Dodaj do ulubionych

Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz???

07.02.06, 16:08
Jakos tak dziwnie, forum się kręci, a Ciebie niet, odewija się
szybciutko :)))))) Mam nadzieję, że pisze w imieniu większosci forumek ;)
Obserwuj wątek
    • deczi Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 13.02.06, 17:10
      Znikła, mówiąc, że może mieć problemy z ponownym podłączeniem do sieci, ale to
      już tyle tygodni...

Apuję, żeby wątek nie zniknął.
      • arieletka4 Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 13.02.06, 19:23
        No własnie, ale kłopoty z netem powinny sie juz chyba skończyć, co nie?? W
        każdym razie mam nadzieję, ze Holka pojawi się szybko :)))
        • jolantapal Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 14.02.06, 12:47
          I ja jestem zaniepokojona. Wysłałam dzis do Holki smsa ale nie mam jeszcze ani
          potwierdzenia ani odpowiedzi. Jak będę miała od Niej wieści to od razu napiszę.
    • jolantapal Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 16.02.06, 09:46
      Niestety wieści od Holki nadal brak, sms wisi.... potwierdzenia otrzymania nie
      ma. Troche sie martwię :((
      • deczi Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 17.02.06, 10:55
        No to niedobrze. A próbowałaś dzwonić?
      • arieletka4 Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 17.02.06, 20:34
        Jejuniu, to naprawdę niepokojące, ja rozumiem -przeprowadzka i w ogóle, ale
        czemu nie odpowiada na sms-y?? Też się martwię :(
        • jolantapal Re: Holka, Konkubino Założycielko, żyjesz??? 17.02.06, 22:26
          Niestety telefon milczy, sms wrócił i dodzwonić też się nie mogę :(((
    • cat2 Holka-Emila nie ma netu a telefon ma zepsuty ... 27.02.06, 20:38
      Naleze tez do netowych kolezanek Holki...nie ma nadal netu a telefon komorkowy
      o ile mi wiadomo od dawna ma nieczynny/zepsuty...musicie byc
      cierpliwe...odezwie sie na pewno...swego czasu nie pisała do mnie prawie rok
      czasu i sie odezwała znowu,ma problemy sieciowe...
      • deczi Re: Holka-Emila nie ma netu a telefon ma zepsuty 01.03.06, 12:43
        Jeśli to prawda, to kamień z serca:)
        Pozdrawiam,
        D.
    • cat2 Z Emilą koresponduje przez net ok.2lat juz... 01.03.06, 20:23
      Wiesz nie wiem na100% czy to sa główne przyczyny jej milczenia,ale ostrzegała
      mnie,ze sie przeprowadza,wiec na pewno nie maja netu...a telefon to długo ma
      nieczynny pozdr...:)
      • jolantapal Re: Z Emilą koresponduje przez net ok.2lat juz... 06.03.06, 11:38
        Mnie podała jakis czas temu nr na komórkę. Miałam dzwonić gdybym wiedziała cos
        o jej neostradzie. Niestety nie wiem dlaczego nie może załatwić netu i nie mogę
        jej pomóc. Nie mam po prostu z nią kontaktu :(((
        • holka007 Re: Z Emilą koresponduje przez net ok.2lat juz... 07.07.06, 22:00
          Witajcie moje drogie konkubinki:)
          nawet nie wiecie jak mi ogromnie miło czytac to nasze rozrastające sie forum.
          Ogromnie dziekuje za cierpiwosc i wyrozumiałosc z powodu mej nieobecnosci,ale
          przez ten czas zdązyłam sie juz drugi raz przeprowadzic i wreszcie do własnego
          /prawie:)/ mieszkanka:))) i od dzis własnie mam net,i srasznie załuje ze tak
          mało czasu mam by z wami teraz pogadac ale obiecuje jak juz wszystko pozałatwiam
          to nie odejde od kompa chocby mnie chciali siłą odciągac:))))))
          a co do nie odpowiadania na smsa Joli,ale faktycznie najpierw mi padł kom a
          potem juz całkiem numer zmieniłam wiec tak to było wybaczcie:)))))
          Serdecznie was pozdrawiam i zaraz czytam na forum co tam u Was i Waszych
          połówków:))))

p.s. do cat2 hej Aga ja wciąz zyje i pamietam o Tobie postaram sie jak
          najszybciej odezwac do Ciebie na priv:))))

pozdrowionka serdexczne dla wszystkiech ;))))
          • myszmagda Re: Z Emilą koresponduje przez net ok.2lat juz... 09.07.06, 19:09
            Hej! Witam naszą gospodynię! Fajnie, że wróciłaś!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka