Dodaj do ulubionych

Z kim do Meksyku?

10.07.11, 10:34
Witam forumowiczów!

Mam zamiar w tym roku wybrać się na zwiedzanie Meksyku ale nigdy nie byłem w tamtej części świata i nie mam pojęcia jaką opcję wybrać - czy pobyt na miejsce i jakies wypady z hotelu czy raczej wycieczka objazdowa z biurem ME TOURS INTERNACIONAL S.A. DE C.V. czy na przykład biurami LogosTour, VIP Golden Mexico Travel czy Destino? Ofert jest tak dużo jak i opinii że trudno wybrać - chciałbym zobaczyć ten kraj i jego zabytki i nie być ganianym po jakiś fabrykach czy innych dziwnych nie związanych ze zwiedzaniem zabytków miejsc. Czy ktoś może polecić mi coś w tym temacie? może jakieś fora? strony? inne biura? Jeśli ktoś ma cos ciekawego to proszę nawet o kontakt na kechara@tlen.pl
Krzysztof
Obserwuj wątek
      • jaho55 Re: Z kim do Meksyku? 23.07.11, 19:28
        Zgadzam się. Destino jest super. Z dobrym pilotem są rewelacyjni.Wszystko zapięte na ostatni guzik.No i formalności wstępne załatwiane są zgodnie z polskim prawodawstwem.
    • logostour1 Re: Z kim do Meksyku? 17.05.12, 18:20
      Witamy,

LogosTour posiada w swojej ofercie kilka różnych opcji odwiedzenia Meksyku. Możesz połączyć wizytę w tym kraju z odwiedzinami Kuby, bądź dokładnym zwiedzaniem Półwyspu Jukatan. Z pewnością znajdziesz opcję, która będzie doskonale Ci odpowiadać.

Nasi turyści, którzy do tej pory wybierali się na wyprawy tamte rejony wracali bardzo zadowoleni, czemu dawali wyraz w ankietach dotyczących wyjazdów. Pozwolimy sobie przytoczyć kila opinii od naszych klientów, którzy odwiedzili z nami Meksyk:

"Świetnie zorganizowana wycieczka, ciekawa trasa, wspaniały pilot..."

"W tym roku postanowiłam zwiedzić Meksyk i jestem zachwycona. bogaty program, ciekawe miejsca, dobrze zorganizowana trasa..."

Gdybyś kiedyś poszukiwał opinii turystów korzystających z usług biura LogosTour zapraszamy na naszego Facebooka (www.facebook.com/LogosTour) - znajdziesz tam 3,5 tys. osób, które z pewnością podzielą się z Tobą wrażeniami i doświadczeniami ze swoich wypraw z LogosTour.

Pozdrawiamy!
      Biuro Turystyki ZNP LogosTour | e-mail: opinie@logostour.pl
    • wujo_prezio Re: Z kim do Meksyku? 22.05.12, 12:07
      a ja polecam smodzielny wyjazd! wolnosc, sam sobie sterem zeglarzem okretem, zwiedzam co chce i kiedy chce...
      a generalnie meksyk nie jest az tak interesujacym krajem jak go sie czesto przedstawia. Warto zobaczyc, ale nie ma cudow. Na miejscu jak na obecna tam biede jest dosc drogo, ale fajnie.
      Tylko do Acapulco sie nie wybieraj!
      • mare-k1956 Re: Z kim do Meksyku? 07.11.12, 19:22
        Chętnie zwiedziłbym ten niezwykły kraj. Trzeba zbierać fundusze na kolejną wyprawę ale szczerze miałbym obawy żeby wybrać się samodzielnie... Wolę jak wszystko jest przygotowane i zorganizowane. Znacie jakieś biura z własnego doświadczenia z dobrą ofertą cena/jakość?
        • magda_w24 Re: Z kim do Meksyku? 21.11.12, 20:46
          Witam, ja byłam w tym roku z biura podróży (bon voyage) i korzystałam z wygód hotelu, a na miejscu kupowałam wycieczki które mnie interesowały (super zorganizowane,przyjeżdżali pod hotel zabierali, przywozili),ja byłam zadowolona.
        • olimpia_a Re: Z kim do Meksyku? 01.02.13, 15:19
          www.dragonadventures.pl/wyprawy/39,meksyk-poludniowy-sciezkami-majow-10-dni.html
          to jest wyprawa, która mnie interesuje, trzeba zebać min 6 osób. Wydaje się być ciekwa, wsępnie dzwoniłam do biura i terminy można modyfikować. Może to warto przemyśleć?Chętnie się dopiszę do wyjazdu!
        • amasal Re: Z kim do Meksyku? 02.02.13, 14:33
          Z biurem podróży to wygodnie ale i ....drogo. My z partnerem mamy ograniczone fundusze w związku z czym wszystko staramy się organizować sami. Kupiłam przewodnik, i opracowuje trasę. Mój angielski słaby a hiszpański w powijakach. (Właśnie kupiłam kasetę z kursem podstawowym.). Trasa podróży po Meksyku już jest i jest tam Acapulco, chociaż ktoś napisał żeby tam nie jechać ale dla nas, ludzi 50 letnich wszystko wypada. Chcemy zwiedzić ciekawe miejsca w i wokół Mexico City i na Yukatanie. Marzy nam sie też Antigua i Tikal w Gwatemali oraz Copan w Hondurasie. (Prowadzą tam wszystkie wycieczki i załatwiają to w kilka dni objazdem.) Przemieszczając się samemu autobusami zajmie nam to sporo czasu a ten też mamy ograniczony, więc czy wiecie o jakiejś możliwości wykupienia podobnej wycieczki z San Cristobal de las Casas lub z Yukatanu?
      • avital84 Re: Z kim do Meksyku? 17.03.13, 14:03
        > a generalnie meksyk nie jest az tak interesujacym krajem jak go sie czesto prze
        > dstawia. Warto zobaczyc, ale nie ma cudow.

A widzisz, dla mnie tam są cudy. To zależy kto czego oczekuje.
        Mnie Meksyk zachwycił atmosferą, ludźmi, jedzeniem, klimatem, miastami, wioskami, przyrodą, zabytkami. Chętnie bym się tam przeniosła! :)
    • maniok76 Re: Z kim do Meksyku? 23.12.12, 19:02
      Witam
      ja bylem w tym roku z Destino Mexico. Wycieczka (w krainie Majow i Aztekow) swietna, bo i swietny kraj :)
      Bylo pare niedociagniec ze strony biura jak np hotel w Mexico City,czy zbyt maly bus, ale w sumie to drobiazgi.
      Generalnie jestem bardzo zadowolony z wybranej opcji. Trasa ciekawa, super pilotka Maja Tyborska. Mimo swojego bardzo mlodego wieku ma bardzo duza wiedze na temat tego kraju.
      Jest zafascynowana wszystkim co meksykanskie - krajem, ludzmi, cala kultura i to widac na kazdym kroku. Przekazuje bardzo duzo informacji, jest bardzo sympatyczna i pomocna.
      Tak wiec polecam zwiedzanie Meksyku z tym biurem, a zwlaszcza z Maja!
      Marcin
    • olimpia_a Re: Z kim do Meksyku? 11.01.13, 13:54
      Ja byłam na wyprawie z Dragon Adventures i wiem, że mają w swojej ofercie też wyprawy do Meksyku więc mogę zdecydowanie i ze spokojną głową polecić to biuro. Załatwiają wszystko za Ciebie, a Ty zwiedzasz niesamowitą liczbę miejsc ( w zależności jaką opcję wybierzesz). POLECAM
      • anjolka77 Re: Z kim do Meksyku? 31.07.13, 10:31
        Też własnie widziałam, że organizują w zimę wyjazdy do Meksyku. Nie wiedziałam, że będą latać aż tak daleko. Sama zawsze chciałam do Meksyku lecieć, ale nie wiem czy uda mi się uzbierać odpowiednią kwotę do listopada czy grudnia. Ale o wakacjach w zimie też już myślę.
    • evangelistka81 Re: Z kim do Meksyku? 30.10.14, 02:01
      Jakieś 2 tygodnie temu kupiłam z Rainbow Tours bilety bezpośrednie do Meksyku za jakieś 1900 zł w dwie strony, mimo, że mocno się zastanawiałam, czy to aby na pewno bezpieczne jechać tam samemu (w sensie bez biura podróży). Poczytałam trochę i wiem tyle, że warto dobrze się do wyjazdu przygotować, bo w Meksyku są ponoć miejsca do których nie warto jechać. Doszłam jednak do wniosku, że jeśli trafi się naprawdę dobra okazja cenowa to kupuję bilety i jedziemy z plecakami!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka