Dodaj do ulubionych

Disney - gry komputerowe z Gazety Wyborczej

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.03, 17:35
Przy uruchamianiu gier komputerowych zamieszczonyvh dzisiaj w Gazecie
Wyborczej pojawia się komunikat:błąd przy uruchomieniu programu-brakujący
eksport DDRAW.DLL.UnlockCB,pomimo że plik ten znajduje się na dysku. Czy ktoś
wie, co trzeba z tym fantem zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: baski Re: Disney - gry komputerowe z Gazety Wyborczej IP: *.acn.waw.pl 06.12.03, 02:29
      taak.................

A zauważyliście, że w reklamach TV nie było ani słowa, że to są demosy. Na
      kopercie też nie jest to wprost napisane..... robią te podchody aby oszukać
      ludzi. Założe się, że wielu ludzi kupiło tę gazetę właśnie dla tej płyty
      (ostatnio dali parę razy filmy DVD) - a tu takie oszustwo.

Na topie gazety "W prezencie płyta z grami Disnay'a" - nic o tym, że ten
      prezent jest zwykłą demówką - równie dobrze mogą pisać, że czytelnicy dostają
      w prezencie reklamy marketów w gazecie........

Dziwię, się że taka firma jak Agora chwyta się takich oszustw dla zwiększenia
      sprzedaży - drugi raz się nie damy oszukać!!!!!!!

Rywin chyba wiedział do kogo się zwraca z "propozycją" - a może nawet
      rzeczywiście to było odwrotnie........ :)

Wstyd Panie Michnik i przyjaciele!

PS

Za demówki zapłacił CD Projekt - zwykła reklama.
      • Gość: frajer Re: Disney - gry komputerowe z Gazety Wyborczej IP: *.komprachcice.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 12:59
        Uwazam ze to po prostu swykle skorwy...dranstwo tak potraktowac dzieci..
        reklamuja, trabia od wielu dni w gazecie o wielkim prezencie jakim sa gry
        disney'a a jest to zwykle gowno.. sorry nie gowno tylko ver demo.. i to tak
        perfidnie zrobione ze dopiero po zaqpie gazety i odklejeniu okladki mozemy sie
        o tym przekonac, potwierdzam ze tez puchatek sie zatrzymuje bo czegos nie ma
        zapisanego jakiegos stanu gry czy cos.. a najciekawsze jest jeszcze na dole
        okladki.. nieautoryzowane kopiowanie i odsprzedaz..) :)) tu sie obsmialem jak
        mops.. komu ktos chcialby to gowno sprzedac.. toz to bylby dopiero wstyd...

pozdrawiam wszystkich oszukanych ktorzy zasilili kase Agory .. ale z was
        frajerzy

frajer

ps ciekawe czy bedzie jakas reakcja na to co zrobili dzieciom..
          • Gość: gfdgdgs Re: Disney - gry komputerowe z Gazety Wyborczej IP: *.satkabel.com.pl 07.12.03, 12:10
            Koleżko, ja mówie o wrednym okłamywaniu konsumenta, i sarkazm schowaj sobie to
            swojej kieszeni, jestes glupcem bo nie zrozumiales o co chodzi w mojej
            wypowiedzi, jest prawo konsumencekie i trzeba je stosować - informacja o
            produkcie ma być wyczerpująca, ja dziecku nie ściemniłem, powiedziałem mu, że
            chętnie spedze z nim wieczór i razem się pobawimy, bo GW wpadła na fajny pomysł
            by, wydać pismo z grami dla dzieci - w stwierdzniu tym nie poinformowałem
            swojego dziecka, że to tylko króciutkie dema, które mogę ściagnąć ze strony
            producenta w 15 minut. A dzieci teraz nie są tak głupie jak Ty. za 2,50 pajacu
            to ja mogę mieć nie tylko grę, ale w pełni sprawny i legalnu, doskonały system
            operacyjny.
            • Gość: deszczwtwarz Re: Disney - gry komputerowe z Gazety Wyborczej IP: *.lanet.wroc.pl 07.12.03, 14:26
              O tym jaki jesteś prymitywny świadczą obydwa twoje posty. Żadnych
              racjonalnych,spokojnych argumentów tylko toczysz pianę niczym burak z pod budki
              z piwem któremu koleś wypił o łyka za dużo. Zrozumienia swoich wypowiedzi,
              mozesz oczekiwać wtedy gdy będą zborne.
              Przyjąłem jak widzisz twoją konwencje, bo to jest bardzo łatwe i byle ćwok to
              potrafi - ty jesteś koronnym przykładem.
              A tak w ogóle płytka była dodatkie do wkładki "Komiksowo" wydawanej przez
              Gazetę juz co tydzień od wielu miesięcy.
              Gdyby Gazeta napisała,że to są pełne wersje to było by to oczywiscie naruszenie
              przepisów konsumenckich i oszustwo. Ale tak nie było.
              Zatem powtarzam jeszcze raz: jesteś śmiesznym naiwniakiem oczekując pełnych
              wersji 3 nowych w miarę gier za 2,50. Skąd się tacy biorą.

• Gość: I. Kant (ghh) Krytyka praktycznego rozumu IP: *.satkabel.com.pl 07.12.03, 17:43
                > O tym jaki jesteś prymitywny świadczą obydwa twoje posty. Żadnych
                > racjonalnych,spokojnych argumentów tylko toczysz pianę niczym burak z pod budki
                >
                > z piwem któremu koleś wypił o łyka za dużo. Zrozumienia swoich wypowiedzi,
                > mozesz oczekiwać wtedy gdy będą zborne.

jaki yntelygent się znalazł,

Po pierwsze jak piszesz o swoim rozmowcy, pisz o nim z duzej litery, ja w
                przeciwieństwie do Ciebie tak robie, bo mi moi koledzy SPOD (nie z pod) budki z
                piwem tak poradzili, jak leją takich półgłówków po mordzie, to się pytają czy
                Pan pozwoly ?, chcesz sie licytować i ciągnąć wątek, kto jest wiekszy prymityw,
                prosze bardzo...

Po drugie dobrze wiesz, że GW zgrabnie przemilczała fakt, że nie są to całe
                wersje gier i od początku rozumiesz o co mi chodzi. Klient nie musi się domyślać
                jaka jest wersja, może Adam M. ze swojej kieszeni chciał zrobić prezent swoim
                wyznawcom i kupił prawa do całych wersji tych gier.

Po trzecie rozumiem, że Ty kupując GW z filmem DVD za 2,50 spodziewasz się 5
                minutowego trailera a nie całego filmu, który w Empiku, kosztuje przecież 90 plz

> Gdyby Gazeta napisała,że to są pełne wersje to było by to oczywiscie naruszenie
                >
                > przepisów konsumenckich i oszustwo. Ale tak nie było.

Musiałaby zatrudnić Ciebie, żeby zrobić coś tak niedorzecznego. Napisać, że całe
                a dać demo, oj kolego tylko w Twojej głowie mógł powstać tak interesujący pomysł
                marketingowy

> Zatem powtarzam jeszcze raz: jesteś śmiesznym naiwniakiem oczekując pełnych
                > wersji 3 nowych w miarę gier za 2,50. Skąd się tacy biorą.

Zatem ja powtórzę raz jeszcze za 2,50 mogę mieć o wiele więcej, niż trzy w miarę
                nowe gry - legalnie, uczciwie, bez nachalnego marketingu.
                Na koniec to, że Ty uważasz mnie za prymitywa to dla mnie zaszczyt, nie
                chciałbym byś uważał mnie za równego sobie.

Wal się na ryj bezkrytyczny ćwierćinteligencie
                lub
                dziękuje Panu za możliwość wymienienia się interesującymi uwagami, na temat
                działań marketingowych na polskim rynku prasy/ z poważniem

dostosuj do siebie powyższe pożegnanie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka