Dodaj do ulubionych

Zone czy Comodo ? pomozcie w wyborze

26.11.06, 20:58
mam juz obydwa sciagniete
urochomilam nawet dwa jednoczesnie :) ale jakos komp sie zamulil :/
i nie wiem ktory wybrac
prawie wszedzie opienie o obydwu jednakowe a ja nie potrafwie sie zdecydowac ;(

ktory z nich mniej zwalnia osla ?
Obserwuj wątek
    • beny_hill Kerio 2.1.5 !!!! 26.11.06, 21:30
      nimeska napisała:

> ktory z nich mniej zwalnia osla ?

Pogoń te dwa,

tylko Kerio 2.1.5 www.olesno.pl/%7Epablo/kerio/index.php?id=download

www.olesno.pl/%7Epablo/kerio/download/kerio-pf-2.1.5-en.exe

www.olesno.pl/%7Epablo/kerio/download/kerio-personal-firewall-2.1.5-pl.exe
              • beny_hill Re: Kerio 2.1.5 !!!! 27.11.06, 08:23
                Gość portalu: R napisał(a):

> Z bezpłatnych tylko Comodo 2. Kerio 2.1.5 to stary śmmieć.

Z trzech rzeczy które występuja w Twoim komunikacie,
                pewne jest tylko to że Kerio 2.1.5 nie jest śmieciem !
                • Gość: R Re: Kerio 2.1.5 !!!! IP: 80.50.255.* 27.11.06, 14:47
                  beny_hill napisał:

> Gość portalu: R napisał(a):
                  >
                  > > Z bezpłatnych tylko Comodo 2. Kerio 2.1.5 to stary śmmieć.
                  >
                  > Z trzech rzeczy które występuja w Twoim komunikacie,
                  > pewne jest tylko to że Kerio 2.1.5 nie jest śmieciem !
                  >Zgoda śmieciem nie jest,ale polecanie komuś programu,który od ponad 3 lat nie jest rozwijany,( 3 lata w tej branży to kosmos)a ten program to nie jakaś gra tylko firewall,to rada godna beny_hill-a.
                  • beny_hill Re: Kerio 2.1.5 !!!! 27.11.06, 15:28

> Zgoda śmieciem nie jest,ale polecanie komuś programu,który od ponad 3 lat
                    > nie jest rozwijany,( 3 lata w tej branży to kosmos)a ten program
                    > to nie jakaś gra tylko firewall,to rada godna beny_hill-a.

Jeżeli nie odróżniasz działania antyvirusa od firewalla to Twoje
                    pojęcie o tej branży jest żałosne a mózg wygnił pod wpływem
                    marketingowch "argumentów" że co roku musi być nowy program.
                    Tzw. rozwój firewalli na dzień dzisiejszy to dodawanie bzdetów
                    i wodotrysków, powodujących najczęściej konflikty z innymi
                    programami w tym antywirusowymi.
                    Szczere kondolencje,
                    pozostaje nieutulony w żalu , Twój Beniek.

PS
                    Kerio 2.1.5 pozostaje wzorem(podkreślam wzorem) prostoty, przejrzstości,
                    skuteczności i minimalnego obciążenia i skutecznie działa na wszystkich
                    systemach Win począwszy od 98 w górę - faktem jest że na Viście jeszcze go
                    nie sprawdzałem :> .

Do szczegółwej dyskusji polecam forum
                    usenet.gazeta.pl/usenet/0,1.html?group=pl.comp.os.ms-windows.winnt
                    • Gość: R Re: Kerio 2.1.5 !!!! IP: 80.50.255.* 27.11.06, 20:22
                      Uważaj na słowa,to po pierwsze.Osoba,która zaczęła ten wątek pytała się o wybór między ZA i Comodo,a nie Kerio,to po drugie.Nie wiem czy wiesz,ale Comodo 2,przechodźi pozytywnie testy min.pc flank i SygateScan,a jak w tych testach wypada Kerio 2.1.5,do tego Comodo współpracuje u mnie bezproblemowo z AntiVir Personal Edition Classic 7,to po trzecie.Po czwarte w końcu, gdyby ludzie zadawalali się tym co mają bylibyśmy na etapie kamienia łupanego.
                      • beny_hill Re: Kerio 2.1.5 !!!! 27.11.06, 22:48

> Uważaj na słowa,to po pierwsze.

Mój drogi, to nie ja zaczynałem wyzwiska od śmieci .........

> Po czwarte w końcu, gdyby ludzie zadawalali
                        > się tym co mają bylibyśmy na etapie kamienia łupanego.

Nie każdy musi latać w dyrdy - bo cuś nowego pojawiło się
                        na horyzoncie i jescze koniecznie należy innych tym uszczęśliwić,
                        tym bardziej że średni zjadacz chleba zadowoli się rozwiązaniem
                        sprawdzonym, a inni bedą uprawiać sado-maso z najnowszymi
                        programami - no i chwała im za to.
                        Pewne rozwiązania szczególnie w branży info powstają , zanikają
                        i pozostaje z nich naprawdę nikła część i nie wszyscy muszą być
                        z tym na bieżąco, skoro 99,9% tych rozwiązań w przeciągu 2-3 lat
                        trafia na śmietnik.
                        Twoja sprawa czym się zajmujesz, ale narzucania poglądu
                        jako jedynego słusznego, to nie te czasy .............

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka