Dodaj do ulubionych

Tania konsola na 6 latka?

10.12.14, 15:32
Witam,

szukam przenośnej konsoli dla 6 letniego chłopca, takiej do 100 zł.

Wiem, że to niewysoka cena, ale nie dysponuje większą kaską (w rodzinie mam jeszcze kilkoro dzieci, i każdemu muszę kupić prezent w takiej cenie).

Wydaje mi się zresztą, że szkoda wydawać więcej pieniędzy na sprzęt dla małego rozrabiaki. Jest dwóch chłopaków 10 i 6 lat. Starszy dostanie ode mnie zdalnei sterowany helikopter. A młodszy ponoć chce właśnie konsole. Mają jeden komputer, ale zgaduje, że starszy młodszego odgania od niego.

Doradzcie coś fajnego w kwocie do 100 zł żeby chłopak nie musiał sięw wstydzić przed kolegami (a pochodzi biednej rodziny, więc w szkole nie jest mu łatwo)
Obserwuj wątek
    • abcdefowicz Re: Tania konsola na 6 latka? 11.12.14, 09:19
      Na temat wstydzenia się nie dyskutuję, bo to zależy od wielu czynników. Wpadła mi w "oko" któregoś dnia taka konsola, jest dostępna na popularnym portalu aukcyjnym zaczynającym się na literę a. Nie wiem jak się sprawuje i jaką ma jakość, dziwne dla mnie jest to, że sprzedawca sugeruje w opisie, jakoby ta konsola obsługiwała gry 8, 16 i 64 bit i była kompatybilna z PSP. Cytat z opisu: obsługa plików .NES, SMC, GBA, BIN - 8/16/32/64 bit.
      Może ktoś użytkujący tę konsolę napisze coś więcej, ja nie mam innej wiedzy poza tą z opisu.
      PS: Nie podaję linków ani sprzedawcy żeby nie być posądzony o spam i żeby post nie został usunięty. Jak chcesz go znaleźć szukaj w wyszukiwarce tego portalu wpisując hasło: konsola HD
    • manhu Re: Tania konsola na 6 latka? 11.12.14, 13:53
      > Wiem, że to niewysoka cena, ale nie dysponuje większą kaską
      To zdobądź, bo za takie pieniądze nic sensownego (PSP) nie dostaniesz.

Konsole masz tu: allegro.pl/konsole-i-automaty
      Po lewej stronie widzisz konsole do wyboru i z tego należy wybierać, żadnych wynalazków (jak w poście powyżej).

Za 100 zł to można mieć przedpotopowe:
      -Nintendo DS (a gdzie gry?)
      -Gameboy Advance i kupę gier.

Dodam, że obecne telefony to konsole i mają moc obliczeniową dużo większą niż te podane wyżej. Więc łatwo zrobić z telefonu konsolę.
      • Gość: HaDwaO Re: Tania konsola na 6 latka? IP: *.182.32.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.12.14, 17:23
        manhu napisał:

> > Wiem, że to niewysoka cena, ale nie dysponuje większą kaską
        > To zdobądź, bo za takie pieniądze nic sensownego (PSP) nie dostaniesz.

Oj wychodzi z ciebie życiowe doświadczenie. Obyś nie musiał w życiu dokonywać wyboru, czy na tzw. święta kupić dziecku konsolę czy wigilię dla rodziny za te pieniądze przyszykować. To tylko przykład, ale niektórzy na serio mają większe problemy niż wybór ile ramu mam do kompa wsadzić. Lepiej nie ferować pochopnych wniosków, bo może ktoś do gara nie ma co włożyć, a dziecku chce przyjemność zrobić.
        • manhu Re: Tania konsola na 6 latka? 12.12.14, 13:36
          Piszę tylko by nie żyłować oczekiwań, choćby dlatego że do konsoli potrzebne są gry!

Gdybym ja miał taki wybór to bym wybrał:
          -Gameboy Advance (szukać z idealnym stanem "szybki")
          -lub Playstation1 (z idealnym laserem)
          I kupę gier, konsola bez gier jest nic nie warta. Lepszy Gameboy (czarno-biały) i 1000 gier niż NDS i 1 gra na rok.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka