Gość: Ann
IP: *.play-internet.pl
21.03.14, 23:27
Bardzo proszę o fachowe porady, bo dla mnie to nieznane ziemie.
Jestem zmuszona kupować najnowsze (kodeksy, komentarze, książki) lub drukować (czyli marnować papier), tak czy inaczej, targać kilka kilogramów w torbie, więc szczerze mam tego dosyć. W tym semestrze mam kilka przedmiotów, które swoja materią obejmują kilka lub kilkanaście ustaw, więc jest to kilkanaście książek, które muszę mieć na zajęciach, a za pół roku i tak są nieaktualne.
Ale do rzeczy. Potrzebuję czegoś co:
- nie posiada zbędnych fajerwerków.
- może być monochromatyczny ekran
- pozwala płynnie przeglądać pliki PDF - ustawy z Kancelarii Sejmu i książki
- absolutnie mi wystarczy 8 GB, może nawet 4
- nie musi być WI-FI (bo i tak nigdzie to nie działa), ewentualnie z możliwością podłączenia modemu zew. Nie jest to dla mnie niezbędne.
- wytrzymała bateria (obecnie mam laptop ASUS i za tę baterie go ubóstwiam, choć ma już ponad 5 lat).
- niestety cena. Wiem, że jest mnóstwo towaru po ok. 300 zł i to byłby dla mnie hit, ale jeśli ma się okazać shit, to chyba wolę dopłacić, bo i tak się zwróci po roku.
Z góry dziękuję za pomoc.