Dodaj do ulubionych

CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSYKU

13.11.06, 20:45
Wybieram się na wycieczkę objazdową po Meksyku pod koniec sty 2007. Może ktoś
wybiera się w tym kierunku
Obserwuj wątek
    • rangoon Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 20.01.07, 09:20
      Lecimy pod koniec stycznia na Yucatan,pisz rangoon@gazeta.pl
    • matanzas Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 08.04.07, 12:07
      Czy to jeszcze nadal aktualne !!!!!
      • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 11.05.07, 19:14
        Cześć! Przypadkiem zobaczyłam tego posta. Wybieram się do Meksyku, ale na
        jesieni 2007 i szukam towarzystwa. Jeśli jest to aktualne daj znać.
        Pozdrawiam,
        Maciejka
        • agnena Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 14.05.07, 07:56
          Maciejka kiedy jedziesz? dokąd? my mamy bilety na 26.10 przyjemnie byłoby
          spotkac rodaka
          • bepi1979 Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 14.05.07, 15:13
            hej ja lece z mężem w połowie czerwca 2007 do Playa del carmen . wylot z
            helmutowa bo znacznie lepsze mają oferty, mam też kolege chetnego na ten wyjazd
            ale opłata za singla bardzo droga, a więc szukam kogoś do pokoju, najlepiej
            jakiś symaptyczny i rozrywkowy facio , nastawiamy sie bardziej na balowanie niz
            zwiedzanie..

bepi@poczta.fm
            • ewelinam10 Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 18.05.07, 13:50
              Wpiszcie sie ns stronie el-mundo, moze sie uda kogos znalezc :).
          • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 14.05.07, 17:44
            Czesc! Ja na razie nie mam biletow, moze juz troche pozno na jakies super
            oferty, ale wczesniej nie mialam czasu. A na ile jedziecie? W ile osob? Macie
            juz jakis plan podrozy?
            • agnena Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 14.05.07, 21:04
              jedziemy jak zawsze parką hihihi
        • robzza Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 18.05.07, 16:23
          hola.bylem w mexico w marcu i kwietniu,teraz planuje wybrac sie w polowie pazdziernika.okolice tulum
          moze cancun.planuje tez pare dni na kubie.bede lecial z londynu.mam znajoma w mexico wiec jest gdzie
          sie zatrzymac jesli chodzi o mexico city lub guadalajare...pozdrowienia!
        • anula300 Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 22.05.07, 15:53
          hola Maciejko! równiez wybieram się do Meksyku na jesieni,4 tyg. może połączymy
          siły? pozdrawiam
          • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 22.05.07, 18:44
            Hola :) Ja mam w planach raczej max 3 tygodnie, ale zawsze cos.
            Mozemy pogadac. A skad jestes? Daloby sie spotkac?
    • agnena Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 14.05.07, 21:04
      tak mamy noclegi z Timeshere w Cancun Piramide Park Royal od 26.10 do 9.11,
      kupiony przewodnik Pascala Meksyk , maski i fajki do nurkowania powierzchniowego
      . Może uda nam sie do tego czasu zrobic kurs pletwonurka zobaczymy. Chcemy na te
      dwa tygodnie wynając samochód i mam nadzieje ,że podróż będzie jak z bajki. Jak
      na razie najdalej byłam na Teneryfie.......A Wy kiedy planujecie podróż?Gdzie
      mieszkacie w Polsce? Może udałoby sie nam spotkać......Agnieszka
    • eeela Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 15.05.07, 16:14
      Pan/pani pyta sie o singla, a same pary odpowiadaja ;-)
      • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 17.05.07, 13:05
        Pani :))) Znaczy Maciejka :)
        Właściwie ja pytam się ogólnie. Może uda mi się wśród znajomych również znaleźć
        chętnych. Różnie to bywa.
        Jeśli chodzi o mnie, to bywam głownie w Wawie i w Częstochowie, ale jestem dość
        mobilna. A skąd wy jesteście?
        • agnena Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 19.05.07, 20:40
          z Wejherowa
          • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 24.05.07, 20:21
            To troche daleko... A bywacie blizej centrum?
            • agnena Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 27.05.07, 01:27
              jesteśmy przywiązani do swoich pięknych stron, a Ty latem nie bywasz nad
              morzem?Okolice Dębek, Karwi czy Półwyspu?
              • maciejkanadal Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 29.05.07, 16:51
                Bywam, moze nie kniecznie te okolice, ale na wybrzezu :) Jakbym sie szykowala w
                okolice, to dam znac.
        • uriuk Re: CZY ZNACIE JAKIEGOŚ SINGLA NA WYJAZD DO MEKSY 21.05.07, 06:37
          Przejechalem w lutym wokolo Meksyku camperem. W tej chwili czekam na samolot do
          Polski w San Francisco. Camperka zostawiam do jesieni i zamierzam powtorzyc
          rundke przyszlej zimy. Tu sa fotki
          flyforfly.com/thumbnails.php?album=55
          Jak ktos ma ochote to zapraszam. Z tym, ze jestem instruktorem paralotniowym,
          wiec latanie ma taki sam priorytet jak zwiedzanie. Moja glowna baza w Meksyku
          jest San Miguel de Allende.

uriuk

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka