania nei miał
    • arieletka4 Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 07.01.06, 16:02
      Ja właśnie niedawno poznałam kuzyna z którejś tam linii mojego połówka i jego
      żonę, ale niespecjalnie przypadli mi do gustu, zresztą połówek też dopiero
      teraz się z nimi spotkał po jakichś 15 latach i nie bardzo ma ochotę
      kontynuować tę znajomość. Zreszta cała dalsza rodzina połówka ( w tym
      wspomniany kuzyn) jest ze strony matki ( jego ojciec to jedynak, dziadkowie
      poówka juz nie żyją), z którą ( matką) nie ma kontaktu ( burzliwe historie
      rozwodowe :()
    • aiczka Re: Czy znacie dalszą rodzine swojego nie męża? 16.03.06, 15:06
      No, ja przyznam, że nie. Ale ma sporą najbliższą rodzinę ^_^.
      Za to kochany ma "szczęście" ciągle spotykać moją dalszą, bo po pierwsze trochę
      pogrzebów, po drugie - mieszka w sąsiedztwie i po prostu się ich spotyka na
      podwórku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka