Dodaj do ulubionych

Czy któraś z Was ma niższego mężczyznę?

23.04.06, 23:18
Niższego od siebie oczywiście :))
Obserwuj wątek
        • aiczka Re: Czy któraś z Was ma niższego mężczyznę? 24.04.06, 12:57
          Dużo jest na ten temat dyskusji, np. na forum "Kobieta". Rzeczywiście jest tak,
          że dużo pań twierdzi z góry, że na niższego nawet nie spojrzą. To trochę przykre
          i powinno się na nie oburzyć, ale tak w skrytości ducha człowiek im się jakoś
          bardzo nie dziwi. Kobiety lubią się czasem poczuć malutkie. I czasem nie
          wyobrażają sobie, że ktoś może im to zapewnić, mimo że nie ma powyżej 2m.

Moim zdaniem nie ma co sobie zawracać głowy kobietą, która nie kocha dość mocno,
          by wzrost nie miał dla niej znaczenia i by mogła nawet wytrzymać szept babci "że
          on taki nieduży trochę". Po prostu najwidoczniej nie jest tą odpowiednią.

No i jeszcze jest ta delikatna kwestia, że dla każdego "dość niski" znaczy co
          innego. Dla mnie to jest poniżej 170cm, dla innych poniżej 180...
            • myszmagda Re: Czy któraś z Was ma niższego mężczyznę? 26.04.06, 10:34
              Niezbyt mądre jest podejście kobiet, które nie wyobrażają sobie niskiego
              mężczyzny u swego boku. Liczy się przecież charakter człowieka, nie jego
              wygląd. Czyżby te panie uważały, że tylko w ramionach rosłego mięśniaka będą
              mogły poczuć się bezpiecznie? Moim zdaniem większe poczucie bezpieczeństwa da
              człowiek o mocnym charakterze i prawdziwie kochający. Dziś już nie te czasy, że
              damę swego serca trzeba bronić przed napastnikami, czyhającymi na każdym kroku
              na jej cnotę. Kobiecie potrzebne jest wsparcie psychiczne i pewność, że w
              trudnych chwilach ma na kogo liczyć.
              Mam nadzieję, że Twój kolega zanjdzie w końcu dziewczynę, która doceni w nim
              charakter, nie wzrost. Zresztą 160-165 cm to jeszcze nie tak niewiele. Owszem,
              facet jest niski, ale mieści się jeszcze w jakiś normach.
              Mój mężczyzna ma ok. 170 cm, więc też nie można go nazwać dębem. Mnie to jednak
              wystarczy, zwłaszcza, że i tak jestem kilka centymetrów niższa :)
              • anastazjapotocka Re: Czy któraś z Was ma niższego mężczyznę? 05.06.06, 15:59
                Ja bym raczej przestrzegała przed niskimi mężczyznami. Niskimi, to znaczy
                poniżej 170. Mężczyźni niscy mają duże problemy natury emocjonalnej, czują się
                gorsi i przez to są bezkompromisowi. Kobietom stawiają zbyt wysokie wymagania i
                chętnie je tyranizują. Taki feler po prostu. Mój pierwszy mąż miał 173 cm
                wzrostu, drugi 165. Wolę tych straconych lat nie pamiętać. Z Połówkiem poszłam
                na całość: On ma 198 cm. Jest super. Beztroski, zadowolony, bez kompleksów.
                Wole BARDZO WYSOKICH mężczyzn. Są naprawdę sympatyczniejsi. No i fajnie się z
                nimi wygląda...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka