Dodaj do ulubionych

Dystrybutor Supermicro - którego wybrać?

12.08.22, 19:35
Mąż zlecił mi poszukiwania dystrybutora marki Supermicro. Czy możecie kogoś polecić? Z tego co przejrzałam internet, to takich nie brakuje. Najbardziej skłaniam się ku Bizserver: bizserver.eu/pl/ bo wygląda, że ma najlepsze ceny i największy wybór. Niemniej Senetic i Giga Serwer też wyglądają dobrze. Korzystaliście może z oferty któregoś z tych dystybutorów? A może możecie kogoś jeszcze polecić? Będę wdzięczna za podpowiedzi. We wtorek mąż ma swojemu szefowi podrzucić konkretną firmę, a aktualnie jest zarobiony na drugim etacie i nie ma czasu szukać. HELP!
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Dystrybutor Supermicro - którego wybrać? 12.08.22, 21:20
      gabolex napisała:

> Mąż zlecił mi poszukiwania dystrybutora marki Supermicro. Czy możecie kogoś polecić?

Z tego co publikuje Supermicro lista autoryzowanych partnerów faktycznie jest spora:
      www.supermicro.com/en/wheretobuy
      - Jeśli faktycznie potrzebny jest dystrybutor zacząłbym od pierwszych trzech z listy.
      Pierwsze, ITcare, na podstawie Internetu, specjalizuje się w sprzęcie Supermicro,
      dwie kolejne to duzi dystrybutorzy sprzętu IT.
      - Jeśli zakup konkretnego sprzętu - do porównania oferowane ceny i czasy dostaw.
      - Jeśli wiedza - najlepiej wybrać firmy specjalizujące się w rozwiązaniach serwerowych.
      • gabolex Re: Dystrybutor Supermicro - którego wybrać? 25.08.22, 11:08
        Przepraszam, ale w natłoku szukania w końcu zapomniałam odpisać i podziękować. DZIĘKUJĘ PIĘKNIE ZA POMOC! Przesłałam listę którą wskazałeś, wybierając firmy na podstawie liczby asortymentu jakim dysponują. Podobno szef męża ucieszył się z tak dobrze opracowanej listy :)
        • wariant_b Re: Dystrybutor Supermicro - którego wybrać? 26.08.22, 00:08
          Miło mi, że pomoc do czegoś się przydała.
          Lista oferowanego asortymentu jest trochę zwodniczym kryterium, bo dostawca
          może mieć sporo w ofercie, czasem więcej niż dystrybutor, a w magazynie pustki.

Szkoda, że nie podałaś jakiej klasy sprzętem zainteresowana jest firma męża.
          Przy wyższej klasie sprzętu, np. serwerów SuperBlade czy MicroBlade dodatkowo
          dochodzi problem ze skompletowaniem i odpowiednim zbilansowaniem dostawy.
          Proste urządzenia są sprzedawane detalicznie jako gotowe do pracy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka