Dodaj do ulubionych

jak przestać jeść słodycze?

IP: *.synapsis.waw.pl 14.02.02, 17:02
Mam 168 cm wzrostu i ważę 63 kilo, chciałabym schudnąc tak na początek 5, ale
nie mogę ponieważ przez cały dzień myśle o jedzeniu i nie potrafię odmówić
sobie słodyczy. Słyszałam coś o chromie, w jakiej formie i gdzie można go
kupic, jak oduczyć się jeść między posiłkami. Pomóżcie, bo zaczynam się zle ze
sobą czuć.
Obserwuj wątek
    • jogger Re: jak przestać jeść słodycze? 14.02.02, 17:37
      Przede wszystkim nie widzę powodu, dla którego miałabyś się odchudzać - wagę
      masz optymalną, chyba że chcesz wyglądać jak wieszak na ubrania (inaczej
      modelka:-)) Jeśli odczuwasz jakiś dyskomfort związany z sylwetką, to zapisz się
      lepiej na siłownię, gdzie jest dobry instruktor body-buildingu. Podjadanie
      między posiłkami zniknie, jeśli będziesz jeść mało a często - typowa dieta
      kulturystów i cukrzyków (:-) to min. 5-6 małych posiłków dziennie, broń Boże
      suty obiad czy kolacja. Przy długich przerwach między posiłkami zjeżdża Ci
      poziom cukru we krwi i mózg domaga się szybkiej dostawy - stąd apetyt na
      słodycze. Jeśli to nie pomoże (bo możesz mieć uzależnienie pokarmowe od np.
      czekolady) - spróbuj Biochromu: jest oparty na wyciągu z drożdży, więc chyba
      najbezpieczniejszy.
    • Gość: agi Re: jak przestać jeść słodycze? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 21.02.02, 07:53
      Ja stosuje Topinulin - to jest na ograniczenie apetytu w ogole, a birze sie 4
      tabletki na 30 minut przed glownym posilkiem. I mi to pomaga, w przeciwienstwie
      do chromu. Nie jestem taka glodna i nie rzucam sie na jedzenie jak kiedys.
      Jedno opakowanie Topinulinu (50 tabl.) kosztuje ok.14 zl, i wystarcza na 12,5
      dnia, a kuracja to co najmniej 20 dni. Jesli chces mozesz sprobowac. Wiecej
      informacji na ten temat znajdziesz na
      www.szupex.com.pl/produkty/leki/topinulin.html
    • pixis Re: jak przestać jeść słodycze? 24.02.02, 19:48
      jestem bardzo slodyczolubna, ale czasem, np teraz [wielki post :)] odstawiam
      agresywnie slodycze. i jak juz bardzo mi zle i smutno i ciezko to ratuje sie
      suszonymi owocami, sa b.kaloryczne wiec tez bardzo sycace, po prostu po dwoch
      morelach juz nic sie nie chce, polecam bardzo!!
      pa
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka