Dodaj do ulubionych

Ballmer: To zły czas dla Maków

IP: 212.67.149.* 23.03.09, 10:23
Ja jakbym miał to bym dopłacił... nawet i 600$ :-P
więc Ballmer jak zwykle się myli...:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: arkusz Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.09, 11:50
      Nie pitol.
    • Gość: recu Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 23.03.09, 13:52
      Pomijając to teraz ogólnie jest zły czas na zakup sprzętu... ceny szaleją i zbyt często słyszy się o niedoróbkach; a to wadliwe matryce z LED, a to karty Nvidii wadliwe w laptopach... lepiej poczekać...
    • Gość: ja-cie! Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.ericpol.pl 23.03.09, 16:12
      boje sie Ballmera!! nie chcialbym go spotkac w ciemnej uliczce. strasznie mi sie wydaje podobny do Frediego Krugera....... brrrrrrr
    • Gość: trrryt Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.03.09, 18:34
      Od paru ladnych lat słowo komputer jest dla mnie synonimem Apple. Reszta to tylko szara przeszłość. Oddam komuś swojego macBooka, jeśli mnie przekona do innego systemu - bez stereotypów i infantylnych przechwałek proszę. Dzięki, czekam
    • Gość: Wiesław Mieczysław Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.03.09, 18:38
      Takie kity, to możesz sobie polskim informatykom i innym miłośnikom linuxa wciskać, Rysio.

• Gość: fanboy Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 23.03.09, 19:09
      @ Wiesłam Mieczysław - wciskać to ty możesz, ale wiesz co... taka prawda... podzielam zdanie trrryt :-) komputer znaczy dla mnie Mac... wszystko inne to żenada... HP, TOSHIBA, Dell, Asus, Acer, etc. są daaaaaaaaaaaleeeekoooo w tyle pod wzgledem wzornictwa i wykonania...:-/ o tym że Mac OS to rewelacyjny system nawet nie wspomnę...
    • Gość: @fanboy Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.09, 22:07
      Mac os x to świetny system ??? hahaha .... chyba nie czytasz artykułów. Przecież został złamany jako pierwszy i uznany za system do którego najłatwiej się włamać
    • Gość: fanboy Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 23.03.09, 22:39
      @Gość 22:07 Widać że jesteś kolejnym nieukiem, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem...:-( po pierwsze to nikt nie złamał systemu tylko przeglądarkę Safari (a to ogromna różnica), po drugie nie złamał jej a wykorzystał lukę jaka w niej jest co również znaczy coś zupełnie innego...:-/ od luki w przeglądarce do łamania systemu i przejmowania nad nim kontroli jest baaardzo daleko... proponuję byś poszedł do szkoły nauczyć się czytać...
    • Gość: costamwiem Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.as.kn.pl 24.03.09, 07:37
      @ fanboy - troszke sie zagalopowałeś, ponieważ:
      - włamanie nastąpiło co prawda przez lukę w przeglądarce, ale zaowocowało przejęciem kontroli nad OS-em. A ze Safari jest domyślnie dostarczana z Mac OS X, to tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie dokładnie był błąd - grunt, że domyślnie skonfigurowany Mac okazał się w pełni podatny na atak.

- to, że ktoś jej "nie złamał" przeglądarki, tylko wykorzystał lukę w niej, to w sumie świadczy gorzej o Apple. No bo po "łamać" program, w którym są tak poważne błędy? lepiej skorzystać z jednego z nich.

- Miller (bo to o nim mówimy) zasymulował klasyczny "przeglądarkowy" atak - kliknał na linka, ten został uruchomiony w Safari, z automatu odpalił się złośliwy kod i haker przejął pełną kontrolę na Mac OS X. A ty piszesz "od luki w przeglądarce do łamania systemu i przejmowania nad nim kontroli"... czyli bzdury piszesz ;). Bo wlasnie luka w Safari pozwoliła na momentalne przejęcie Mac OS-a. I to raczej tobie sugeruje douczenie się, dziecko...
    • Gość: kic Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 78.8.8.* 24.03.09, 08:42
      I po co te nerwy? W kilka minut po przejęciu laptopa z Safari, padły również maszyny z IE i Firefoxem :)

Fakt faktem, ze w Sieci krąży 99% więcej wirusów, trojanów i podobnych smieci pod Windowsa, niż na Maki..
    • Gość: costamwiem Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.as.kn.pl 24.03.09, 08:53
      @ kic - daleki jestem od denerwowania się. Tylko nie lubię, gdy ktoś próbuje pouczać innych będąc jednocześnie totalnym ignorantem (lub po prostu kłamiąc - nie wiem, co gorsze).

A z Tobą zgadzam się - zagrożeń dla Win jest zdecydowanie więcej, i szansa "złapania" czegoś w Mac OS X jest obecnie minimalna. Co jednak nie zmienia faktu, że ten system jest zdecydowanie mniej "bezpieczny by desing", niż Apple próbuje nam wmówić.
    • bling.bling Re: Ballmer: To zły czas dla Maków 24.03.09, 09:48
      Ballmer mial racje i nie tyle wyrazil sybiektywna ocene a podsumowal wyniki sprzedarzy z lutego w USA gdzie sprzedaz Apple spadla o 16% a PCty (domyslnie z MS Windows) w tym samym czasie sprzedaly sie o 22% lepiej
    • Gość: moroni Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 24.03.09, 09:52
      Kołek nie zwrócił uwagi, że te 500$ dopłaca się nie tylko do ładnej obudowy ale przede wszystkim do komputera bez Windows. A Apple dalej będzie rosło. Za dwa miesiące kupuję kolejnego iMaca :)
    • Gość: lukas Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.09, 10:28
      Ponoć iMac 17' ma kosztować 900USD. Ciekawa oferta, ale i tak zostanę przy Ubuntu 9.04 ; ) A jeśli mi się popier. w główce, to zainwestuje w Mac mini (około 2 tyś zł).
    • Gość: rec Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 24.03.09, 10:52
      Wielu chętnie by dopłaciło te 500$ by mieć kompa bez Windowsa... ja również... Windows to syff i nic więcej... do czego to doszło żeby zrobić downgrade albo kupić kompa bez Windows trzeba dopłacać... ha, ha ha... musiałbym na łeb upaść by dopłacać za to żeby czegoś nie mieć... he, he, he... więc frajerzy niech płacą by nie mieć Visty... he, he, he... ja tam wolę "dopłacić" i mieć dobry sprzęt i Mac OS w jednym... bez dopłacania za brak czegokolwiek... a frajerzy niech nabijają kasę M$ za to żeby tylko nie mieć Windowsa...he, he, he...
    • Gość: @fanboy Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.09, 14:57
      Nieukiem to ty jesteś......Ja skończyłem studia i jestem przedsiębiorcą. Teraz zwalasz winę na przeglądarkę.....wszyscy krytykują windows bo internet explorer jest podatny na ataki. Tak samo jest tutaj......skoro udało się z luką w przeglądarce to znaczy że mac os x to wcale nie taki bezpieczny wpis.... Wystarczy poczytać w innych źródlach, nie tylko tym artykule. Ten który włamał się pierwszy wyraźnie zaznaczył że jest to system nad którym najłatwiej przejąć kontrolę.....tak to już jest z fanboyami.....cieszą się zabawką bo niczym innym nie można nazwać komputerów Mac. Poczytaj sobie opinie o Apple...najpierw czepiali się że New York ma logo podobne do ich loga a później że PODIUM ( nazwa podstawki firmy trzeciej do produktów apple) zawiera w sobie nazwę "POD". Właściciel tej firmy chyba jest chory psychicznie
    • Gość: fanboy@Gość: @fanb Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 24.03.09, 15:45
      "Ja skończyłem studia" to że ty skończyłeś studia to jeszcze o niczym nie świadczy...:-| dziś każdy kończy "jakieś tam" studia... więc się nie ma czym chwalić...:-/ lepiej wyjdź na ulicę i zapytaj kto nie skończył jakiś studiów... :-) wiem coś na ten temat, jak widzę niekiedy jacy ludzie teraz kończą studia to mi się nóż w kieszeni otwiera.
    • Gość: opierzon Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.09, 17:10
      >Ballmer mial racje i nie tyle wyrazil sybiektywna ocene a podsumowal wyniki >sprzedarzy z lutego w USA gdzie sprzedaz Apple spadla o 16% a PCty >(domyslnie z MS Windows) w tym samym czasie sprzedaly sie o 22% lepiej

Poczekaj na wyniki z marca.
      Dopiero w nim pojawily sie nowe odslony sprzetu.
      Sprzedawcy w Apple Storach jak i Polskich iSpotach czy w Cortlandzie
      sa informowani o tym ze sprzet bedzie mial nowa odslone i warto poczekac.
    • Gość: nionio Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 24.03.09, 17:59
      Ballmerek bredzi jak zwykle... ale co ma mówić...??? uprawia propagandę i tyle, cóż mu pozostało... populizm, opowiadanie bajeczek ludziom. Apple powoli przejmuje klientów którzy już mają dosyć produktów M$ a takich z każdym rokiem jest coraz więcej... :-))
    • Gość: macuser Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 79.97.180.* 25.03.09, 07:12
      @fanboy a uzywales kiedys OS X, ze sie tak wyżywasz? :)
    • Gość: fanboy Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: 212.67.149.* 25.03.09, 08:02
      gdybym nie używał to bym nie pisał i się nie wyżywał... :-P
      na co dzień używam i będę używał...
    • Gość: eMTe Re: Ballmer: To zły czas dla Maków IP: *.chomiczowka.waw.pl 12.04.09, 15:55
      Poprawcie błędy w tym artykule, dziennikarzyki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka