Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - problem.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 13:41
Mam laptop AcerAspire 5101. Karta sieciowa w nim to Atheros5005G, wersja oprogramowania w telefonie to 2.1 update 1. Connectify jest zainstalowany oczywiście na Windows7. Telefon wykrywa sieć, ale co jakieś pół minuty bądź minutę rozłącza się z siecią Wifi. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane?
    • m.gregor Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble 01.06.11, 14:14
      Zaktualizu sterowniki do karty bezprzewodowej. Do pobrania ze strony atheros.cz
      • Gość: internauta Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 15:09
        Zrobiłem to jeszcze zanim założyłem ten wątek i dokładnie z tej strony, którą podałeś. Niestety, efekt jest ten sam.
    • Gość: romek Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble IP: *.home.aster.pl 01.06.11, 15:23
      A jak się łączysz z internetem?
      • Gość: internauta Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 15:46
        Mam neostradę rozdzieloną na dwa komputery przy pomocy routera Linksys AG241-EU (z wbudowanym modemem).
        • Gość: romek Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble IP: *.home.aster.pl 01.06.11, 17:09
          A próbowałeś ad-hoc bez connectify?
          • Gość: internauta Re: Sony Ericsson Xperia X8 i Connectify - proble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 18:11
            Oczywiście, że próbowałem ad-hoc, ale niestety Android + adhoc = brak działania. Telefon nie widzi w ogóle sieci. To powszechnie znany problem, że Android nie chce działać z ad-hoc.

            Problem wydaje się być jednak rozwiązany. Zainstalowałem STARSZE sterowniki do karty sieciowej Atheros. Początkowo miałem wersję 9 z czymś, a zainstalowałem wersję 8.0.0.238, którą zaleca producent Connectify. Teraz wydaje się, że wszystko działa jak należy :)
Pełna wersja