Dodaj do ulubionych

Laptop nowy do 2.000 zł

17.04.20, 13:18
Była dyskusja o laptopie do 1200 zł, ale nie odpowiedziała na moje pytanie.
Potrzebny jest lapek do przeglądania Internetu ewentualnie pisania w Libre Office, tak do około 2.000 zł.
Może być bez systemu, to wgram Linuksa.
Biorę pod uwagę sklepy Euro, MediaExpert i Neonet, bo takie mam w mieście.
Zakup przez sieć odpada.

--
W obecnych czasach mężczyzna w masce, rękawiczkach, pachnący denaturatem, wzbudza szacunek i zaufanie.
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Laptop nowy do 2.000 zł 17.04.20, 18:54
      tapatik napisał:

> Biorę pod uwagę sklepy Euro, MediaExpert i Neonet, bo takie mam w mieście.
      > Zakup przez sieć odpada.

A to szczęśliwiec.

U mnie w Krakowie wszystkie sklepy Euro pozamykane, bo były w galeriach handlowych,
      MediaExpert wyniósł się z miasta na prowincję, a Neonet właściwie nigdy nie zaistniał.

Ale nawet gdyby były i były pootwierane i miały w ofercie coś, co chciałbym kupić, to też
      bym zamawiał przez Internet z odbiorem w sklepie. Wybór większy i pewność, że jest.

Ale skoro do wyboru masz tylko te trzy sklepy, to i tak możesz skorzystać z Internetu, żeby
      sprawdzić co mają w ofercie. I (chyba u wszystkich), czy jest to dostępne w twoim sklepie.
      Szukaj, a znajdziesz. W cenie do 2000,- coś sensownego można znaleźć, jak nie, zostaje
      zaoszczędzić kilka stów i brać wypasioną używkę ThinkPada lub Della sprzed 5-6 lat.
      Chyba, że musi być lekkie i mobilne - tu nowy sprzęt będzie lepszy niż stare 12.5 calówki.
      • tapatik Re: Laptop nowy do 2.000 zł 17.04.20, 20:53
        Rzeczywiście, Euro jest zamknięte. Galeria jest otwarta, ale jak się okazuje nie całkowicie.
        W jednym ze sklepów dowiedziałem się, że teraz nie jest dobry czas na zakup komputera, bo ceny poszły w górę, a poszły w górę, bo mamy zdalne nauczanie.

Znalazłem używkę za 700 zł, HP 15-RA070NW, jeszcze na gwarancji i właśnie czytam opinie.

Nie mniej dzięki za reakcję.

--
        W obecnych czasach mężczyzna w masce, rękawiczkach, pachnący denaturatem, wzbudza szacunek i zaufanie.
    • arko11 Re: Laptop nowy do 2.000 zł 29.04.20, 14:14
      Dlaczego zakup przez sieć odpada? W takim xkom masz 15dni na zrot. Kupisz w salonie, coś ci sie nie spodoba na trzeci dzien i juz trudno, nie ma zwrotu

W każdym bądź razie, za 2k ciężo o dobrą opcje, bo troche wzrosły ceny przez wzrost dolara. Jeśli chcesz być zadowolona z zakupu, to warto dołożyć jeszcze 400zł i wtedy masz fajnie wykonanego Della z procesorem i3 najnowszej generacji, ktory spokojnie wystarczy do Twoich zastosowań
      rebrand.ly/n3snnbu
      • tapatik Re: Laptop nowy do 2.000 zł 07.05.20, 18:13
        Używkę HP. Laptop roczny, jeszcze z gwarancją.
        Co ciekawe w nowych laptopach nie ma napędu optycznego, w tym było DVD.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka