Dodaj do ulubionych

mata do ćwiczeń - jaka?

19.08.10, 20:25
witam serdecznie, poszukuję maty do ćwiczeń i zastanawiam się jaką wybrać. ćwiczę m.in. dużo w domu (6weidera, rozciąganie itd. więc dosyć długo leżę/siedzę/klęczę na podłodze) i ciągle zbieram się do kupna czegoś, co umili mi kontakt z podłożem ;) w końcu dojrzałam do decyzji, rozglądam się i widzę że wybór mat jest (cenowo również spora rozbieżność). wolałabym od razu kupić sprawdzoną bo nie mam czasu na poszukiwania. czy mogę prosić o radę w tej materii? szukam maty raczej grubszej niż cienkiej. z góry bardzo dziękuję.
--
Jeśli starzenie się polega na tym, że coraz więcej rzeczy ma się w D.U.P.I.E, to ja jestem młoda, ale jakże stara ;)/by mua
------------
dawna sadaga
Obserwuj wątek
    • pusz3k Re: mata do ćwiczeń - jaka? 23.08.10, 13:39
      ja mam taką Hop sporta neoprenową
      www.sport-shop.pl/mata-neoprenowa-do-cwiczen-hop-sport-niebieska-p-4415.html
      ma 6 mm

mozesz przejrzec katalog, jest ich tam sporo, ale tamta polecam z czystym sercem
      bo tarzam sie :) na niej juz od roku :))
    • tadek_1970 Re: mata do ćwiczeń - jaka? 24.07.14, 11:04
      Odradzam zakup maty, a'la karimata. Niestety dobre maty do ćwiczeń takie jakie są w fitness clubach sporo kosztują, ale za to są bardzo dobre jakościowo, wytrzymałe, wygodne i starczają na długo.
      ps: nie polecam 6weidera, robi więcej krzywdy (na kręgosłup) niż w czymkolwiek pomaga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka